RS/SC
A.net/SC
Upload a Photo
Upload a Video
Add a News article
Write a Blog
Add a Comment
Blog Feed
News Feed
Video Feed
All Feeds
Spartanburg High School Track & Field and Cross Country - Spartanburg, South Carolina
500 Dupre Drive, Spartanburg, South Carolina, 29307, United States
Report
Block
Home
Photos
Blog
News
Videos
Schedule/Results
Records
Athletes
Media
Trevor Oyugi
Photos (
0
)
View
Videos (
0
)
View
News (
6
)
View
Blogs (
0
)
View
Group media
News
Write News
Athlete RSS Feed
Folders
2013 / 2014 - (2 articles)
2014 / 2015 - (4 articles)
All News
Search
2015 Results - Taco Bell Classic
Published by
RunnerSpace.com/HighSchool
Apr 7th 2015, 3:30pm
Comments
Taco Bell Classic
Apr 10, 2015 to Apr 11, 2015
Spring Valley High School, 120 Sparkleberry Lane, Columbia, SC, US, 29229
« Filter Results by Team: »
A.C. Flora
A.C. Reynolds
Abbeville
Aiken
Alexander
Apex
Arabia Mountain
Archbishop Coleman F. Carroll
Archer
Asheville
Asheville School
Ashley Ridge
Athens Academy
Avery County
Baldwin
Baltimore Polytechnic Institute
Banneker
Batesburg-Leesville
Battery Creek
Beaufort
Belton-Honea Path
Berea
Berkeley
Berry Academy Of Tech
Bethel
Blue Ridge
Bluffton
Blythewood
Boiling Springs
Bullis
Butler
Camden
Cardinal Gibbons
Carolina Forest
Cary
Cary Academy
Cedar Shoals
Central (Carroll County)
Chapin
Charlotte Latin
Christ Church Episcopal
Churchland
Clinton
Community School of Davidson
Corinth-Holders
Cox Mill
D W Daniel
DeMatha Catholic
Dorman
Dreher
Dutch Fork
Dutchtown
E C Glass
Eagle's Landing
East Gaston
East Mecklenburg
East Rowan
Eastern Alamance
Eastside
Elizabeth Seton
Emerald
Fayette County
Forbush
Forsyth Country Day
Fort Dorchester
Fort Mill
Fox Creek Charter
Franklin
Gaffney
Gettis D Broome
Goose Creek
Grayson
Green Hope
Greenbrier
Greensboro Day
Greenwood
Greer Middle College Charter
Greer Middle School
Hammond
Heathwood Hall
Hebron Christian Academy
Hickory
Hickory Ridge
High Point Central
Highland Springs
Hillcrest
Hilton Head
Hopewell
Hough High School
Huntington
Independence
Indian Land
Irmo
Jack Britt
James Byrnes
James Island
James Monroe
Jefferson Forest
Jesse C. Carson
JL Mann
John T Hoggard
Kell
Lafayette
Lake Norman
Lancaster
Leesville Rd
Liberty
Lower Richland
Lugoff-Elgin
Maiden
Mallard Creek
Marietta
Marist
Marvin Ridge
Mauldin
Metrolina Christian Academy
Mooresville Senior
Myers Park
Nation Ford
Newton County
North Cobb Comp
North Gaston
North Hall
North Iredell
North Lincoln
North Mecklenburg
Northwestern
Oak Ridge Mi
Olympic
Oscar Smith
Panther Creek
Paxon
Pearl River
Pelion
Pendleton
Piedmont
Pinecrest
Poca
Porter Ridge
Powdersville
Providence
Providence Day
Queens Grant
R B Stall
Rabun Gap Nacoochee
Ragsdale
Richland Northeast
Ridge View
Ripley
Riverside
Riverwood International
Robbinsville
Rock Hill
Rockdale County
Rocky Point
Rocky River
Rome
Saluda
Savannah Country Day
Seneca
Shelby
Socastee
Sol C Johnson
South Aiken
South Atlanta
South Iredell
South Meckle
South Mecklenburg
South Pointe
Southern Guilford
Southside
Spartanburg
Spring Valley
St Pius X Catholic
St Vincents
St Xavier
St. Joseph's Catholic
Stanton College Preparatory
Starr's Mill
Statesville
Stephenson
Summerville
Swansea
T C Roberson
Thomas Sumter Academy
TL Hanna
Travelers Rest
Tuscola
Union Pines
Victory Christian Center
Village Christian Academy
W J Keenan
Waccamaw
Wade Hampton - Hampton
Walhalla
Walton
Wando
Watauga
Weber
Weddington
West Florence
West Henderson
West Iredell
West Mecklenburg
Westwood
Whale Branch Early College
White Knoll
Woodmont
Wren
Wyman King Academy
ZB Vance
Men:
100m
|
200m
|
400m
|
800m
|
Mile
|
3200m
|
110h
|
400h
|
4x100m
|
4x400m
|
4x800m
|
Shot
|
Discus
|
HJ
|
LJ
|
TJ
|
PV
Women:
100m
|
200m
|
400m
|
800m
|
Mile
|
3200m
|
100h
|
400h
|
4x100m
|
4x400m
|
4x800m
|
Shot
|
Discus
|
HJ
|
LJ
|
TJ
|
PV
Mens 100m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Clark, Ryan
12
Banneker
10.32
-0.7
2
10
2
Haraway, Darryl
12
DeMatha Catholic
10.48
-0.7
2
8
3
Coombs, Warren
12
Greenbrier
10.77
-0.7
2
6
4
Charleston, Cravon
11
Mallard Creek
10.79
-0.7
2
5
5
Connor, Austin
10
Dutch Fork
10.92
+0.1
1
4
6
Daniels, Deandre
12
Goose Creek
10.95
-0.7
2
2.50
6
Horton, Kyle
12
Mallard Creek
10.95
+0.1
1
2.50
8
Fulton, TyJuan
11
Spring Valley
10.97
-0.7
2
1
10
Johnson, Josiah
12
Fort Dorchester
11.08
-0.7
2
11
Sands, Alex
11
Newton County
11.08
+0.1
1
9
Pride, Troy
11
Greer Middle Sch
11.08
+0.1
1
12
Scott, Cornelius
12
North Cobb Comp
11.09
+0.1
1
13
Miller, Montre
09
Westwood
11.11
+0.1
1
14
Gray, Ethan
12
Newton County
11.15
+0.1
1
15
Cook, Tyler
12
Apex
11.18
-0.7
2
16
Mumford, Jarrell
12
South Meckle
11.21
+0.1
1
Mens 100m
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
Clark, Ryan
12
Banneker
10.71
-2.2
21
2
Haraway, Darryl
12
DeMatha Catholic
10.97
-3.0
19
3
Coombs, Warren
12
Greenbrier
11.03
-2.2
20
4
Johnson, Josiah
12
Fort Dorchester
11.16
+0.0
17
5
Charleston, Cravon
11
Mallard Creek
11.17
-2.2
20
6
Daniels, Deandre
12
Goose Creek
11.24
-3.7
8
7
Cook, Tyler
12
Apex
11.31
-2.0
13
8
Fulton, TyJuan
11
Spring Valley
11.32
-4.4
2
9
Connor, Austin
10
Dutch Fork
11.32
-3.9
18
10
Miller, Montre
09
Westwood
11.35
-2.2
20
11
Mumford, Jarrell
12
South Meckle
11.37
-2.1
4
12
Scott, Cornelius
12
North Cobb Comp
11.38
-2.1
4
13
Gray, Ethan
12
Newton County
11.41
-2.7
9
14
Sands, Alex
11
Newton County
11.41
-3.0
19
15
Horton, Kyle
12
Mallard Creek
11.41
-2.0
13
16
Pride, Troy
11
Greer Middle Sch
11.41
-3.3
3
17
Grate, Malik
11
Pendleton
11.41
-3.7
1
18
Abdul-Qawee, Ismai
10
Grayson
11.42
-3.3
3
19
Crossing, Evan
11
Riverwood Intern
11.43
-3.7
8
20
Limehouse, Keishau
11
Berkeley
11.43
-2.2
12
21
Glenn, James
12
James Byrnes
11.48
-1.6
16
22
Fulmore, Kendall
12
Ragsdale
11.48
-3.1
6
23
Waring, Kenny
12
Wando
11.49
-3.1
6
24
Ogburu, Michael
10
Hammond
11.49
-3.3
3
25
Spurgeon, Brian
11
Hillcrest
11.49
-4.4
7
26
Cook, Stedman
11
Archbishop Colem
11.51
-3.9
18
27
Bradley, Shahiem
10
Irmo
11.51
+0.0
17
28
Sampson, Tyriek
12
West Florence
11.53
-3.7
1
29
Quentin, Martin
11
Hillcrest
11.54
-2.7
9
30
Watson, Bryce
09
Bullis
11.56
-2.2
12
31
Mitchell, Rudy
10
Westwood
11.56
-2.2
12
32
Kryst, Chandler
12
Fort Mill
11.58
-1.6
16
33
Goodman, Brandon
12
Baldwin
11.59
-3.7
8
34
Sheppard, Dakota
12
Saluda
11.61
-4.4
2
35
Johnson, Kyree
10
Huntington
11.65
-2.7
9
36
Sarpong, Kwabena
12
Green Hope
11.66
+0.0
17
37
Fuller, Ronald
09
Lower Richland
11.67
-3.7
8
38
Madison, Jordan
12
Eagle's Landing
11.68
-2.2
21
39
Simmons, Myles
10
Riverwood Intern
11.68
-3.3
5
40
Williams, Eric
12
Athens Academy
11.69
-4.4
2
41
Jones, Javon
11
Arabia Mountain
11.70
-1.6
16
42
Harris, Trent
10
Cedar Shoals
11.72
-4.4
2
43
Addison, Jeremy
12
Dutch Fork
11.74
+0.0
17
43
Oliver, Chase
12
Apex
11.74
-2.3
10
45
Pringle, Nasir
12
Wade Hampton - H
11.75
-2.3
10
46
Bryant, Aramis
11
Archer
11.76
-2.2
21
47
Jones, Sean
10
A.C. Reynolds
11.76
-3.1
6
47
Ragsdale, Tyler
12
Wando
11.76
-2.3
10
49
Wilson, Desmond
10
Blythewood
11.77
-2.5
11
50
Brown, Golden
12
Cedar Shoals
11.78
-1.7
14
51
Baker, Deandre
12
Richland Northea
11.79
-2.3
10
51
Galloway, Javon
12
Green Hope
11.79
-2.5
11
53
Jackson, Albert
11
Indian Land
11.79
-1.7
14
54
Larry, Collins
11
Lower Richland
11.81
-1.7
14
55
Smith, Desmond
11
Ashley Ridge
11.81
+0.0
17
55
Smith, Justin
12
A.C. Flora
11.81
-2.0
13
57
Fletcher, D'Andre
12
Blythewood
11.81
-4.0
15
57
Tillman, Kyseem
12
Stephenson
11.81
-3.7
1
59
Davis, Jequantius
12
Rock Hill
11.83
-2.2
21
60
Henry, Ellijah
10
Rocky River
11.83
-2.7
9
61
Douglas, cameron
11
Grayson
11.84
-2.1
4
62
Hilton, Harold
10
South Aiken
11.84
-3.9
18
63
Davis-Pickney, Chr
10
Butler
11.85
-1.7
14
63
Kauer, Brandon
12
Walhalla
11.85
-3.9
18
65
Griffin, Mason
10
South Aiken
11.86
-2.0
13
66
Freeman, Dalen
12
Hopewell
11.86
-2.1
4
67
Cain, Cameron
12
Spring Valley
11.87
-3.9
18
68
Gist, Donald
11
A.C. Flora
11.89
-2.7
9
69
Lane, Jaquavius
09
Stephenson
11.89
-3.3
3
70
Brown, Antonio
12
Ridge View
11.90
-3.3
3
71
Billingslea, Jorda
12
Banneker
11.90
-2.3
10
72
Pearson, Cameron
11
Marist
11.92
-3.0
19
73
Tanner, Matthew
12
James Island
11.93
-1.6
16
74
Emenike, Obiora
11
Hammond
11.93
-3.0
19
75
Foust, Priest
10
Arabia Mountain
11.93
-3.3
5
76
Roberson, Anthony
12
Rocky River
11.95
-2.2
20
--
Muscove, Marques
12
Spring Valley
11.96
-2.1
4
77
Peterson, Morgan
12
JL Mann
11.97
-2.1
4
78
Edwards, Treyvon
12
Rock Hill
11.98
-3.0
19
79
Blanchard, Zaire
11
Northwestern
11.99
-1.6
16
80
Kinsemi, Beni
11
Berry Academy Of
11.99
-2.2
12
81
Summers, Jywan
12
West Iredell
12.00
-4.0
15
82
Chaplin, Tyree
11
Nation Ford
12.01
-2.2
21
83
Richardson, Ryan
09
Hopewell
12.01
+0.0
17
84
Daniels, Emmanuel
11
West Mecklenburg
12.03
-3.9
18
85
Kawan, Jeffrey
10
Rabun Gap Nacooc
12.05
-2.0
13
86
McGriff, Cedric
10
Providence
12.05
-2.2
12
87
Trezvant, Deion
12
W J Keenan
12.06
-3.7
1
88
Cantrell, Alex
12
Providence Day
12.07
-4.4
7
89
Nedd, Jordon
12
Fayette County
12.07
-3.1
6
90
Hewing, Jordan
10
Walton
12.10
-3.3
3
91
Hardy, Quadarius
10
Gaffney
12.12
-2.2
21
92
Arnold, Tyler
11
Cox Mill
12.13
-3.1
6
93
Murray, Orion
10
Beaufort
12.14
-1.7
14
94
Catoe, Gunnar
11
Lugoff-Elgin
12.16
-2.2
21
95
Gathers, Kendric
12
W J Keenan
12.17
-4.0
15
96
Adams, Jacob
11
Powdersville
12.17
-2.2
20
97
Harrison, Preston
12
West Iredell
12.20
-2.0
13
100
Scott, Juwan
09
R B Stall
12.21
-2.7
9
98
Daniels-Dean, DeSh
11
Lugoff-Elgin
12.21
-3.9
18
99
Jacobs, Joshua
11
Indian Land
12.21
-3.7
8
101
Baker, Jailyn
12
Sol C Johnson
12.22
-3.3
5
102
Jones, II
10
James Monroe
12.22
-4.4
7
103
Houser, Coltin
09
Starr's Mill
12.23
-3.7
8
104
Moses, Corion
10
Ridge View
12.23
-2.3
10
105
Smith, Hunter
12
Asheville School
12.24
-2.2
20
106
McFadden, Maurice
12
Goose Creek
12.24
-2.2
21
107
Gipson, Victor
10
Hebron Christian
12.25
-4.0
15
108
Kynatta, Tshiona
09
Independence
12.25
-2.0
13
108
Triplett, Dezmond
10
R B Stall
12.25
-4.4
7
110
Gathers, Toland
11
James Island
12.27
-2.5
11
111
MIDDLETON, KYLIEK
09
Beaufort
12.28
-2.5
11
112
Mobolaji, Ire
11
Walton
12.29
-3.7
1
113
Soronnadi, Chuka
12
Butler
12.29
-3.1
6
114
Sorohan, Sean
11
Pearl River
12.30
-2.2
12
114
Smith, Jacob
11
Eastside
12.30
-1.7
14
116
Amadie, Dre
09
Northwestern
12.30
-1.6
16
117
Heard, Mikell
11
TL Hanna
12.30
-2.1
4
118
Garr, Ricky
10
St Xavier
12.31
-4.4
7
119
Brown, Malik
11
Whale Branch Ear
12.32
-3.7
8
120
Young, Derio
12
Battery Creek
12.33
-2.7
9
121
St. Hill, Vosheon
10
South Pointe
12.34
-4.4
7
122
Marquez, Christian
10
Hebron Christian
12.36
-2.2
20
123
Dobbins, Dante
12
Archbishop Colem
12.39
-3.1
6
124
Boyd, Samuel
12
Sol C Johnson
12.40
-3.1
6
125
Miller, Tony
09
Oak Ridge Mi
12.43
-3.3
3
126
Gibson, Jared
12
Oak Ridge Mi
12.45
-3.7
8
127
Kingsfield, Willia
11
Marist
12.45
-2.3
10
128
Wright, Quada
11
JL Mann
12.47
-4.0
15
129
Cox, Aaron
11
Ragsdale
12.49
-3.0
19
130
Dowie, Ethan
12
Pearl River
12.50
-2.5
11
131
Haines, Alex
11
Berry Academy Of
12.56
-2.2
12
132
Jiles, Travis
11
Camden
12.56
+0.0
17
133
James, Damari
10
Camden
12.84
-2.7
9
134
West, KJ
11
Leesville Rd
12.86
-4.4
2
135
Brunson, Don
12
Irmo
12.95
-3.3
5
136
Vega, Neftali
09
Leesville Rd
13.07
-1.7
14
137
Chavis, Andrew
11
Mauldin
13.17
-1.6
16
138
Hill, Trevor
10
St Xavier
13.24
-4.0
15
139
Pimentel, Brandon
10
Watauga
13.34
-2.0
13
Mens 200m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Clark, Ryan
12
Banneker
20.75
-1.6
2
10
2
Haraway, Darryl
12
DeMatha Catholic
21.65
-1.6
2
8
3
Daniels, Deandre
12
Goose Creek
22.05
-1.6
2
6
4
Sherman, J.J.
