Team Scores Championship Girls Team Results
1. 78 St Josephs
2. 151 Greer Middle College Charte
3. 163 Tl Hanna
4. 220 West Forsyth High School
5. 243 Wren
6. 260 Asheville High
7. 276 Augusta Prep Hs
8. 295 Ac Flora
9. 304 Spartanburg Day School
10. 351 Christ Church
11. 396 Landrum
12. 430 Greenville
13. 448 Southside Christian
14. 478 West Rowan
15. 483 Covenant Day School
16. 496 Hopewell
17. 498 Aynor
18. 516 Brevard High School
19. 527 Broome
20. 538 Gaffney High School
21. 550 Palmetto
22. 558 Ashley Ridge High School
23. 593 Polk County High School
24. 603 Travelers Rest
25. 619 Walhalla
26. 640 Jesse C. Carson
27. 690 Nation Ford High School
28. 696 Hillcrest
29. 816 Woodruff
30. 823 University School
30. 823 Blue Ridge
32. 833 South Aiken
33. 857 Tamassee-Salem
34. 892 Greer
35. 951 Union
36. 1005 Belton-Honea Path
37. 1072 West Oak
38. 1128 Westside
39. 1177 Laurens
International Boys Team Results
1. 118 Providence Day
2. 173 Asheville High
3. 194 Mauldin
3. 194 Science Hill High School
5. 204 Riverside
6. 212 Wade Hampton (g)
7. 237 Tl Hanna
8. 240 Wando
9. 267 Eastside
10. 271 Daniel
11. 314 Dorman
12. 357 Morristown West High School
13. 387 Christ Church
14. 391 Carolina Homeschool Cougars
15. 397 Byrnes
16. 418 Spartanburg
17. 419 Waccamaw
18. 424 Ashley Ridge High School
19. 460 Pendleton
20. 463 South Aiken
21. 475 James Island
22. 497 Boiling Springs
23. 542 East Henderson High
24. 610 Seneca High School
25. 674 Olympic
26. 743 Greer
27. 752 Chapin
28. 855 Woodmont High
Championship Girls Team Results
1. 78 St Josephs
2. 151 Greer Middle College Charte
3. 163 Tl Hanna
4. 220 West Forsyth High School
5. 243 Wren
6. 260 Asheville High
7. 276 Augusta Prep Hs
8. 295 Ac Flora
9. 304 Spartanburg Day School
10. 351 Christ Church
11. 396 Landrum
12. 430 Greenville
13. 448 Southside Christian
14. 478 West Rowan
15. 483 Covenant Day School
16. 496 Hopewell
17. 498 Aynor
18. 516 Brevard High School
19. 527 Broome
20. 538 Gaffney High School
21. 550 Palmetto
22. 558 Ashley Ridge High School
23. 593 Polk County High School
24. 603 Travelers Rest
25. 619 Walhalla
26. 640 Jesse C. Carson
27. 690 Nation Ford High School
28. 696 Hillcrest
29. 816 Woodruff
30. 823 University School
30. 823 Blue Ridge
32. 833 South Aiken
33. 857 Tamassee-Salem
34. 892 Greer
35. 951 Union
36. 1005 Belton-Honea Path
37. 1072 West Oak
38. 1128 Westside
39. 1177 Laurens
Championship Boys Team Results
1. 124 University School
2. 130 West Forsyth High School
3. 142 Jesse C. Carson
4. 202 Nation Ford High School
5. 301 Polk County High School
6. 323 Blue Ridge
7. 342 Hillcrest
7. 342 Covenant Day School
9. 364 St Josephs
10. 376 Gaffney High School
11. 388 West Rowan
12. 430 Landrum
13. 431 Greenville Tech Charter
14. 441 Greer Middle College Charte
15. 449 Travelers Rest
16. 451 Hopewell
17. 453 Greenville
18. 470 Augusta Prep Hs
19. 484 Broome
20. 516 Ac Flora
21. 523 Laurens
22. 555 Aynor
23. 557 Palmetto
24. 567 Belton-Honea Path