12
Waccamaw
22.24
-1.6
2
5
5
Cook, Stedman
11
Archbishop Colem
22.24
-1.1
1
4
6
Pride, Troy
11
Greer Middle Sch
22.30
-1.6
2
3
7
Soronnadi, Chuka
12
Butler
22.36
-1.1
1
2
8
Allen, Eric
09
Bullis
22.42
-1.6
2
1
9
Fulmore, Kendall
12
Ragsdale
22.43
-1.1
1
10
Dickson, Michael
12
Beaufort
22.48
-1.1
1
11
Cook, Tyler
12
Apex
22.49
-1.1
1
12
Gousse, Christophe
12
Stephenson
22.71
-1.6
2
13
Sarpong, Kwabena
12
Green Hope
22.79
-1.1
1
14
Limehouse, Keishau
11
Berkeley
23.23
-1.1
1
Mens 200m
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
Clark, Ryan
12
Banneker
20.71
+0.2
21
2
Haraway, Darryl
12
DeMatha Catholic
21.55
nwi
20
3
Daniels, Deandre
12
Goose Creek
21.68
+1.0
3
4
Pride, Troy
11
Greer Middle Sch
21.91
+0.2
11
5
Connor, Austin
10
Dutch Fork
21.93
nwi
18
6
Sherman, J.J.
12
Waccamaw
21.97
+0.1
8
7
Allen, Eric
09
Bullis
21.97
+0.6
9
8
Gousse, Christophe
12
Stephenson
22.00
+0.5
7
9
Cook, Stedman
11
Archbishop Colem
22.05
+1.5
1
10
cooper, Breshard
12
Cedar Shoals
22.06
nwi
19
11
Dickson, Michael
12
Beaufort
22.06
+1.8
2
12
Fulmore, Kendall
12
Ragsdale
22.09
+1.8
2
13
Soronnadi, Chuka
12
Butler
22.19
+0.1
10
14
Sarpong, Kwabena
12
Green Hope
22.32
nwi
19
15
Limehouse, Keishau
11
Berkeley
22.37
+0.1
8
16
Cook, Tyler
12
Apex
22.37
+0.1
14
17
Miller, Jawan
11
Hopewell
22.39
+0.2
13
18
Scott, Cornelius
12
North Cobb Comp
22.40
+0.0
16
19
Blackmon, Donaven
11
Clinton
22.40
+0.1
10
20
Lane, Jaquavius
09
Stephenson
22.44
+0.2
11
21
Waring, Kenny
12
Wando
22.44
+1.0
3
22
Fulton, TyJuan
11
Spring Valley
22.45
+0.2
21
23
Kinsey, Marvin
11
Riverwood Intern
22.48
+0.5
6
24
Hall, Trevian
10
Arabia Mountain
22.52
+1.5
1
25
Spurgeon, Brian
11
Hillcrest
22.53
nwi
18
26
Douglas, cameron
11
Grayson
22.56
+0.6
9
27
Williams, Eric
12
Athens Academy
22.57
+1.4
4
28
Bryant, Aramis
11
Archer
22.59
+0.2
13
29
Love-Soles, Kaylan
12
Rocky River
22.60
+0.2
13
30
Nelson, Brenton
11
DeMatha Catholic
22.61
+1.5
1
31
Sands, Alex
11
Newton County
22.63
+0.2
11
32
Stallings, Marion
12
Nation Ford
22.63
+0.8
5
33
Sampson, Tyriek
12
West Florence
22.64
+0.0
15
34
Ibere, Mushadi
10
Newton County
22.64
+0.5
7
35
Harris, Jatavious
09
Baldwin
22.66
nwi
20
36
Cain, Cameron
12
Spring Valley
22.72
+0.8
5
37
Simmons, Malcolm
12
Beaufort
22.73
+0.5
6
38
Goings, Torran
11
Westwood
22.73
+0.2
21
39
Oliver, Chase
12
Apex
22.75
+0.1
14
40
Watson, Bryce
09
Bullis
22.81
+0.1
8
41
Madison, Jordan
12
Eagle's Landing
22.81
+0.5
7
42
Sheppard, Dakota
12
Saluda
22.85
nwi
20
43
Johnson, Kyree
10
Huntington
22.86
nwi
18
44
Fletcher, D'Andre
12
Blythewood
22.91
+0.0
12
45
Hair, Jaquarius
11
Batesburg-Leesvi
22.93
+0.2
13
46
Charles, Daniel
10
Marietta
23.00
nwi
17
47
Walker, Abram
12
Lower Richland
23.01
+1.8
2
48
Kinlaw, Samuel
12
Sol C Johnson
23.02
nwi
19
49
Kryst, Chandler
12
Fort Mill
23.02
+1.8
2
50
Freeman, Dalen
12
Hopewell
23.03
+1.0
3
51
Shivers, Marcez
12
T C Roberson
23.04
+0.8
5
52
Bollen, Clayton
12
Starr's Mill
23.09
+1.0
3
53
Nedd, Jordon
12
Fayette County
23.10
+0.1
14
53
Werstler, Timothy
11
R B Stall
23.10
nwi
17
55
Tyson, Noah
12
Asheville
23.11
+1.4
4
56
Hardy, Malik
12
Oak Ridge Mi
23.14
+0.0
16
57
Jones, Javon
11
Arabia Mountain
23.15
+1.4
4
58
Arnold, Tyler
11
Cox Mill
23.16
+1.0
3
59
Ogburu, Michael
10
Hammond
23.17
+1.8
2
60
White, Myron
11
Dutch Fork
23.20
+1.0
3
61
Carter, Tyshawn
10
Rocky River
23.26
+0.1
8
62
Alter, Colten
11
Irmo
23.26
+0.2
11
63
Peppers, Brandon
10
Hillcrest
23.26
+0.2
13
63
Fuller, Ronald
09
Lower Richland
23.26
nwi
19
--
Muscove, Marques
12
Spring Valley
23.30
+0.0
16
65
Hilton, Harold
10
South Aiken
23.31
+1.4
4
66
Brown, Antonio
12
Ridge View
23.33
+0.5
7
67
Rountree, Aaron
10
Irmo
23.43
+0.1
14
68
Kawan, Jeffrey
10
Rabun Gap Nacooc
23.46
+0.1
14
69
Graves, Shelton
12
Baldwin
23.47
+0.2
21
70
Simpson, Nile
11
Walton
23.51
+0.0
15
71
Drinkard, Derambez
11
Blythewood
23.53
+0.5
7
72
Jones, Chris
12
Ashley Ridge
23.53
+0.6
9
73
Chaplin, Tyree
11
Nation Ford
23.55
+0.0
12
74
Jackson, Austin
12
Green Hope
23.55
+0.1
14
75
Talbert, Jeramiah
09
Southside
23.55
+0.2
21
76
Mitchell, Rudy
10
Westwood
23.57
nwi
17
76
Trezvant, Deion
12
W J Keenan
23.57
+1.5
1
78
Martel, Chris
10
Marist
23.60
+0.2
13
79
Summers, Jywan
12
West Iredell
23.60
+0.2
11
80
Emenike, Obiora
11
Hammond
23.62
+0.1
10
81
Fogle, Ethan
09
Archbishop Colem
23.63
+0.5
6
82
Dean, Eddie
09
Battery Creek
23.66
+0.1
8
83
King, Shaihiem
12
R B Stall
23.66
nwi
19
84
Masterson, Max
10
St Xavier
23.67
+1.8
2
85
Tartt, Dion
11
Ashley Ridge
23.69
+0.2
13
86
Pulliam, Thomas
12
Eagle's Landing
23.71
+0.2
13
87
Carter, Ezekiel
12
Whale Branch Ear
23.77
nwi
18
88
Taylor, Martel
10
A.C. Flora
23.88
nwi
19
89
Rogers, Artese
11
Cary
23.89
+0.1
10
90
Harrison, Preston
12
West Iredell
23.89
+0.1
10
91
Marquez, Christian
10
Hebron Christian
23.90
+0.1
10
92
Jones, II
10
James Monroe
23.90
+0.2
11
93
Carter, Dameion
09
South Pointe
23.91
+1.4
4
94
Sorohan, Sean
11
Pearl River
23.94
+0.1
10
95
McFadden, Maurice
12
Goose Creek
24.05
+1.4
4
96
Wilson, Aubray
11
A.C. Flora
24.18
+0.1
8
97
Simmons, Jared
12
Walton
24.27
nwi
19
98
Young, Derio
12
Battery Creek
24.29
+0.6
9
99
Dickerson, PJ
12
JL Mann
24.30
+0.0
15
100
Curriden, Cason
12
T C Roberson
24.31
+1.8
2
101
Moses, Corion
10
Ridge View
24.33
+0.0
15
102
Houser, Coltin
09
Starr's Mill
24.33
+0.2
21
103
Baker, Kyle
11
Lugoff-Elgin
24.36
+1.0
3
104
Brown, Malik
11
Whale Branch Ear
24.39
+1.4
4
105
Heard, Mikell
11
TL Hanna
24.40
+1.5
1
106
Ballesteros, Izack
11
JL Mann
24.46
nwi
17
107
Kingsfield, Willia
11
Marist
24.48
+0.5
6
108
Howard, Shane
11
Sol C Johnson
24.48
+0.1
14
109
Dukes, Demetrius
09
Mauldin
24.49
+1.5
1
110
Manigault, Tyler
10
Cox Mill
24.51
+0.0
15
111
Raque, Jack
12
St Xavier
24.62
+0.1
10
112
Dowie, Ethan
12
Pearl River
24.66
nwi
20
113
Butler, Dwight
12
Rabun Gap Nacooc
24.80
+1.5
1
114
Gipson, Victor
10
Hebron Christian
24.82
nwi
18
115
James, Damari
10
Camden
24.99
+0.0
12
116
Romano, Trevon
10
Oak Ridge Mi
25.02
+0.5
7
117
Catoe, Gunnar
11
Lugoff-Elgin
25.09
+0.5
7
118
Jiles, Travis
11
Camden
25.28
+0.2
11
119
Zhang, Kevin
09
Leesville Rd
26.45
+1.0
3
120
Smalls, Chase
09
Leesville Rd
26.53
+0.0
12
121
Groves, Will
09
Mauldin
26.76
+0.8
5
122
Puca, Joe
11
Huntington
27.26
+0.1
8
123
Pimentel, Brandon
10
Watauga
27.36
+0.5
6
--
McCullough, John
11
Rock Hill
DNF
+0.1
14
Mens 400m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Daniels, Deandre
12
Goose Creek
47.68
12
10
2
Grate, Malik
11
Pendleton
48.07
12
8
3
cooper, Breshard
12
Cedar Shoals
48.41
12
6
4
Wilkerson, Braylon
12
Summerville
48.53
12
5
5
Sherman, J.J.
12
Waccamaw
48.77
12
4
6
Cobb, Kokayi
10
Asheville School
49.54
10
3
7
Pride, Troy
11
Greer Middle Sch
49.55
11
2
8
Simmons, Malcolm
12
Beaufort
49.74
11
1
9
Love-Soles, Kaylan
12
Rocky River
50.01
12
10
Wilson, Quincey
11
Arabia Mountain
50.11
12
11
Chigbue, Kenneth
12
DeMatha Catholic
50.21
8
12
Mingo, Miles
10
Northwestern
50.32
10
13
Hoffmann, William
10
Green Hope
50.35
12
14
Kinsey, Marvin
11
Riverwood Intern
50.62
11
15
Boykins, Braxton
11
Ragsdale
50.91
10
16
Mumford, Jarrell
12
South Meckle
50.91
10
17
Leach, Kendall
11
Archbishop Colem
51.22
11
18
Rountree, Aaron
10
Irmo
51.35
7
19
Peeples, Nick
10
Walton
51.40
10
20
Miller, Darius
12
Sol C Johnson
51.40
4
21
Sampson, Tyriek
12
West Florence
51.40
8
22
Charles, Daniel
10
Marietta
51.44
11
23
Ruff, Dalvin
10
Baldwin
51.54
11
24
Curriden, Dallin
12
T C Roberson
51.61
7
24
Bollen, Clayton
12
Starr's Mill
51.61
8
26
Natty, Marlon
12
Ridge View
51.64
6
27
Tartt, Dion
11
Ashley Ridge
51.78
5
28
Perez, David
12
Asheville
51.79
9
29
Brown, Jordan
11
Butler
51.80
9
30
Brown, Jalen
12
Blythewood
51.82
8
31
Williams, Carlos
11
Camden
51.84
5
32
Lewis, Malik
12
Hillcrest
51.90
8
33
Hair, Jaquarius
11
Batesburg-Leesvi
51.91
6
34
Daniels, Emmanuel
11
West Mecklenburg
51.91
10
35
Ridgel, Jamal
12
Newton County
51.94
9
36
Lyles, Will
10
Wando
52.01
6
37
Scales, Justin
12
Archer
52.02
8
38
Lawson, Nick
12
Hopewell
52.03
9
39
JOHNSON, BOBBY
10
Banneker
52.15
11
40
Shorts, Todd
09
Cary
52.17
4
41
King, Shaihiem
12
R B Stall
52.24
6
42
Danner, Kyle
11
Myers Park
52.63
9
43
Mickens, Mark
10
Westwood
52.65
5
44
Ellis, Blake
12
Dutch Fork
52.79
7
45
Tatum, Malcum
11
Providence
52.79
6
46
Harrison, Preston
12
West Iredell
52.87
3
47
O'Sullivan, Liam
11
Pearl River
52.91
9
48
Schultz, Micah
10
Powdersville
52.96
6
49
Williams, Shaheem
10
Cary
53.03
3
--
Knight, Elijah
11
Cary
53.10
3
50
Howell, Jordan
12
Alexander
53.13
9
51
Manning, Will
12
Nation Ford
53.17
10
52
Allen, Brock
09
South Mecklenbur
53.17
7
53
Jacobs, Joshua
11
Indian Land
53.29
10
54
Glenn, James
12
James Byrnes
53.35
4
55
Stukes, Shaihi
12
Mauldin
53.42
5
56
Ergas, Khadeil
11
Bluffton
53.50
4
57
Pulliam, Thomas
12
Eagle's Landing
53.70
8
58
Norman, Malik
12
Spring Valley
53.83
6
59
Sadler, Richie
09
JL Mann
53.84
2
60
Dickinson, Jayson
11
Independence
53.92
6
61
Selman, trey
12
Hebron Christian
53.95
5
62
Boykin, Carson
11
Hough High Schoo
54.19
5
63
Frazier, David
12
Battery Creek
54.39
7
--
Muscove, Marques
12
Spring Valley
54.41
3
64
Swan, Drew
10
Athens Academy
54.41
7
65
Gary Jr., Olandis
09
Bullis
54.57
9
66
Goodman, Jamieer
09
Riverside
54.90
4
67
Jeffers, Tyler
09
W J Keenan
54.90
4
68
Fair, Joshua
09
Gaffney
55.34
3
69
Johnson, TJ
09
Leesville Rd
55.64
3
70
Jackson, Marzell
11
Richland Northea
55.65
7
71
Harper, Kevin
12
Fort Mill
55.73
2
72
Brown, Quez
09
Eastside
55.86
3
73
Jackson, Khalil
12
South Pointe
55.89
5
74
Houston, Tucker
10
Lugoff-Elgin
55.99
3
75
Campbell, Roshard
09
Whale Branch Ear
56.15
1
76
Styles, Garrett
11
Wren
56.24
1
77
Bullard, Michael
12
Rabun Gap Nacooc
56.50
2
78
Miller, Naz
09
Greer Middle Col
56.51
2
79
Carter, Johnathan
09
Oak Ridge Mi
56.58
2
80
Rudish, Mitch
11
Huntington
56.59
4
81
Glenn, Jonathan
10
Lower Richland
56.59
7
82
Runge, Lou
11
Hammond
56.85
2
83
Hill, Trevor
10
St Xavier
58.31
1
--
Willis, Alaundre
11
Mallard Creek
FS
5
Mens 800m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Dixon, Devin
11
Eagle's Landing
1:55.32
8
10
2
Peeples, Connor
11
Cardinal Gibbons
1:56.53
8
8
3
Pehr, Henry
11
Green Hope
1:57.32
8
6
4
Grumbach, Bryan
11
White Knoll
1:57.98
8
5
5
Barrera, Matthew
12
Butler
1:59.06
7
4
6
Wilkerson, Braylon
12
Summerville
1:59.20
6
3
7
Ward, DaMonte'
11
Archer
1:59.23
8
2
8
Brown, Orlando
12
Northwestern
1:59.37
7
1
9
Epps, Malik
11
James Byrnes
1:59.50
8
10
Albrecht, Caleb
12
Franklin
1:59.55
7
11
Oliver, Carlos
12
Belton-Honea Pat
2:00.00
6
12
Manning, Will
12
Nation Ford
2:00.37
8
13
Smith, Ryan
11
Mauldin
2:00.50
5
14
Lux, Jason
12
Independence
2:00.58
7
15
Reed, Malcom
10
Indian Land
2:00.66
4
16
Wilson, jerrick
12
Cedar Shoals
2:01.27
6
17
Person, Jordan
12
Marietta
2:01.48
8
18
Johnson, Ryan
12
Apex
2:01.65
7
19
Hines, Brandon
11
Stephenson
2:01.72
7
20
Mitchell, Josh
12
Cary Academy
2:01.74
7
21
Metzler, Cooper
12
St Pius X Cathol
2:02.02
8
22
James, Marvin
12
Westwood
2:02.04
6
23
Davis, Zach
11
Wando
2:02.06
8
24
McGee, Marquise
11
ZB Vance
2:02.15
6
25
Lundergan, James
10
Cary
2:02.24
5
26
Webb, JerMichael
10
Newton County
2:02.25
6
27
Stroman, Scott
12
Wando
2:02.31
7
28
Ferguson, Haywood
09
South Mecklenbur
2:02.44
4
29
McQueen, Mahze
12
Arabia Mountain
2:02.47
5
30
Hazan, Alex
11
Weddington
2:02.48
5
31
Henegar, Millan
09
Providence Day
2:02.76
5
32
George, Eli
12
St Xavier
2:02.86
6
33
Danze, Matt
12
Providence
2:02.87
5
34
Emery, Andrew
11
South Aiken
2:03.21
8
35
Silvestri, Nathan
11
Butler
2:03.30
5
36
Raper, Daimon
11
Green Hope
2:03.33
5
37
Bradley, Mark
12
Dutch Fork
2:03.40
7
38
Boykins, Braxton
11
Ragsdale
2:03.47
6
39
Faust, Brian
10
Marist
2:03.56
7
40
Young, Terry
11
Asheville
2:03.58
4
41
Graham, Joe
12
DeMatha Catholic
2:03.79
8
42
Hynes, Ewan
10
Hough High Schoo
2:03.80
4
43
Kokoska, Jordan
12
Apex
2:03.93
7
44
Kleine-Kracht, Ben
12
St Xavier
2:03.99
6
45
Stein, Mark
11
Hebron Christian
2:04.04
5
46
Richardson, Stepha
12
Rock Hill
2:04.21
2
47
Muniz, Gabriel
12
Walton
2:04.31
6
48
Quinn, Zettler
12
Walton
2:04.41
8
49
Morrison, Ray
11
South Mecklenbur
2:04.49
3
50
Choi, JiHoon
11
Athens Academy
2:04.52
6
51
Richardson, Andrew
10
Eastside
2:04.58
5
52
Simmons, Evan
10
Baldwin
2:04.63
4
53
Fraklin, Demetrius
11
Newton County
2:04.76
5
54
Hayes, Kimani
12
Spring Valley
2:04.82
5
55
Smith, Cameron
11
Fort Mill
2:04.97
2
55
Colburn, Thomas
11
Oak Ridge Mi
2:04.97
3
57
McCoy, Ford
10
St. Joseph's Cat
2:05.31
4
58
Miles, NaiQuan
11
JL Mann
2:05.46
2
59
Lowry, Devin
12
Blythewood
2:05.49
3
60
McDermott, Ben
12
Pearl River
2:05.56
7
61
Malagon, Angel
10
Riverside
2:05.58
5
61
Wilson, Luke
12
Hebron Christian
2:05.58
4
63
Hobbs, Ryan
12
Weddington
2:05.94
4
64
Allowetz, Michael
11
South Aiken
2:05.97
3
65
Gravesandy, Gregor
11
Lower Richland
2:06.00
3
66
Phillips, Jeb
11
South Iredell
2:06.04
3
67
Jordon, Keovoghn
12
Spring Valley
2:06.49
4
68
Petty, Jalin
10
Berry Academy Of
2:06.52
5
69
cartier, Eli
12
Asheville
2:06.54
3
70
O'Conner, Ben
11
North Iredell
2:06.60
4
71
Jarvis, Hunter
11
Thomas Sumter Ac
2:06.65
4
72
Adams, Etienne
11
Stephenson
2:06.72
5
73
Lorenzo, Anthony
11
North Mecklenbur
2:06.81
2
74
Cheeks, Trevon
10
Spring Valley
2:07.13
4
75
Hiott, Davy
10
D W Daniel
2:07.15
3
76
MITCHELL, ATLANTIS
11
Beaufort
2:07.19
3
77
McGuire, Shane
10
Huntington
2:07.41
2
78
Nicholson, Hunter
10
Pelion
2:07.54
3
79
Conti, McClaine
11
Hillcrest
2:07.71
3
80
Cosby, Michael
11
Community School
2:07.78
3
81
Hellenbrand, Matth
11
Watauga
2:07.99
3
82
Howell, Jordan
12
Alexander
2:08.03
7
83
Tabron, Deon
12
Richland Northea
2:08.24
6
84
Ladson, Josh
11
Thomas Sumter Ac
2:08.33
2
85
Braziel, Artrail
10
Baldwin
2:08.48
1
86
Douglas, Thomas
12
T C Roberson
2:08.52
3
87
Eskind, Elias
11
Providence Day
2:08.64
3
88
Vandenburghe, Owen
11
T C Roberson
2:08.69
3
89
Wright, Duncan
11
Belton-Honea Pat
2:08.84
4
90
Phillips, Christia
11
R B Stall
2:08.88
2
91
Ray, Andrew
11
Cary
2:09.01
5
92
Little, Ryan
10
Boiling Springs
2:09.39
5
93
Cothran, Alex
11
TL Hanna
2:09.62
2
94
Dixon, Garrid
10
Mallard Creek
2:09.67
4
95
Mack, Kelvin
11
Blythewood
2:09.86
2
96
White, Jonathon
09
Rock Hill
2:09.99
1
97
Blick, Carson
10
Dorman
2:10.10
4
98
McKoy, Lee
10
Hopewell
2:10.19
4
99
Pettus, Carter
10
Asheville School
2:10.45
3
100
Elmendorf, Travis
11
Pearl River
2:10.51
3
101
Blakenship, Willia
11
Lugoff-Elgin
2:10.67
2
102
Frizzell, Hunter
10
James Monroe
2:10.73
1
103
Lamberson, Andrew
11
A.C. Flora
2:10.79
3
104
Tessman, Bryce
10
Eastside
2:10.87
1
105
Kearney, Justin
10
JL Mann
2:11.13
2
106
Lewis, Malik
12
Hillcrest
2:11.14
5
107
Jones, Tyreese
11
Berry Academy Of
2:11.21
2
108
Slann, Jacob
12
D W Daniel
2:11.30
8
109
Connolly, Patrick
10
Bluffton
2:11.50
2
110
Ismail, Jameir
10
Myers Park
2:11.66
2
111
Scholten, Mitchell
12
Fort Mill
2:11.71
1
112
Capers, Christophe
10
Goose Creek
2:11.72
1
113
Hislip, Matt
11
Providence
2:11.73
3
114
Leopold, Brayden
12
Mauldin
2:11.90
1
115
Bowen, James
12
Dutch Fork
2:12.33
2
116
Siler, Timothy
11
Aiken
2:12.48
2
117
O'Brien, Kyle
11
Huntington
2:12.49
5
118
Mouat, Gavin
09
South Iredell
2:12.66
1
119
Tyree, Canoy
10
Mallard Creek
2:12.92
6
120
Segres, Nathaniel
12
Aiken
2:12.99
1
121
Land, Timothy
09
Irmo
2:13.14
1
122
Hudson, Jacob
10
Greer Middle Col
2:13.66
4
123
Crockett, Lester
12
DeMatha Catholic
2:13.70
6
124
Rikard, Sean
11
South Pointe
2:13.83
1
125
Wilson, Ethan
11
Rome
2:13.85
2
126
Phillips, Christen
12
Hopewell
2:13.92
2
127
Beckett, Daniel
11
Oak Ridge Mi
2:13.93
1
128
Boykin, Carson
11
Hough High Schoo
2:14.34
2
129
Deloatch, David
09
Archbishop Colem
2:14.51
2
130
Wells, Anthony
11
Wade Hampton - H
2:14.62
2
131
Harris, Jack
12
Hammond
2:14.82
1
132
Harkness, Shane
10
Westwood
2:14.93
2
133
Camp, JT
11
Athens Academy
2:15.02
2
134
Hines, Kenneth
11
Rabun Gap Nacooc
2:15.11
1
135
Baptise, Alvin
11
Banneker
2:15.12
6
136
Garcia, Roman
12
Pelion
2:15.35
3
137
Corley, John
10
Watauga
2:15.51
1
138
Green, Darian
12
Ridge View
2:15.73
2
139
Holloway, Tillman
10
Riverwood Intern
2:15.98
2
140
Letson, Austin
11
Asheville School
2:16.09
2
141
Williams, Micah
12
Greer Middle Col
2:16.22
1
142
Stevenson, Geonte
11
Archbishop Colem
2:16.24
2
143
Washington, Quento
09
Ridge View
2:16.41
2
144
Beraho, Nicholas
11
Hammond
2:16.45
1
145
Farr, Zac
10
Boiling Springs
2:16.52
2
145
Wright, Quintrel
11
W J Keenan
2:16.52
1
147
Coward, Isaiah
12
Powdersville
2:16.91
1
148
Mayfield-McKee, Ge
10
South Pointe
2:17.08
1
149
Tiller, Joshua
09
Leesville Rd
2:17.58
1
150
Williams, Sam
10
Watauga
2:17.77
1
151
Mook, Kyle
12
Riverside
2:18.44
6
152
Gibson, Robert
10
Independence
2:19.15
2
153
Mabruk, Muhidin
09
Richland Northea
2:19.40
4
154
Biggerstaff, Byan
11
Dorman
2:21.48
4
155
McMahan, Dylan
12
Bluffton
2:21.56
2
156
Maxwell, Stacy
11
R B Stall
2:21.74
1
157
Marcona, Javon
10
A.C. Flora
2:22.29
1
158
Gambrell, Daniel
11
Camden
2:22.38
1
159
Matthews, Trey
10
Wren
2:24.21
1
160
Moore, Josh
10
Powdersville
2:24.85
1
161
Cox, Aaron
11
Ragsdale
2:26.61
1
162
Glenn, Jonathan
10
Lower Richland
2:31.74
2
Mens Mile
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Seufer, Peter
12
E C Glass
4:18.62
6
10
2
Mulloy, William
12
St Xavier
4:19.10
6
8
3
Slann, Jacob
12
D W Daniel
4:19.43
6
6
4
Epps, Malik
11
James Byrnes
4:20.26
6
5
5
Grumbach, Bryan
11
White Knoll
4:20.88
6
3.50
5
Gillespie, Blanton
12
Shelby
4:20.88
6
3.50
7
Love, Seamus
12
Hilton Head
4:21.21
6
2
8
Thomas, Matthew
11
St Xavier
4:23.57
6
1
9
Sanders, Mitchell
12
Walton
4:24.45
6
10
Robinson, Wesley
12
Oak Ridge Mi
4:24.74
5
11
Glick, Daniel
12
Rome
4:24.86
6
12
Johnson, Wynn
09
Dorman
4:27.98
6
13