25. 601 Spartanburg Day School
26. 607 West Oak
27. 643 Woodruff
28. 666 Stbg Christian Academy
28. 666 Southside Christian
30. 703 Asheville Trailblazers
31. 756 Walhalla
32. 785 Wren
33. 908 East Rutherford High School
34. 928 Union
35. 952 Emerald
36. 972 Chapman
37. 992 Mid-Carolina
38. 1044 Oakbrook Preparatory School
39. 1174 Westside
40. 1223 Tamassee-Salem
41. 1243 Chesnee
JV Girls Team Results
1. 21 Riverside
2. 75 Wade Hampton (g)
3. 83 Providence Day
4. 150 Wando
5. 182 Dorman
6. 209 Tl Hanna
7. 211 Science Hill High School
8. 235 Pendleton
9. 295 Mauldin
10. 342 St Josephs
11. 357 Daniel
12. 370 West Forsyth High School
13. 390 Brashier Middle College
14. 405 Boiling Springs
15. 507 Morristown West High School
16. 531 Shannon Forest Christian
17. 558 Spartanburg
18. 563 Aynor
19. 625 Ac Flora
20. 634 Landrum
21. 653 Augusta Prep Hs
22. 662 Wren
23. 676 Eastside
24. 677 Chapman
25. 703 Greenville
26. 747 Asheville Trailblazers
27. 751 Stbg Christian Academy
28. 776 Palmetto
29. 795 Byrnes
30. 805 Mitchell Road Christian Aca
31. 840 Westgate Christian
32. 878 Greenville Tech Charter
33. 894 Southside Christian
34. 927 Covenant Day School
35. 930 Travelers Rest
JV Boys Team Results
1. 66 Wando
2. 88 Wade Hampton (g)
3. 107 Riverside
4. 121 Providence Day
5. 164 Science Hill High School
6. 191 Brashier Middle College
7. 201 Mauldin
8. 257 Spartanburg
9. 258 Morristown West High School
10. 265 Dorman
11. 338 Ashley Ridge High School
12. 361 Asheville High
13. 401 Eastside
13. 401 Christ Church
15. 405 Greenville
16. 491 West Forsyth High School
17. 512 Shannon Forest Christian
18. 590 Byrnes
19. 635 Gaffney High School
20. 646 Boiling Springs
21. 652 Tl Hanna
22. 661 Woodruff
23. 703 Aynor
24. 755 Covenant Day School
25. 770 Daniel
26. 809 Palmetto
27. 838 Carolina Homeschool Cougars
28. 907 Spartanburg Day School
29. 918 Augusta Prep Hs
30. 933 Hillcrest
31. 940 Pendleton
32. 963 Greenville Tech Charter
33. 998 Stbg Christian Academy
34. 1011 Liberty
35. 1072 Southside Christian
36. 1103 Belton-Honea Path
37. 1126 Westgate Christian
38. 1139 Greer Middle College Charte
39. 1152 Travelers Rest
40. 1154 Ac Flora
41. 1156 Landrum
42. 1232 Wren
43. 1254 Mt. Zion Christian School
44. 1274 Chapman
45. 1309 East Rutherford High School
46. 1348 Union
47. 1354 Emerald
48. 1368 Laurens
49. 1585 Broome
College Male Team Results
1. 15 Usc Upstate
2. 55 Presbyterian
3. 75 Wofford
College Male Team Results
1. 36 King
2. 53 Mars Hill
3. 56 Smc
4. 129 Wingate
5. 145 Limestone
6. 163 Belmont Abbey
7. 187 Anderson (s.C.)
8. 192 Brevard
9. 229 Lenoir-Rhyne
10. 267 Southern Wesleyan
11. 334 Piedmont
12. 358 Wake Tech Cc
College Female Team Results
1. 21 Davidson
2. 40 Usc Upstate
3. 84 Presbyterian
College Female Team Results
1. 28 Wingate
2. 108 King
3. 127 Mars Hill
4. 129 Lenoir-Rhyne
5. 131 Anderson (s.C.)
6. 136 Brevard
7. 178 Belmont Abbey
8. 182 Smc
9. 207 Southern Wesleyan
10. 209 Piedmont
11. 222 Converse
12. 348 Limestone