Abushouk, Dean
12
Cary
4:28.15
6
13
Ellenburg, Jackson
10
Ashley Ridge
4:28.15
6
15
Smith, Ryan
11
Mauldin
4:28.79
6
16
Mitchell, Josh
12
Cary Academy
4:29.06
6
17
Owens, Dolan
8
James Island
4:29.17
6
18
Shore, Noah
11
Asheville
4:29.30
5
19
Emery, Andrew
11
South Aiken
4:29.36
6
20
Savic, David
11
Marietta
4:29.58
5
21
McGee, Marquise
11
ZB Vance
4:29.96
5
22
Thornton, Matthew
11
Cary
4:29.97
5
23
Calia, Nik
12
St Pius X Cathol
4:30.46
5
24
Parker, Graham
12
John T Hoggard
4:31.51
5
25
Kelly, Ryan
12
St Pius X Cathol
4:31.76
5
26
Williams, Micah
12
Greer Middle Col
4:31.93
4
27
Griffith, Colt
10
Woodmont
4:32.33
5
28
Zemp, Jack
11
JL Mann
4:34.10
5
29
Hearn, Adam
12
Athens Academy
4:34.13
5
30
Vessichio, Jerome
12
Rocky Point
4:34.37
5
31
Mitchell, Coleman
09
Cary Academy
4:34.82
4
32
Gulizio, Scott
12
Huntington
4:34.90
6
33
Spychalski, Patric
09
Wando
4:35.02
4
34
Pierterse, Michael
09
Carolina Forest
4:35.40
5
35
Boullie, Tyler
11
Oak Ridge Mi
4:36.07
5
36
Palmer, James
12
Blythewood
4:36.35
5
37
Dahlgren, Ben
10
Walton
4:36.43
4
38
Artrip, Eric
11
Leesville Rd
4:36.46
5
39
Collins, Braeden
10
Alexander
4:37.17
4
40
Willette, Dax
10
Rockdale County
4:37.97
6
41
Whorton, Tyler
10
Alexander
4:38.61
5
42
Torres, Carlos
11
Marietta
4:38.74
4
43
Turner, Davis
09
Asheville
4:39.53
4
44
Montiel, Matias
12
Wando
4:39.81
5
45
Wilson, Caleb
10
Blythewood
4:40.08
3
46
Green, Matthew
12
Spartanburg
4:40.13
4
47
Littlejohn, Graves
12
Forsyth Country
4:40.19
5
48
Lane, Connor
10
Cardinal Gibbons
4:40.25
4
49
Chase, Adam
12
Forsyth Country
4:40.27
4
50
Teachout, Joey
10
Rock Hill
4:40.38
3
51
Sauerbrey, Ty
12
Lake Norman
4:40.87
5
52
Little, Ryan
10
Boiling Springs
4:41.00
5
52
Jarvis, Hunter
11
Thomas Sumter Ac
4:41.00
5
54
McCoy, Ford
10
St. Joseph's Cat
4:41.94
4
55
Phillips, Jeb
11
South Iredell
4:42.04
4
56
Ferre, Cisco
12
Hilton Head
4:42.42
6
57
Dolhare, Noah
09
Providence Day
4:42.44
4
58
Blalock, Hayden
10
Providence
4:42.50
4
59
Somogye, Brett
12
Asheville School
4:43.32
3
60
Glenn, William
12
Providence Day
4:43.55
3
61
Borsum, Graham
11
TL Hanna
4:43.56
4
62
Shamburger, Dylan
10
West Henderson
4:43.64
4
63
Mook, Kyle
12
Riverside
4:43.80
4
64
Townsend, Jacob
12
Apex
4:44.01
3
65
Hernandez, Jorge
11
Pelion
4:44.47
3
66
Delaunay, Tommy
11
Pinecrest
4:45.07
4
67
Pittman, Knox
09
Marist
4:45.08
4
68
Ladson, Josh
11
Thomas Sumter Ac
4:45.41
3
69
Hellenbrand, Matth
11
Watauga
4:45.60
3
70
Burden, Quinn
10
Marist
4:45.70
3
71
Cignarale, Ben
10
Riverside
4:46.07
3
72
Howe, Carson
09
Northwestern
4:46.20
3
73
Hagan, Colson
12
Hebron Christian
4:46.34
4
74
Boynton, McKail
12
Pinecrest
4:46.45
4
75
Cohen, Sam
10
Providence
4:46.78
3
76
Benfield, Lawson
11
Apex
4:47.20
3
77
Graham, Joe
12
DeMatha Catholic
4:47.42
4
78
Kahler, Theo
11
Dreher
4:47.53
3
79
Veilleux, Nick
10
Green Hope
4:47.58
4
80
Mahoney, Michael
12
Pearl River
4:48.05
4
81
Cothran, Alex
11
TL Hanna
4:48.55
3
82
Smith, Elisha
12
Greenwood
4:49.00
4
83
Wells, Anthony
11
Wade Hampton - H
4:49.11
3
84
Peart, Caleb
11
Spring Valley
4:49.39
3
85
Erwin, Nick
15
DeMatha Catholic
4:49.41
2
86
Shannon, D'Angelo
12
Westwood
4:49.98
3
87
Jayasinghe, Raveen
11
D W Daniel
4:50.55
3
88
Holland, Michael
12
Watauga
4:50.92
3
89
Douglas, Garett
10
T C Roberson
4:50.93
3
90
Pratt, Brandon
12
Beaufort
4:51.05
5
91
Atkinson, Austin
10
Mallard Creek
4:51.26
3
92
Williams, Tony
10
Woodmont
4:51.32
3
93
McGrew, Shad
11
Butler
4:51.45
4
94
Leopold, Brayden
12
Mauldin
4:51.57
2
95
Gibbs, Walker
11
JL Mann
4:52.47
3
96
Mouat, Gavin
09
South Iredell
4:53.20
1
97
Bryant, Nick
11
Starr's Mill
4:53.21
2
98
Williams, Anthony
09
Mallard Creek
4:53.28
4
99
Franklin, Jacob
11
Tuscola
4:53.94
4
100
Boatwright, Marcel
12
Ridge View
4:54.67
2
101
O'Conner, Ben
11
North Iredell
4:54.69
4
102
Barnett, William
10
Travelers Rest
4:54.84
2
103
Glover, Ben
10
Hebron Christian
4:54.91
2
104
Russell, Aidan
11
Pearl River
4:55.18
3
105
Gwinn, Layton
10
Aiken
4:55.24
4
106
Osment, Jack
09
Myers Park
4:55.32
2
107
Frizzell, Hunter
10
James Monroe
4:55.34
2
108
McAteer, Justin
10
South Pointe
4:55.48
4
109
Kopstein, Thomas
11
Huntington
4:55.69
4
110
McKeel, David
10
Aiken
4:55.94
3
111
Tinsley, Robert
10
Eastside
4:56.31
3
112
Gosnell, Kade
10
Boiling Springs
4:56.75
2
113
Ly, Michael
09
Myers Park
4:56.79
2
114
Ciaramitaro, Steph
12
Carolina Forest
4:57.23
3
115
Gue, Josh
12
Bluffton
4:57.93
2
116
Lujan, Nick
12
South Pointe
4:58.20
2
117
Barnes, Spencer
09
Hough High Schoo
4:58.73
2
118
Mcmilllian, Emmanu
11
Lower Richland
4:58.86
1
119
Jiminez, Johnathan
11
South Aiken
4:58.90
3
120
Beraho, Nicholas
11
Hammond
4:59.22
1
121
Buzzetti, Zach
12
Lugoff-Elgin
4:59.52
1
122
Trezise, Zeke
10
A.C. Reynolds
4:59.86
2
123
Oyugi, Trevor
8
Spartanburg
4:59.87
2
124
Austin, St John
09
Indian Land
4:59.88
2
125
Harris, Jack
12
Hammond
4:59.97
1
126
Matthews, Cameron
10
Powdersville
5:00.11
2
127
Bradley, Mark
12
Dutch Fork
5:00.25
4
128
Wright, Duncan
11
Belton-Honea Pat
5:00.31
4
129
Lamberson, Andrew
11
A.C. Flora
5:00.47
2
130
Mills, Andrew
12
Lugoff-Elgin
5:00.66
1
131
Fee, David
12
Rocky River
5:00.78
3
132
Murphy, Wesley
10
Whale Branch Ear
5:00.94
1
133
Simmons, Evan
10
Baldwin
5:01.11
2
134
Selbee, Hayes
11
Irmo
5:02.06
1
135
Kochert, Zach
09
Irmo
5:02.34
1
--
Pilkington, Grant
10
Watauga
5:02.43
2
136
Alteri, Joe
12
Powdersville
5:02.72
1
137
Lacerda, Nick
12
Corinth-Holders
5:03.00
1
138
Hollis, Jordon
10
Ridge View
5:03.13
2
139
Williams, Joseph
12
Berry Academy Of
5:03.25
1
140
Hale, Austin
10
Hickory
5:03.92
2
141
Mabruk, Muhidin
09
Richland Northea
5:04.67
2
142
MacDonald, Harriso
09
Eastside
5:05.29
1
143
Garrett, Ben
11
Spring Valley
5:05.36
3
144
Tillman, Carson
7
James Island
5:06.23
1
145
Williams, Chandler
12
Piedmont
5:06.31
3
146
Jardon, Ulises
11
Hough High Schoo
5:06.63
2
147
Coccia, Jared
11
Rock Hill
5:06.89
2
148
Lawson, Garrett
09
Camden
5:06.92
1
149
Lubinski, Damon
12
Tuscola
5:07.92
1
150
Jones, Toshiro
12
Archbishop Colem
5:08.59
1
151
Leyland, Connor
09
Indian Land
5:09.25
2
152
Keller, Chase
10
Hillcrest
5:10.76
2
153
Erickson, Jake
11
A.C. Reynolds
5:12.11
2
154
McCurley, Max
12
Belton-Honea Pat
5:13.02
1
155
Harpe, Charles
12
T C Roberson
5:14.22
2
156
Gosnell, William
11
Community School
5:14.38
1
157
Allen, Stephen
11
DeMatha Catholic
5:14.40
5
158
Matthews, Trey
10
Wren
5:15.89
1
159
Washington, Karlto
12
Whale Branch Ear
5:16.01
1
160
Abdallah, Ahmed
09
R B Stall
5:16.15
1
161
Dixon, Riley
10
Wren
5:17.15
1
162
Vowles, Kenneth
10
Dutch Fork
5:17.84
4
163
Gambrell, Daniel
11
Camden
5:21.41
1
164
Gibson, Robert
10
Independence
5:22.98
1
165
Cenantes, Ricardo
09
Rocky River
5:25.99
2
Mens 3200m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Poteet, Logan
12
Kell
9:16.61
5
10
2
Pittman, Frank
11
Marist
9:19.84
5
8
3
Marchinko, Zachary
11
Jesse C. Carson
9:22.22
5
6
4
Resor, Mitchell
11
Weddington
9:23.23
5
5
5
Williams, Micah
12
Greer Middle Col
9:24.50
5
4
6
Seufer, Peter
12
E C Glass
9:27.62
5
3
7
Glick, Daniel
12
Rome
9:31.65
5
2
8
Edwards, David
12
Cardinal Gibbons
9:31.68
5
1
9
Conner, Matthew
11
Weddington
9:32.06
5
10
Anderson, Robert
12
Pinecrest
9:33.56
5
11
Love, Seamus
12
Hilton Head
9:35.59
5
12
Savino, Ben
10
Apex
9:35.64
5
13
Martinez, Stephen
12
St Pius X Cathol
9:36.26
5
14
Ferre, Cisco
12
Hilton Head
9:38.95
5
15
Ratterree, Jack
11
Charlotte Latin
9:39.31
4
16
Klimek, JT
12
Cardinal Gibbons
9:39.71
5
17
Garvey, Andrew
12
St Xavier
9:41.12
4
18
Boyles, Corbin
12
Maiden
9:41.72
5
19
Littlejohn, Graves
12
Forsyth Country
9:42.50
4
20
Griffith, Colt
10
Woodmont
9:43.70
4
21
Dominick, Avery
10
Dutch Fork
9:46.49
5
22
Chase, Adam
12
Forsyth Country
9:49.29
4
23
Elliott, Brandon
12
Pinecrest
9:50.98
4
24
Borsum, Graham
11
TL Hanna
9:51.28
4
25
Snider, Robinson
11
John T Hoggard
9:53.00
5
26
Oliver, Carlos
12
Belton-Honea Pat
9:53.93
4
27
Ricks, Jeremy
12
Fort Mill
9:55.01
4
28
Geisler, Henry
12
St Xavier
9:56.70
3
29
Sanders, Bradley
10
Wando
9:57.34
3
30
Smith, Elisha
12
Greenwood
9:57.90
2
31
Fish, Tyler
10
Boiling Springs
9:58.00
3
32
Singh, Andrew
10
Walton
9:58.75
5
33
McGrew, Shad
11
Butler
9:59.08
4
34
Murray, Logan
12
South Aiken
9:59.20
4
35
Holland, Michael
12
Watauga
10:00.11
4
36
Teachout, Joey
10
Rock Hill
10:00.95
3
37
Veatch, Logan
12
Wando
10:01.81
4
38
Warren, Josh
12
Starr's Mill
10:02.37
4
39
Sullivan, Jackson
11
Jack Britt
10:03.04
3
40
Pierterse, Michael
09
Carolina Forest
10:03.32
3
41
Mook, Kyle
12
Riverside
10:04.66
3
42
Hilburn, Austin
10
North Lincoln
10:04.74
1
43
Johnson, Trent
12
Hebron Christian
10:05.02
5
44
Tolly, Griff
12
TL Hanna
10:05.28
3
45
Smith, Lance
12
Alexander
10:06.23
4
46
Dudash, Michael
11
Green Hope
10:06.81
2
47
Hagstrom, Cole
10
Green Hope
10:07.01
2
48
Willette, Dax
10
Rockdale County
10:10.48
5
49
Vessichio, Jerome
12
Rocky Point
10:10.66
2
50
Fortino, Dom
12
Pearl River
10:11.36
3
51
Williams, Tony
10
Woodmont
10:11.77
3
52
McClelland, Matthe
12
Providence Day
10:11.85
3
53
Bryant, Nick
11
Starr's Mill
10:11.98
3
54
Gwinn, Layton
10
Aiken
10:13.04
3
55
O'Conner, Ben
11
North Iredell
10:13.91
3
56
Akers, Alex
11
North Lincoln
10:14.08
1
57
Cignarale, Ben
10
Riverside
10:14.85
3
58
Coccia, Jacob
11
Rock Hill
10:17.19
3
59
Lewis, Ereck
12
Westwood
10:20.99
3
60
Stein, Mark
11
Hebron Christian
10:21.29
4
61
Johnson, Daniel
11
South Pointe
10:21.87
3
62
Franklin, Jacob
11
Tuscola
10:23.29
4
63
Wright, Duncan
11
Belton-Honea Pat
10:24.24
2
64
Jarvis, Hunter
11
Thomas Sumter Ac
10:25.67
1
65
Fee, David
12
Rocky River
10:27.48
2
66
Rhodes, River
10
Watauga
10:27.69
2
67
Cenantes, Ricardo
09
Rocky River
10:27.84
2
68
O'Brien, Kyle
11
Huntington
10:28.47
4
69
Vowles, Kenneth
10
Dutch Fork
10:28.59
4
70
Frizzell, Hunter
10
James Monroe
10:29.20
2
71
Hannasch, Austin
12
Walton
10:29.67
2
72
Williams, Anthony
09
Mallard Creek
10:31.37
2
73
Wade, Thomas
11
Eastside
10:31.72
4
74
Durrah, Deandre'
12
JL Mann
10:32.72
2
75
Crotty, Patrick
11
Ashley Ridge
10:32.75
2
76
Atkinson, Austin
10
Mallard Creek
10:33.58
2
77
Kennedy, Sam
09
Eastside
10:33.80
2
78
Vernon, Jonathan
11
Greenbrier
10:39.35
2
79
Barnes, Spencer
09
Hough High Schoo
10:39.93
2
80
Crow, Jake
8
Mauldin
10:41.33
2
81
Hunter, Scott
09
D W Daniel
10:41.74
1
82
Schechtman, Philip
12
T C Roberson
10:42.39
2
83
Crotts, Jacob
12
Thomas Sumter Ac
10:42.62
1
84
Murr, Cameron
09
JL Mann
10:44.65
2
85
Carlisle, Daniel
11
Aiken
10:47.60
2
86
Wilson, Caleb
10
Blythewood
10:52.05
2
87
Rose, Justin
10
Ridge View
10:53.59
2
88
Shannon, D'Angelo
12
Westwood
10:54.17
2
89
Lamont, Josh
Watauga
10:56.55
1
90
Wilson, Quinn
12
Hillcrest
10:57.49
1
91
Ciaramitaro, Steph
12
Carolina Forest
10:59.33
3
92
Andreen, Steven
09
Spring Valley
10:59.41
1
93
Lorenzo, Anthony
11
North Mecklenbur
10:59.79
2
94
Matlis-Lee, Alex
10
Wren
11:00.02
1
95
Lubinski, Damon
12
Tuscola
11:03.06
2
96
Spurrier, Luke
8
Heathwood Hall
11:03.39
2
97
McAteer, Matt
10
South Pointe
11:03.49
1
98
Trammell, Max
11
Rabun Gap Nacooc
11:04.29
1
99
McMahan, Dylan
12
Bluffton
11:04.60
3
100
Mendoza, Keahi
10
Socastee
11:05.44
1
101
Brandenburg, Camer
10
Spring Valley
11:06.23
1
102
Beachem, Chris
09
Blythewood
11:08.44
1
103
Kotas, Bryson
11
Greenbrier
11:09.78
2
104
Rafanan, Brady
12
South Aiken
11:10.42
1
105
Lawson, Garrett
09
Camden
11:11.68
1
106
Kelly, Ben
10
Nation Ford
11:12.29
2
107
Hollis, Jordon
10
Ridge View
11:16.67
2
108
Corey, Seth
09
Greer Middle Col
11:17.23
1
109
Palacios, Konner
10
Wren
11:19.95
1
110
Gambrell, Daniel
11
Camden
11:27.31
1
111
McSwain, Will
11
Providence
11:29.82
1
112
Washington, Karlto
12
Whale Branch Ear
11:29.96
1
113
JACKSON, NATHAN
09
Battery Creek
11:30.35
1
114
Tuten, Hayden
10
Irmo
11:36.80
1
115
Walsh, Shane
11
Nation Ford
11:43.71
1
116
Rogers, Neil
9
A.C. Reynolds
11:47.08
1
117
Medema, Patrick
11
DeMatha Catholic
11:48.64
3
118
Doiron, Jack
DeMatha Catholic
11:57.45
3
119
Hartry, Hezekiah
09
Baldwin
11:57.90
1
120
Rogers, Harris
10
A.C. Flora
11:59.67
1
121
Moore, Harrison
11
Boiling Springs
12:04.92
1
122
Matthew, Sumter
10
Lower Richland
14:21.32
3
Mens 110m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Dickson, Michael
12
Beaufort
14.01
-0.7
2
10
2
Limehouse, Keishau
11
Berkeley
14.41
-0.7
2
8
3
Carroll, Brent
11
Berry Academy Of
14.64
-0.7
2
6
4
Lyons, Austin
12
Archer
14.67
-0.7
2
5
5
Jones, James
12
James Byrnes
14.71
+1.1
1
4
6
Johnson, Isaac
11
Providence Day
14.79
-0.7
2
3
7
Jennings, Dee
12
Clinton
14.81
-0.7
2
2
8
Wright, Tyson
12
Paxon
14.90
+1.1
1
1
9
Talley, Zach
12
James Byrnes
14.99
+1.1
1
10
Tucker, Infinite
11
Huntington
15.02
-0.7
2
11
Thompson, Corey
12
East Gaston
15.15
+1.1
1
12
Cason, De'Quan
12
Beaufort
15.15
+1.1
1
13
Constant, Andy
12
Eagle's Landing
15.25
+1.1
1
14
Walker, Noah
11
Northwestern
15.49
+1.1
1
15
McReynolds, Jeffre
12
South Aiken
16.38
+1.1
1
16
Foster, Azariah
12
Newton County
22.66
-0.7
2
Mens 110m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
Dickson, Michael
12
Beaufort
14.36
-3.1
12
2
Limehouse, Keishau
11
Berkeley
14.49
+0.4
10
3
Lyons, Austin
12
Archer
14.73
-2.2
11
4
Jennings, Dee
12
Clinton
14.92
+0.4
10
5
Foster, Azariah
12
Newton County
15.02
-1.5
5
5
Carroll, Brent
11
Berry Academy Of
15.02
-1.9
9
7
Tucker, Infinite
11
Huntington
15.05
-3.9
1
8
Johnson, Isaac
11
Providence Day
15.21
-1.4
8
9
Walker, Noah
11
Northwestern
15.31
-2.3
2
10
Talley, Zach
12
James Byrnes
15.32
-1.8
6
11
Cason, De'Quan
12
Beaufort
15.35
-4.2
3
12
Thompson, Corey
12
East Gaston
15.35
-2.3
2
13
Jones, James
12
James Byrnes
15.39
-1.8
6
14
McReynolds, Jeffre
12
South Aiken
15.41
-3.9
1
15
Constant, Andy
12
Eagle's Landing
15.46
-2.3
4
16
Wright, Tyson
12
Paxon
15.48
-3.1
12
17
McMillan, Benjamin
11
Hough High Schoo
15.57
-1.4
8
18
Ingram, Eyen
11
East Mecklenburg
15.58
-2.2
11
19
McGriff, Cedric
10
Providence
15.59
-1.5
5
20
Douglas, Justin
12
South Pointe
15.79
-1.9
9
21
Boyd, Elijah
12
Berry Academy Of
15.91
-1.8
6
22
Smith, Bazel
12
Blythewood
15.96
-3.9
1
23
Alston, Corey
11
Mallard Creek
15.96
-3.1
12
24
Daniel, Charqez
12
Powdersville
16.13
-3.9
1
25
Griffin, Jordan
12
White Knoll
16.14
+0.0
13
26
Lester, Skyler
10
Marietta
16.16
-3.1
12
27
Brown, Kevin
11
Wando
16.20
-1.4
8
28
Brush, Kolbey
12
Riverside
16.27
-1.3
7
29
Jones, Cameron
11
Spring Valley
16.30
+0.4
10
30
Dennis, Jordan
12
Arabia Mountain
16.50
-4.2
3
31
Briggs, Kaden
11
Westwood
16.61
-4.2
3
32
White, Martayez
12
Dutch Fork
16.68
-1.5
5
33
Williams, Sierra
11
Walton
16.69
+0.4
10
34
Bethea, Trae
12
T C Roberson
16.80
-1.4
8
35
Gorrepati, Krishna
11
Spring Valley
16.85
-1.9
9
36
Lawrence, Brandon
12
James Monroe
16.85
-3.9
1
37
Styron, Zach
12
Watauga
16.89
-2.2
11
38
Abrahamson, Tom
12
Pearl River
16.97
+0.0
13
39
Alter, Colten
11
Irmo
16.98
-2.2
11
40
Crowell, Exzayvian
11
Huntington
17.00
-2.3
4
41
Dawsey, Hunter
11
Mauldin
17.02
-1.9
9
42
King, Tre'von
12
Westwood
17.03
-2.3
2
43
Weaver, Wyatt
12
Travelers Rest
17.05
-4.2
3
44
Coles, Ston
11
Goose Creek
17.05
-2.3
4
45
Lidie, Adam
10
Bluffton
17.10
-1.9
9
46
Morton, Alec
11
Hillcrest
17.14
+0.0
13
47
Ferrigno, John
10
Travelers Rest
17.15
-1.5
5
48
Redding, Lakeith
10
Baldwin
17.17
-1.5
5
49
Jenkins, Tyler
11
TL Hanna
17.20
-1.3
7
50
Williams, Linus
12
Rabun Gap Nacooc
17.49
-1.8
6
51
Ford, Dallas
11
St Xavier
17.57
+0.0
13
52
Drummond, Devin
09
Independence
17.60
-2.3
2
53
Mead, Blake
11
T C Roberson
17.62
-1.9
9
54
Cannon, Daquan
10
Batesburg-Leesvi
17.64
-1.9
9
55
Allyne, Nathan
09
Asheville School
17.81
-1.4
8
56
Anderson, Edwin
09
Butler
18.06
-2.3
2
57
Hagood, Tyleak
11
Pendleton
18.09
+0.4
10
58
Groom, Thomas
11
Ashley Ridge
18.25
-1.3
7
59
Walker, Timothy
09
Eastside
18.28
-2.3
4
60
Raque, Jack
12
St Xavier
18.35
-4.2
3
61
Wohlwend, Carson
09
Battery Creek
18.57
-1.5
5
62
Johnson, Dontrell
10
Lugoff-Elgin
18.62
-3.1
12
63
Cotton, Austin
09
Blythewood
18.62
-2.3
2
64
Peterson, Morgan
12
JL Mann
18.90
-1.8
6
65
Eaves, DeQuan
11
Mallard Creek
19.10
-1.8
6
66
Riley, Josh
12
Hebron Christian
19.12
-3.9
1
67
Welch, Evan
09
Nation Ford
19.12
+0.0
13
68
Arthur, Shawn
11
Poca
19.15
-4.2
3
69
Foster, Brenden
11
Rock Hill
19.25
-4.2
3
70
Runge, Lou
11
Hammond
19.32
-1.5
5
71
Beacon, Paris
10
Banneker
19.65
-1.8
6
72
Gentry, Alphonso
10
Walton
19.77
-1.3
7
73
Myers, Austin
12
Lower Richland
20.17
-2.2
11
74
Hicks, Tavis
12
JL Mann
20.57
-2.3
4
75
Goldberg, Patrick
11
Greenbrier
20.72
+0.4
10
76
Wilson, Nicholas
11
Dutch Fork
21.40
-1.4
8
77
Anderson, Tarique
10
Richland Northea
23.15
-1.5
5
--
Kendrick, Brian
12
Hopewell
DQ
-4.2
3
--
Brunskole, Taylor
12
Starr's Mill
DQ
-2.3
4
--
White, Quavian
09
Southside
DQ
-2.3
2
Mens 400m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Tucker, Infinite
11
Huntington
54.47
9
10
2
Jennings, Dee
12
Clinton
54.67
8
8
3
Ravenel III, Olin
11
Fort Dorchester
55.34
8
6
4
Johnson, Isaac
11
Providence Day
55.49
8
5
5
Carroll, Brent
11
Berry Academy Of
55.69
8
4
6
Harper, Denzel
11
Stephenson
55.95
9
3
7
Wright, Tyson
12
Paxon
56.00
9
2
8
Griffin, Jordan
12
White Knoll
56.05
8
1
9
Andrade, Dylan
12
Forbush
56.41
9
10
Walker, Noah
11
Northwestern
56.54
8
11
Thompson, Corey
12
East Gaston
56.54
1
12
Douglas, Justin
12
South Pointe
57.47
7
13
Jones, Kamil
12
Alexander
57.55
7
14
Ingram, Eyen
11
East Mecklenburg
58.44
5
15
Lester, Skyler
10
Marietta
58.68
6
16
Nesbitt, Caleb
12
Powdersville
58.83
7
17
Hope, Quatarius
12
South Pointe
58.84
7
18
Sampson, Tyriek
12
West Florence
58.90
5
19
Lawrence, Brandon
12
James Monroe
58.95
6
20
Parker, Nathan
12
Beaufort
59.18
9
21
Kendrick, Brian
12
Hopewell
59.19
8
22
Styron, Zach
12
Watauga
59.20
2
23
Foster, Azariah
12
Newton County
59.21
1
24
Alvarado, Marc
12
Summerville
59.46
4
25
Thompson, David
11
DeMatha Catholic
1:00.16
9
26
Williams, Sierra
11
Walton
1:00.26
4
27
Kim, Daniel
12
Providence
1:00.29
6
28
Groom, Thomas
11
Ashley Ridge
1:00.63
3
29
Gregory, John
09
Indian Land
1:00.63
5
30
Carter, Ezekiel
12
Whale Branch Ear
1:00.77
4
31
Alston, Corey
11
Mallard Creek
1:01.30
1
32
White, Martayez
12
Dutch Fork
1:01.48
6
33
Johnson, Dontrell
10
Lugoff-Elgin
1:01.54
7
34
Foster, Brenden
11
Rock Hill
1:01.56
3
35
Dawsey, Hunter
11
Mauldin
1:01.62
4
36
Weaver, Wyatt
12
Travelers Rest
1:01.66
3
37
Wellman, Gage
11
Bluffton
1:02.14
6
38
Bethea, Trae
12
T C Roberson
1:02.58
2
39
Jenkins, Tyler
11
TL Hanna
1:02.63
2
40
Woodard, Dell
11
Spring Valley
1:02.68
6
41
Bennett, Malik
11
Hammond
1:02.73
3
42
Johnston, Patrick
11
A.C. Reynolds
1:02.77
3
43
Riley, Josh
12
Hebron Christian
1:03.53
5
44
Meredith, Morgan
12
Nation Ford
1:04.26
4
45
Warbington, Wesley
10
Hebron Christian
1:04.39
6
46
Smith, Bazel
12
Blythewood
1:04.95
5
47
Kurzhals, Jake
11
Pearl River
1:05.03
3
48
Brabham, Dargen
11
W J Keenan
1:05.04
5
49
McMillan, Benjamin
11
Hough High Schoo
1:05.57
8
50
Beacon, Paris
10
Banneker
1:05.81
5
51
Wright, Quada
11
JL Mann
1:05.85
2
52
Montgomery, Daniel
11
Lower Richland
1:06.07
3
53
Oertel, Matt
10
Leesville Rd
1:06.18
3
54
Cannon, Daquan
10
Batesburg-Leesvi
1:06.58
2
55
Morton, Alec
11
Hillcrest
1:07.09
2
56
Wohlwend, Carson
09
Battery Creek
1:07.32
1
57
Drummond, Devin
09
Independence
1:07.38
9
58
McAlister, Ian
09
Eastside
1:07.44
2
59
Coles, Ston
11
Goose Creek
1:08.01
2
60
anderson, chris
09
Greenbrier
1:13.37
4
61
Douglas, Austin
12
Westwood
1:15.09
4
62
Francis, Quindon
10
Richland Northea
1:18.45
1
Mens 4x100m Relay
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Cheley
,
Poole
,
Billings
,
Clark
Banneker
42.08
8
10
2
Horton
,
Gordan
,
Eaves
,
Charlest
Mallard Creek
42.10
8
8
3
Turner
,
McFarlan
,
Nelson
,
Haraway
DeMatha Catholic
42.13
8
6
4
Hobbs
,
Johnson
,
Ibere
,
Sands
Newton County
42.30
8
5
5
Tillman
,
Harper
,
Gousse
,
Lane
Stephenson
42.35
8
4
6
Harris
,
Huff
,
brown
,
cooper
Cedar Shoals
42.53
8
3
7
Williams
,
Norman
,
Muscove
,
Woodard
Spring Valley
42.78
7
2
8
Uddyback
,
Tyson
,
Perez
,
Tyson
Asheville
42.80
6
1
9
Nichols
,
Spurgeon
,
Pacheco
,
Quentin
Hillcrest
43.02
4
10
Cason
,
Dickson
,
Grant
,
Simmons
Beaufort
43.18
7
11
Addison
,
Connor
,
Douglas
,
Roberson
Dutch Fork
43.25
7
12
Fuller
,
Jackson
,
Jonathon
,
Larry
Lower Richland
43.34
7
13
Miller
,
Moore
,
Javis
,
Mitchell
Westwood
43.41
6
14
Drinkard
,
Wilson
,
Benton
,
Fletcher
Blythewood
43.49
7
15
Johnson
,
Kinsey
,
Simmons
,
Crossing
Riverwood Intern
43.52
6
16
Bell
,
Harris
,
Graves
,
Goodman
Baldwin
43.56
6
17
Galloway
,
Chin
,
Jackson
,
Sarpong
Green Hope
43.87
4
18
Dereef
,
Mingo
,
Blanchar
,
Walker
Northwestern
43.98
7
19
Brown
,
Ragsdale
,
Frost
,
Waring
Wando
43.99
6
20
Moore
,
Edwards
,
Croutch
,
Davis
Rock Hill
44.09
5
21
Brown
,
Reaster-
,
Wilson
,
Moses
Ridge View
44.30
5
22
Hope
,
Douglas
,
Thompson
,
Adams
South Pointe
44.35
6
23
Griffin
,
Hilton
,
Holbrook
,
Richards
South Aiken
44.36
3
24
Carter
,
John
,
Roberson
,
Lewis
Rocky River
44.43
8
25
Fair
,
Foster
,
Hardy
,
Hollis
Gaffney
44.51
3
26
Freeman
,
Lawson
,
Miller
,
Grier
Hopewell
44.55
5
27
Bradley
,
Rountree
,
Emanwori
,
Alter
Irmo
44.66
5
28
Carroll
,
Shameek
,
Kinsemi
,
Perkins
Berry Academy Of
44.67
6
29
Baker
,
Howard
,
Miller
,
Kinlaw
Sol C Johnson
44.79
3
30
Williams
,
Carter
,
Eugene
,
Brown
Whale Branch Ear
44.87
2
31
King
,
Robinson
,
Scott
,
Werstler
R B Stall
44.90
3
32
Davis-Pi
,
Youance
,
Moore
,
Brown
Butler
44.95
3
33
Pearson
,
Pearson
,
Martel
,
Kingsfie
Marist
45.02
4
34
Baker
,
Catoe
,
Burton
,
Daniels-
Lugoff-Elgin
45.06
2
35
Victorin
,
Stalling
,
Rodrigue
,
Chaplin
Nation Ford
45.34
4
36
Hardy
,
Pearson
,
Bonds
,
Downard
Oak Ridge Mi
45.52
5
37
Garr
,
Masterso
,
Coats
,
Ritter
St Xavier
45.62
2
38
Marquez
,
Schulthe
,
Gipson
,
Harper
Hebron Christian
45.63
2
39
Simpson
,
Hewing
,
Simmons
,
Peeples
Walton
45.95
6
40
Williams
,
Kawan
,
Landis
,
Harrell
Rabun Gap Nacooc
46.03
1
41
Chavis
,
Bennett
,
Groves
,
Evans
Mauldin
46.67
1
--
Wilson
,
Green
,
Cannon
,
Hair
Batesburg-Leesvi
FS
3
--
Cunningh
,
Jones
,
McGee
,
Malynows
A.C. Reynolds
FS
3
--
Bollen
,
Brunskol
,
Clements
,
Houser
Starr's Mill
FS
3
--
Smith
,
Gist
,
Wilson
,
Johnson
A.C. Flora
DNF
4
--
Gary Jr.
,
Allen
,
Brown
,
Watson
Bullis
DQ
5
--
Jones
,
Smith
,
Heinscht
,
Tartt
Ashley Ridge
DQ
1
Mens 4x400m Relay
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Johnson
,
Poole
,
Billings
,
Clark
Banneker
3:18.17
7
10
2
Johnson
,
Gulizio
,
Crowell
,
Tucker
Huntington
3:21.99
7
8
3
Huff
,
cobbs
,
cooper
,
swaine
Cedar Shoals
3:22.02
7
6
4
Ravenel
,
Williams
,
Williams
,
Johnson
Fort Dorchester
3:23.28
6
5
5
Kalu
,
McQueen
,
Hall
,
wilson
Arabia Mountain
3:23.50
7
4
6
Mitchell
,
Harris
,
Simmons
,
Ruff
Baldwin
3:23.84
5
3
7
Freeman
,
Miller
,
Lawson
,
Grier
Hopewell
3:26.66
5
2
8
Simmons
,
Cason
,
Dickson
,
Parker
Beaufort
3:26.77
7
1
9
Morgan
,
Wilson
,
Wilson
,
Brown
Blythewood
3:26.84
5
10
Cook
,
Fogle
,
Orji
,
Leach
Archbishop Colem
3:28.13
6
11
Crossing
,
Johnson
,
Kinsey
,
Holloway
Riverwood Intern
3:29.18
6
12
Hope
,
Douglas
,
Carter
,
McDonald
South Pointe
3:29.34
5
13
Ridgel
,
Foster
,
Hobbs
,
Sands
Newton County
3:29.46
7
14
Walker
,
Blanchar
,
Mingo
,
Brown
Northwestern
3:29.47
6
15
Silvestr
,
Brown
,
Grogan
,
Barrera
Butler
3:30.31
5
16
Smith
,
Allyne
,
Carlton
,
Cobb
Asheville School
3:31.01
2
17
Haines
,
Carroll
,
Shameek
,
Perkins
Berry Academy Of
3:31.38
4
--
Relay Team
Newton County
3:31.53
4
18
Mickens
,
Miller
,
Nelson
,
Mitchell
Westwood
3:32.43
5
19
Shivers
,
Bethea
,
Curriden
,
Curriden
T C Roberson
3:32.91
4
20
Graham
,
Stith
,
Chigbue
,
Thompson
DeMatha Catholic
3:33.02
6
21
Allen
,
Watson
,
Brown
,
Gary Jr.
Bullis
3:33.28
6
22
John
,
Powell
,
Roberson
,
Love-Sol
Rocky River
3:33.78
6
23
Bowman
,
Eaves
,
Alston
,
Howe
Mallard Creek
3:33.95
5
24
Kinlaw
,
Howard
,
Jenkins
,
Miller
Sol C Johnson
3:34.71
2
25
Davis
,
Dorman
,
Shelton
,
Banner
Dorman
3:34.84
5
26
Knight
,
Shorts
,
Williams
,
Rogers
Cary
3:35.00
3
27
Natty
,
Brown
,
Reaster-
,
Wilson
Ridge View
3:35.62
2
28
Frost
,
Venning
,
Lyles
,
Stroman
Wando
3:35.91
4
29
Simmons
,
Daniels
,
Coles
,
Profit
Goose Creek
3:37.64
4
30
Mulloy
,
Thomas
,
Ervin
,
Ritter
St Xavier
3:37.69
3
31
Alter
,
Land
,
Emanwori
,
Rountree
Irmo
3:37.78
3
32
Marquez
,
Scott
,
Schulthe
,
Selman
Hebron Christian
3:37.78
2
33
Malagon
,
Goodman
,
Jackson
,
Morrow
Riverside
3:37.86
2
34
Issah
,
Metcalfe
,
O'Sulliv
,
Sorohan
Pearl River
3:37.89
3
35
Williams
,
Hines
,
Butler
,
Harrell
Rabun Gap Nacooc
3:38.10
3
36
King
,
Hannah
,
Robinson
,
Werstler
R B Stall
3:38.23
1
37
Peterson
,
Dickerso
,
Sadler
,
Miles
JL Mann
3:39.58
1
38
Meredith
,
Stalling
,
Chaplin
,
Manning
Nation Ford
3:40.16
4
39
Young
,
Frazier
,
Darden
,
Witt
Battery Creek
3:40.19
4
40
Jeffers
,
Davis-Ne
,
Burgess
,
Trapp
W J Keenan
3:41.16
2
41
Chin
,
Hoffmann
,
Jackson
,
Pehr
Green Hope
3:44.30
7
42
Jefferso
,
Placke
,
Connolly
,
Ergas
Bluffton
3:46.08
3
43
Chavis
,
Bennett
,
Dawsey
,
Stukes
Mauldin
3:46.89
2
44
Carolina
,
Amaker
,
Cook
,
Tabron
Richland Northea
3:48.25
4
--
Relay Team
St Xavier
3:48.81
1
45
Holland
,
Hellenbr
,
Styron
,
Williams
Watauga
3:51.90
1
--
Emery
,
Allowetz
,
Sheets
,
Holbrook
South Aiken
DQ
3
Mens 4x800m Relay
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Mulloy
,
Thomas
,
George
,
Kleine-K
St Xavier
7:54.72
3
10
2
Edwards
,
Harris
,
Klimek
,
Peeples
Cardinal Gibbons
7:56.22
3
8
3
Conner
,
Hazan
,
Hobbs
,
Resor
Weddington
7:56.24
3
6
4
Fedorka
,
Sauerbre
,
Maynard
,
Anderson
Lake Norman
8:01.54
3
5
5
Stroman
,
Spychals
,
Montiel
,
Davis
Wando
8:06.92
3
4
6
Hoffmann
,
Kehn
,
Pehr
,
Raper
Green Hope
8:07.45
3
3
7
Johnson
,
Kokoska
,
Townsend
,
Benfield
Apex
8:08.48
3
2
8
Abushouk
,
Lunderga
,
Thornton
,
Ray
Cary
8:08.78
3
1
9
Ellenbur
,
Williams
,
Gonzalez
,
Burchett
Ashley Ridge
8:08.87
3
10
Muniz
,
Sanders
,
Dahlgren
,
Quinn
Walton
8:11.68
3
11
McDermot
,
Metcalfe
,
O'Sulliv
,
Mahoney
Pearl River
8:17.46
3
12
Cartier
,
Young
,
Shore
,
Turner
Asheville
8:20.68
2
13
Lowry
,
Mack
,
Brown
,
Palmer
Blythewood
8:23.53
2
14
Kopstein
,
McGuire
,
Puca
,
O'Brien
Huntington
8:26.01
3
15
Henegar
,
Eskind
,
Glenn
,
Dolhare
Providence Day
8:27.28
2
16
Natty
,
Green
,
Boatwrig
,
McIntosh
Ridge View
8:30.78
2
17
Foy
,
Brown
,
Howe
,
Koterba
Northwestern
8:31.81
2
18
Ellis
,
Bowen
,
Dominick
,
Bradley
Dutch Fork
8:31.94
3
19
Boykin
,
Jardon
,
Barnes
,
Hynes
Hough High Schoo
8:33.28
1
20
Felder
,
James
,
Lewis
,
Shannon
Westwood
8:33.46
2
21
Fraklin
,
Webb
,
Clark
,
Forehand
Newton County
8:33.75
2
22
Corey
,
Hofmann
,
Hudson
,
Miller
Greer Middle Col
8:33.98
1
--
Relay Team
St Xavier
8:34.06
1
23
MacDonal
,
Tinsley
,
Wade
,
Richards
Eastside
8:34.86
2
24
Hearn
,
Choi
,
Camp
,
Cook
Athens Academy
8:37.37
1
25
Whitfiel
,
Dyar
,
Cothran
,
Larson
TL Hanna
8:37.74
1
26
Garrett
,
Hayes
,
Cheeks
,
Maldonad
Spring Valley
8:38.14
3
27
Douglas
,
Sandsted
,
Swaney
,
Vandenbu
T C Roberson
8:38.50
2
28
Bennett
,
Stukes
,
Dawsey
,
Smith
Mauldin
8:38.59
2
29
Lawson
,
McKoy
,
Phillips
,
Hart
Hopewell
8:41.27
2
30
Kennedy
,
Johnston
,
Trezise
,
Erickson
A.C. Reynolds
8:44.15
2
31
Ladson
,
Crotts
,
Kuzbary
,
Jarvis
Thomas Sumter Ac
8:46.13
2
32
Lyle
,
Teachout
,
White
,
Richards
Rock Hill
8:46.34
2
33
Graham
,
Crockett
,
Chigbue
,
Allen
DeMatha Catholic
8:49.27
3
34
Mitchell
,
Hartry
,
Simmons
,
Braziel
Baldwin
8:50.27
1
35
Baptise
,
Beacon
,
Poole
,
Johnson
Banneker
8:53.75
1
36
Corley
,
Williams
,
Pilkingt
,
Hellenbr
Watauga
8:54.12
1
37
Rikard
,
McAteer
,
Mayfield
,
Johnson
South Pointe
8:55.18
1
38
Campbell
,
Pettus
,
Somogye
,
Cobb
Asheville School
8:57.17
3
39
Ergas
,
Connolly
,
Gue
,
Jefferso
Bluffton
8:58.13
1
40
Gravesan
,
Isaiah
,
Glenn
,
Mcmillli
Lower Richland
8:58.58
2
41
Artrip
,
Oertel
,
Tiller
,
Smalls
Leesville Rd
8:59.00
2
42
Blakensh
,
Buzzetti
,
Mills
,
Evans
Lugoff-Elgin
9:01.04
1
43
Orji
,
Deloatch
,
Jones
,
Stevenso
Archbishop Colem
9:02.89
1
44
Ocain
,
Anthony
,
Shutterl
,
Watson
Chapin
9:04.07
1
45
Beckett
,
Dunn
,
Martin
,
Curran
Oak Ridge Mi
9:04.53
1
46
Campbell
,
Campbell
,
Murphy
,
Washingt
Whale Branch Ear
9:06.17
1
47
Phillips
,
Maxwell
,
Blakely
,
Abdallah
R B Stall
9:06.31
1
48
Domanski
,
Crook
,
Tom
,
Carmeci
Nation Ford
9:11.32
2
49
shipes
,
agcaoili
,
agcaoili
,
lugenbee
Greenbrier
9:26.84
1
50
Boles
,
Capers
,
Cumbee
,
Moore
Goose Creek
9:34.85
1
51
Warbingt
,
Nygaard
,
Glover
,
Engstrom
Hebron Christian
9:37.09
1
52
Fienstei
,
Watson
,
Churtock
,
Sears
A.C. Flora
9:48.97
1
Mens Shot Put
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Buckley, Christian
12
Poca
60-08.75
(60.00m)
1
10
2
Abraham, Marcus
12
Victory Christia
59-00.25
(59.00m)
1
8
3
Glass, Jake
12
St Xavier
58-03.75
(58.00m)
1
6
4
Bailey, Zack
12
Summerville
54-04.00
(54.00m)
1
5
5
Spiecha, Ryan
11
Starr's Mill
52-02.50
(52.00m)
1
4
6
Dotson, Chase
10
Poca
51-07.00
(51.00m)
1
3
7
Williams, Jaylon
12
Spring Valley
50-00.00
(50.00m)
1
2
8
Elqadi, Ameed
12
Marvin Ridge
49-02.25
(49.00m)
1
1
10
Wright, Chris
11
Myers Park
48-08.75
(48.00m)
1
11
smith, ricardo
11
Mallard Creek
48-04.75
(48.00m)
1
9
Gallman, Rory
11
Dutch Fork
48-11.25
(48.00m)
1
12
McArthur, Daniel
12
Mooresville Seni
47-08.75
(47.00m)
1
13
Jent, Cody
12
Travelers Rest
46-09.50
(46.00m)
1
14
Helms, Jake
11
Lake Norman
46-04.75
(46.00m)
1
15
Gadsden, Aikeem
12
Goose Creek
46-01.25
(46.00m)
1
16
Ray, Johnnie
11
Wando
46-00.75
(46.00m)
1
17
Camp, Ryan
11
Archer
45-10.25
(45.00m)
1
17
Daley, Dennis
12
Ridge View
45-10.25
(45.00m)
1
19
Johnson, Donte
12
Batesburg-Leesvi
45-04.75
(45.00m)
1
20
Campbell, Civic
11
Rock Hill
45-01.00
(45.00m)
1
21
Nelson, Jimmie
12
Huntington
44-09.75
(44.00m)
1
22
Nwachukwu, Emeka
12
Walton
44-06.75
(44.00m)
1
23
Blanken, Neil
11
Bluffton
44-05.25
(44.00m)
1
24
Kluttz, Cody
12
Butler
44-02.25
(44.00m)
1
25
Price, Clark
11
Walton
44-02.00
(44.00m)
1
26
Foxx, Kenan
12
Watauga
44-00.50
(44.00m)
1
27
Pinckney, Nyles
11
Whale Branch Ear
43-08.00
(43.00m)
1
28
Mosley, Ja Quille
12
Bluffton
43-07.75
(43.00m)
1
29
Suydam, Randy
12
Mallard Creek
43-02.50
(43.00m)
1
30
Fountaine, Austin
09
DeMatha Catholic
42-08.00
(42.00m)
1
31
McKiever, Paul
12
Batesburg-Leesvi
42-07.50
(42.00m)
1
32
Anderson, Jordan
11
Hough High Schoo
42-01.75
(42.00m)
1
32
Graham, Nick
10
Summerville
42-01.75
(42.00m)
1
34
Huff, Sloan
12
Archer
42-00.75
(42.00m)
1
35
Fortner, Josh
12
Pendleton
41-09.25
(41.00m)
1
36
Smith, Avery
11
Independence
41-08.25
(41.00m)
1
37
Armstead, Jarius
12
Sol C Johnson
41-07.00
(41.00m)
1
38
McCain, Logan
12
D W Daniel
41-05.00
(41.00m)
1
39
Reeder, Devin
11
Lugoff-Elgin
41-02.75
(41.00m)
1
40
McDaniel, Stephen
10
Wando
41-01.50
(41.00m)
1
41
Bishop, Andrew
12
Powdersville
41-01.00
(41.00m)
1
42
Sullivan, Thomas
12
Hillcrest
41-00.25
(41.00m)
1
43
Coleman, Phillip
11
Churchland
40-11.50
(40.00m)
1
43
Horne, Austin
12
Asheville
40-11.50
(40.00m)
1
45
Fisher, Joe
11
St Xavier
40-10.50
(40.00m)
1
46
Laulusa, Andrew
12
Spring Valley
40-10.00
(40.00m)
1
47
Greene, Dominquise
12
Oak Ridge Mi
40-08.25
(40.00m)
1
48
Reid, Davis
12
Travelers Rest
40-04.00
(40.00m)
1
49
Best, Kingston
11
Dutch Fork
40-03.00
(40.00m)
1
50
Cargile-Frazier, M
12
Nation Ford
40-02.25
(40.00m)
1
51
Ammons, Ian
12
Eastside
40-01.00
(40.00m)
1
51
Long, Cameron
11
Rock Hill
40-01.00
(40.00m)
1
53
Perry, Kip
12
Cardinal Gibbons
40-00.75
(40.00m)
1
54
Maxwell, Derrio
09
TL Hanna
40-00.00
(40.00m)
1
55
McNeil, Matteo
12
Huntington
39-07.75
(39.00m)
1
56
Edwards, Billy
11
Metrolina Christ
37-08.00
(37.00m)
1
57
Perry, Robert
11
Berry Academy Of
37-07.75
(37.00m)
1
58
Smith, Zane
12
Ridge View
37-02.50
(37.00m)
1
59
Kace, Faulkner
11
Indian Land
36-05.25
(36.00m)
1
60
Sullivan, Calvin
12
JL Mann
36-00.75
(36.00m)
1
61
Hall, Kendrick
12
Eagle's Landing
35-11.75
(35.00m)
1
62
Yobo, Nuka
12
Newton County
35-09.25
(35.00m)
1
63
Bair, Matthew
11
TL Hanna
35-08.50
(35.00m)
1
64
Elliott, Spencer
11
Lugoff-Elgin
35-07.00
(35.00m)
1
65
Palomino, Alfred A
12
Newton County
35-03.50
(35.00m)
1
66
Rhoads, Bennett
11
Greenbrier
35-02.75
(35.00m)
1
67
Gravel, Bryce
12
Battery Creek
34-08.75
(34.00m)
1
68
Boyles, Hunter
12
Hillcrest
34-07.50
(34.00m)
1
69
McDonald, Dante
12
Rabun Gap Nacooc
34-04.50
(34.00m)
1
70
Steadman, Bradley
11
Mauldin
34-01.50
(34.00m)
1
71
Broadwater, Keveon
11
Gaffney
33-10.75
(33.00m)
1
72
Carroll, Logan
09
Mauldin
33-07.00
(33.00m)
1
73
Burgess, Nathan
11
Pendleton
33-05.00
(33.00m)
1
74
Holland, Jonathan
12
Bullis
33-01.00
(33.00m)
1
75
Reyes, Dylan
11
Camden
33-00.00
(33.00m)
1
76
Suprenant, Darshau
12
Pearl River
32-06.25
(32.00m)
1
77
Abrahamson, Tom
12
Pearl River
32-02.75
(32.00m)
1
78
Dawkins, Timarkus
11
Gaffney
32-00.50
(32.00m)
1
79
Siokas, John
09
A.C. Flora
31-09.25
(31.00m)
1
80
Adams, Jordan
10
Greenbrier
31-02.25
(31.00m)
1
81
Brown, DeVante
12
Sol C Johnson
30-05.25
(30.00m)
1
82
Brown, Daniel
12
Churchland
30-01.75
(30.00m)
1
83
Speaks, Daniel
11
Westwood
28-09.25
(28.00m)
1
84
Niles, Raqwon
11
Richland Northea
27-11.00
(27.00m)
1
85
Watkins, Trey
10
Camden
26-08.50
(26.00m)
1
--
Hardy, Devonta
12
Richland Northea
FOUL
(--)
1
Mens Discus
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Camp, Ryan
11
Archer
190-04
(190.24m)
1
10
2
Jackson, Bauvier
12
Gettis D Broome
185-10
(185.24m)
1
8
3
Buckley, Christian
12
Poca
179-03
(179.24m)
1
6
4
Brinson, Kenneth
12
Marist
178-08
(178.24m)
1
5
5
Abraham, Marcus
12
Victory Christia
172-00
(172.24m)
1
4
6
Blanken, Neil
11
Bluffton
163-03
(163.24m)
1
3
7
Bailey, Zack
12
Summerville
162-04
(162.24m)
1
2
8
Bryan, Treyvon
12
Whale Branch Ear
160-11
(160.24m)
1
1
9
Gallman, Rory
11
Dutch Fork
160-08
(160.24m)
1
10
Williams, Jaylon
12
Spring Valley
159-05
(159.24m)
1
11
Huff, Sloan
12
Archer
159-00
(159.24m)
1
12
Venning, Terrel
12
Wando
157-03
(157.24m)
1
13
Assinzo, Rick
12
Marietta
149-04
(149.24m)
1
14
Gadsden, Aikeem
12
Goose Creek
149-00
(149.24m)
1
15
Helms, Jake
11
Lake Norman
147-07
(147.24m)
1
16
McArthur, Daniel
12
Mooresville Seni
139-10
(139.24m)
1
17
Bryant, Morgan
12
Batesburg-Leesvi
137-05
(137.24m)
1
18
McCain, Logan
12
D W Daniel
135-01
(135.24m)
1
19
Marshall, Brian
11
Marietta
135-00
(135.24m)
1
20
Edwards, Billy
11
Metrolina Christ
133-11
(133.24m)
1
21
Walkler, Quay
12
Northwestern
133-10
(133.24m)
1
22
Dotson, Chase
10
Poca
133-06
(133.24m)
1
23
Howard-Whittaker,,
11
Spring Valley
133-04
(133.24m)
1
24
Jordan, Joseph
12
Banneker
132-07
(132.24m)
1
25
Gilliard, Dante
11
D W Daniel
132-01
(132.24m)
1
26
Nelson, Jimmie
12
Huntington
131-08
(131.24m)
1
27
Jeter, Travis
12
Gettis D Broome
130-06
(130.24m)
1
28
Lee, Brevon
10
TL Hanna
129-07
(129.24m)
1
29
Dunbar, Jabbari
10
Richland Northea
128-08
(128.24m)
1
30
Suydam, Randy
12
Mallard Creek
127-00
(127.24m)
1
31
Wood, Thai
10
Lugoff-Elgin
126-05
(126.24m)
1
32
smith, ricardo
11
Mallard Creek
125-09
(125.24m)
1
33
Spiecha, Ryan
11
Starr's Mill
125-00
(125.24m)
1
34
Anderson, Jordan
11
Hough High Schoo
124-05
(124.24m)
1
35
Corbett, Billy
12
T C Roberson
124-03
(124.24m)
1
36
Wright, Chris
11
Myers Park
124-02
(124.24m)
1
37
James, Evin
12
St Xavier
122-07
(122.24m)
1
38
Kace, Faulkner
11
Indian Land
122-03
(122.24m)
1
39
Foxx, Kenan
12
Watauga
121-11
(121.24m)
1
40
Bair, Matthew
11
TL Hanna
121-04
(121.24m)
1
41
Hall, Kendrick
12
Eagle's Landing
120-09
(120.24m)
1
42
Padgett, Devyn
11
Batesburg-Leesvi
120-04
(120.24m)
1
43
Lagaly, Trey
10
Mauldin
120-02
(120.24m)
1
44
Graham, Kevin
12
Rabun Gap Nacooc
119-05
(119.24m)
1
45
Housley, Cooper
10
South Aiken
118-10
(118.24m)
1
46
Smith, Zane
12
Ridge View
117-09
(117.24m)
1
47
Brown, Daniel
12
Churchland
115-08
(115.24m)
1
48
Horne, Austin
12
Asheville
115-06
(115.24m)
1
49
Yobo, Nuka
12
Newton County
114-03
(114.24m)
1
50
Eugene, Stephon
11
Whale Branch Ear
113-06
(113.24m)
1
51
Perry, Kip
12
Cardinal Gibbons
112-04
(112.24m)
1
52
Smith, Avery
11
Independence
112-02
(112.24m)
1
53
Richards, Michael
12
St Xavier
110-05
(110.24m)
1
54
Price, Clark
11
Walton
109-05
(109.24m)
1
55
Gravel, Bryce
12
Battery Creek
108-03
(108.24m)
1
56
Greene, Dominquise
12
Oak Ridge Mi
107-09
(107.24m)
1
57
Alberti, Andrew
11
Eastern Alamance
106-02
(106.24m)
1
58
General, Rhyan
11
Dutch Fork
105-10
(105.24m)
1
59
McNeil, Matteo
12
Huntington
105-00
(105.24m)
1
59
Butts, Nathan
10
Bluffton
105-00
(105.24m)
1
61
Burgess, Nathan
11
Pendleton
103-11
(103.24m)
1
62
Sullivan, Thomas
12
Hillcrest
103-02
(103.24m)
1
63
Elqadi, Ameed
12
Marvin Ridge
103-00
(103.24m)
1
64
Sullivan, Calvin
12
JL Mann
102-09
(102.24m)
1
65
Lenear, Xavier
10
Independence
101-04
(101.24m)
1
66
Jones, Terrill
10
DeMatha Catholic
100-01
(100.24m)
1
67
Suprenant, Darshau
12
Pearl River
99-08
(99.24m)
1
68
Coleman, Phillip
11
Churchland
97-04
(97.24m)
1
69
McDonald, Dante
12
Rabun Gap Nacooc
97-03
(97.24m)
1
70
Szelwach, Pete
10
T C Roberson
97-01
(97.24m)
1
71
Fountaine, Austin
09
DeMatha Catholic
97-00
(97.24m)
1
72
Platt, Alex
12
Walton
96-03
(96.24m)
1
73
Campbell, Civic
11
Rock Hill
94-09
(94.24m)
1
74
Reyes, Dylan
11
Camden
94-08
(94.24m)
1
75
Rhoads, Bennett
11
Greenbrier
88-03
(88.24m)
1
76
Brown, DeVante
12
Sol C Johnson
87-08
(87.24m)
1
77
Adonis, Jebreel
Bullis
85-10
(85.24m)
1
78
Dodd, Alex
10
Travelers Rest
85-01
(85.24m)
1
79
Dawkins, Timarkus
11
Gaffney
84-05
(84.24m)
1
80
Steadman, Bradley
11
Mauldin
84-01
(84.24m)
1
81
Boyles, Hunter
12
Hillcrest
77-07
(77.24m)
1
82
Eberspeaker, Jeff
12
Rock Hill
68-03
(68.24m)
1
83
Speaks, Daniel
11
Westwood
64-09
(64.24m)
1
84
Watkins, Trey
10
Camden
60-07
(60.24m)
1
85
Adams, Jordan
10
Greenbrier
47-07
(47.24m)
1
--
Perry, Robert
11
Berry Academy Of
FOUL
(--)
1
--
Daley, Dennis
12
Ridge View
FOUL
(--)
1
--
Siokas, John
09
A.C. Flora
FOUL
(--)
1
--
Graham, Nick
10
Summerville
FOUL
(--)
1
--
Fortner, Josh
12
Pendleton
FOUL
(--)
1
--
Armstead, Jarius
12
Sol C Johnson
FOUL
(--)
1
--
Williams, Ethan
10
Powdersville
FOUL
(--)
1
--
Ammons, Ian
12
Eastside
FOUL
(--)
1
--
Gray, Devonte
12
Banneker
FOUL
(--)
1
--
Holland, Jonathan
12
Bullis
FOUL
(--)
1
Mens High Jump
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Garrick, Christoph
12
Marvin Ridge
6-10.00
(6.00m)
1
10
10
Chambers, Jamaine
11
Dutchtown
6-00.00
(6.00m)
1
10
Jones, Dylan
12
Rock Hill
6-00.00
(6.00m)
1
10
Lauffenburger, Dan
11
Forsyth Country
6-00.00
(6.00m)
1
10
Issah, Luqman
11
Pearl River
6-00.00
(6.00m)
1
10
Ibere, Mushadi
10
Newton County
6-00.00
(6.00m)
1
10
McMillan, Rache
11
Goose Creek
6-00.00
(6.00m)
1
10
Jones, Sean
10
A.C. Reynolds
6-00.00
(6.00m)
1
10
Behrens, Trevor
11
Wando
6-00.00
(6.00m)
1
10
Myers, Javondi
11
Spring Valley
6-00.00
(6.00m)
1
10
Jones, Mason
12
Athens Academy
6-00.00
(6.00m)
1
10
Tyson, Nate
12
Asheville
6-00.00
(6.00m)
1
10
Weaver, Wyatt
12
Travelers Rest
6-00.00
(6.00m)
1
10
Wood, Dylan
11
Eastern Alamance
6-00.00
(6.00m)
1
10
Fields, Tyler
12
DeMatha Catholic
6-00.00
(6.00m)
1
10
Cantrell, Tanner
10
Gettis D Broome
6-00.00
(6.00m)
1
10
Edwards, Treyvon
12
Rock Hill
6-00.00
(6.00m)
1
2
Finch, Richie
12
Westwood
6-04.00
(6.00m)
1
8
3
Clements, Cody
12
Starr's Mill
6-02.00
(6.00m)
1
5
3
Davidson, Melvin
12
Gaffney
6-02.00
(6.00m)
1
5
3
Dukes, Jordan
11
Marietta
6-02.00
(6.00m)
1
5
5
Jackson, Khalil
12
South Pointe
6-02.00
(6.00m)
1
2.50
5
Howe, Keon
12
Mallard Creek
6-02.00
(6.00m)
1
2.50
7
Thomas, Frankie
11
Mauldin
6-02.00
(6.00m)
1
1
8
Johnson, Isaac
11
Providence Day
6-02.00
(6.00m)
1
--
Moore, John
12
South Pointe
NH
(--)
1
--
Caldwell, Quanteri
12
Northwestern
NH
(--)
1
--
Baker, Deandre
12
Richland Northea
NH
(--)
1
--
Cook, Romello
12
Richland Northea
NH
(--)
1
--
MITCHELL, ATLANTIS
11
Beaufort
NH
(--)
1
--
Frazier, David
12
Battery Creek
NH
(--)
1
--
Tillman, David
12
Dutch Fork
NH
(--)
1
--
Edmond, Patrick
11
Blythewood
NH
(--)
1
--
Quick, Tevin
12
Ragsdale
NH
(--)
1
--
Johnson, Jalen
11
Summerville
NH
(--)
1
--
Wiley, Jermaine
12
Banneker
NH
(--)
1
--
Trusdale, Chaundre
12
W J Keenan
NH
(--)
1
--
Land, Timothy
09
Irmo
NH
(--)
1
--
Fossi-Nuve, Steve
11
Mallard Creek
NH
(--)
1
--
Trapp, Thurmond
11
W J Keenan
NH
(--)
1
--
Baylock, Malcom
12
Goose Creek
NH
(--)
1
--
Benson, Domonique
11
Dutch Fork
NH
(--)
1
--
Jean-Baptiste, Son
12
Huntington
NH
(--)
1
Mens Long Jump
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Harper, Denzel
11
Stephenson
23-11.00
(23.00m)
nwi
1
10
2
Anderson, Desmond
12
Gettis D Broome
23-04.50
(23.00m)
nwi
1
8
3
Johnson, Josiah
12
Fort Dorchester
23-01.50
(23.00m)
nwi
1
6
11
Thomas, Frankie
11
Mauldin
22-01.00
(22.00m)
nwi
1
4
Simmons, Nigel
11
South Pointe
22-09.50
(22.00m)
nwi
1
5
5
Waring, Kenny
12
Wando
22-08.00
(22.00m)
nwi
1
4
6
Baker, Deandre
12
Richland Northea
22-06.50
(22.00m)
nwi
1
3
7
Nelson, Brenton
11
DeMatha Catholic
22-05.50
(22.00m)
nwi
1
2
8
Pringle, Nasir
12
Wade Hampton - H
22-02.00
(22.00m)
nwi
1
1
9
Constant, Andy
12
Eagle's Landing
22-02.00
(22.00m)
nwi
1
9
Carson, Mitchel
12
Weddington
22-02.00
(22.00m)
nwi
1
12
Tucker, Infinite
11
Huntington
21-11.50
(21.00m)
nwi
1
13
Cason, De'Quan
12
Beaufort
21-10.00
(21.00m)
nwi
1
14
Quick, Tevin
12
Ragsdale
21-09.00
(21.00m)
nwi
1
15
Jackson, Dahzon
11
Gettis D Broome
21-08.50
(21.00m)
nwi
1
15
Griffin, Mason
10
South Aiken
21-08.50
(21.00m)
nwi
1
17
Sherman, J.J.
12
Waccamaw
21-08.00
(21.00m)
nwi
1
18
Javis, Keenan
11
Westwood
21-05.50
(21.00m)
nwi
1
19
swaine, rijeris
10
Cedar Shoals
21-05.00
(21.00m)
nwi
1
20
Tyson, Noah
12
Asheville
21-01.50
(21.00m)
nwi
1
20
Davis, Timmothy
11
Goose Creek
21-01.50
(21.00m)
nwi
1
22
McFadden, DeShaun
12
Rock Hill
21-01.00
(21.00m)
nwi
1
22
Rountree, Aaron
10
Irmo
21-01.00
(21.00m)
nwi
1
24
Ravenel III, Olin
11
Fort Dorchester
20-11.50
(20.00m)
nwi
1
24
White, Quavian
09
Southside
20-11.50
(20.00m)
nwi
1
26
Tyson, Nate
12
Asheville
20-11.00
(20.00m)
nwi
1
27
Johnson, Kyree
10
Huntington
20-10.50
(20.00m)
nwi
1
27
Trapp, Thurmond
11
W J Keenan
20-10.50
(20.00m)
nwi
1
29
Myers, Javondi
11
Spring Valley
20-10.00
(20.00m)
nwi
1
29
Hobbs, Artice
11
Newton County
20-10.00
(20.00m)
nwi
1
31
Keyshawn, King
09
Liberty
20-09.50
(20.00m)
nwi
1
32
Talley, Zach
12
James Byrnes
20-09.00
(20.00m)
nwi
1
32
Shameek, Miller
11
Berry Academy Of
20-09.00
(20.00m)
nwi
1
34
Caldwell, Quanteri
12
Northwestern
20-07.00
(20.00m)
nwi
1
35
Kelly, Tyrese
10
Pinecrest
20-06.50
(20.00m)
nwi
1
35
Marks, Dante
12
Dutch Fork
20-06.50
(20.00m)
nwi
1
37
Masterson, Max
10
St Xavier
20-06.00
(20.00m)
nwi
1
38
Ellis, Greg
12
Gaffney
20-05.50
(20.00m)
nwi
1
39
McReynolds, Jeffre
12
South Aiken
20-05.00
(20.00m)
nwi
1
40
Durham, Joe
12
D W Daniel
20-04.50
(20.00m)
nwi
1
41
Rondo, Jeffery
11
Rocky River
20-03.00
(20.00m)
nwi
1
42
Francis, Erin
12
Newton County
20-02.00
(20.00m)
nwi
1
43
Bell, Keldrick
09
Baldwin
20-01.50
(20.00m)
nwi
1
44
Cook, Romello
12
Richland Northea
20-01.00
(20.00m)
nwi
1
44
Pinson, Corbyn
12
JL Mann
20-01.00
(20.00m)
nwi
1
46
Brown, Kevin
11
Wando
20-00.50
(20.00m)
nwi
1
46
Quentin, Martin
11
Hillcrest
20-00.50
(20.00m)
nwi
1
48
Dowie, Ethan
12
Pearl River
20-00.00
(20.00m)
nwi
1
48
Cantrell, Alex
12
Providence Day
20-00.00
(20.00m)
nwi
1
50
Lee, Dauntae
09
Berry Academy Of
19-11.50
(19.00m)
nwi
1
51
Gregory, John
09
Indian Land
19-10.50
(19.00m)
nwi
1
51
Carlton, Mo'
12
Asheville School
19-10.50
(19.00m)
nwi
1
53
Wiley, Jermaine
12
Banneker
19-10.00
(19.00m)
nwi
1
53
Fields, Tyler
12
DeMatha Catholic
19-10.00
(19.00m)
nwi
1
55
Perryman, Donovan
11
Rock Hill
19-08.50
(19.00m)
nwi
1
56
Harris, Jatavious
09
Baldwin
19-08.00
(19.00m)
nwi
1
57
Johnson, Brad
10
Pendleton
19-07.50
(19.00m)
nwi
1
58
Trezvant, Deion
12
W J Keenan
19-07.00
(19.00m)
nwi
1
59
Summers, Jywan
12
West Iredell
19-06.00
(19.00m)
nwi
1
59
Roberson, Walden
11
Dutch Fork
19-06.00
(19.00m)
nwi
1
61
Stitt, Shavare
11
Butler
19-05.50
(19.00m)
nwi
1
62
Olive, Omar
11
Butler
19-04.00
(19.00m)
nwi
1
63
Richardson, Ryan
09
Hopewell
19-02.00
(19.00m)
nwi
1
64
Pearson, Cameron
11
Marist
19-01.50
(19.00m)
nwi
1
64
Rogers, Ronald
11
Lower Richland
19-01.50
(19.00m)
nwi
1
66
Davis, Jermaine
11
Pendleton
19-01.00
(19.00m)
nwi
1
67
Ethridge, Samuel
10
Mauldin
18-11.50
(18.00m)
nwi
1
68
Meredith, Morgan
12
Nation Ford
18-11.00
(18.00m)
nwi
1
68
Smith, Jacob
11
Eastside
18-11.00
(18.00m)
nwi
1
70
Darden, Jeffery
12
Battery Creek
18-09.00
(18.00m)
nwi
1
71
Abrahamson, Tom
12
Pearl River
18-08.50
(18.00m)
nwi
1
72
Styles, Garrett
11
Wren
18-06.50
(18.00m)
nwi
1
72
Williams, Jordan
12
Spring Valley
18-06.50
(18.00m)
nwi
1
72
Gibbard, Richard
12
T C Roberson
18-06.50
(18.00m)
nwi
1
75
Pearson, Evan
09
Marist
18-05.00
(18.00m)
nwi
1
76
Lopez, Andres
10
Bullis
18-02.50
(18.00m)
nwi
1
77
Campbell, Hunter
11
Lugoff-Elgin
18-02.00
(18.00m)
nwi
1
78
Janeius, Haltiwang
12
Batesburg-Leesvi
18-00.00
(18.00m)
nwi
1
79
Embleau, Connor
12
Walton
17-08.00
(17.00m)
nwi
1
80
Walker, Timothy
09
Eastside
17-06.50
(17.00m)
nwi
1
81
Frazier, Zion
10
TL Hanna
17-05.00
(17.00m)
nwi
1
82
Meredith, Connor
09
Nation Ford
17-03.00
(17.00m)
nwi
1
83
Garr, Ricky
10
St Xavier
17-01.50
(17.00m)
nwi
1
84
Schultheis, Chandl
11
Hebron Christian
16-08.50
(16.00m)
nwi
1
85
Sadler, Richie
09
JL Mann
16-07.00
(16.00m)
nwi
1
86
Kynatta, Tshiona
09
Independence
15-11.50
(15.00m)
nwi
1
87
Hewing, Josh
10
Walton
15-09.00
(15.00m)
nwi
1
88
Ferguson, Earnest
10
Banneker
14-07.00
(14.00m)
nwi
1
89
Dayman, Darius
09
Irmo
14-00.00
(14.00m)
nwi
1
Mens Triple Jump
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Holloman, Lafeyett
12
Newton County
48-00.50
(48.00m)
nwi
1
10
2
Fossi-Nuve, Steve
11
Mallard Creek
46-10.50
(46.00m)
nwi
1
8
3
Haraway, Deon
12
DeMatha Catholic
46-10.50
(46.00m)
nwi
1
6
4
Gist, Jai
12
Dorman
46-06.00
(46.00m)
nwi
1
5
5
swaine, rijeris
10
Cedar Shoals
46-00.50
(46.00m)
nwi
1
4
6
Davis, Timmothy
11
Goose Creek
45-06.50
(45.00m)
nwi
1
3
7
Pringle, Nasir
12
Wade Hampton - H
45-06.50
(45.00m)
nwi
1
2
8
Cummings, Ali
11
Lugoff-Elgin
45-04.50
(45.00m)
nwi
1
1
11
Tyson, Noah
12
Asheville
44-00.00
(44.00m)
nwi
1
9
Baker, Deandre
12
Richland Northea
44-04.50
(44.00m)
nwi
1
9
Harrell, Niko
11
Rabun Gap Nacooc
44-04.50
(44.00m)
nwi
1
12
Trusdale, Chaundre
12
W J Keenan
43-10.50
(43.00m)
nwi
1
13
Sugisawa, Kenshin
10
Riverside
43-09.50
(43.00m)
nwi
1
14
McReynolds, Jeffre
12
South Aiken
43-08.00
(43.00m)
nwi
1
15
Talley, Zach
12
James Byrnes
43-07.50
(43.00m)
nwi
1
16
Wright, Andre
11
Seneca
43-06.00
(43.00m)
nwi
1
16
Bryant, Kaleb
10
Athens Academy
43-06.00
(43.00m)
nwi
1
18
Raye, Chaston
12
Providence Day
43-05.50
(43.00m)
nwi
1
19
Gee, Nic
10
Cox Mill
43-01.00
(43.00m)
nwi
1
20
Smith, Bazel
12
Blythewood
42-09.00
(42.00m)
nwi
1
21
Roberson, Walden
11
Dutch Fork
42-08.00
(42.00m)
nwi
1
22
Henderson, Deontae
12
Providence Day
42-07.00
(42.00m)
nwi
1
22
Mingo, Omar
12
Camden
42-07.00
(42.00m)
nwi
1
22
Kelly, Tyrese
10
Pinecrest
42-07.00
(42.00m)
nwi
1
25
McMillan, Rache
11
Goose Creek
42-06.00
(42.00m)
nwi
1
26
Johnson, Sam
10
Mooresville Seni
42-04.50
(42.00m)
nwi
1
27
Quentin, Martin
Hillcrest
42-01.00
(42.00m)
nwi
1
27
Johnson, Brad
10
Pendleton
42-01.00
(42.00m)
nwi
1
29
Keyshawn, King
09
Liberty
41-11.00
(41.00m)
nwi
1
30
Uddyback, Satorriu
11
Asheville
41-09.00
(41.00m)
nwi
1
31
Pinson, Corbyn
12
JL Mann
41-08.50
(41.00m)
nwi
1
32
Davis, Jermaine
11
Pendleton
41-05.00
(41.00m)
nwi
1
33
Lauffenburger, Dan
11
Forsyth Country
41-04.50
(41.00m)
nwi
1
34
Grant, Sayyid
10
Newton County
41-02.50
(41.00m)
nwi
1
35
McFadden, DeShaun
12
Rock Hill
41-01.50
(41.00m)
nwi
1
35
Carlton, Mo'
12
Asheville School
41-01.50
(41.00m)
nwi
1
37
Myers, Javondi
11
Spring Valley
41-01.00
(41.00m)
nwi
1
38
Pierre, Tyler
11
Northwestern
41-00.50
(41.00m)
nwi
1
38
Abrahamson, Tom
12
Pearl River
41-00.50
(41.00m)
nwi
1
40
Brown, Cameron
11
Bullis
40-11.00
(40.00m)
nwi
1
41
Campbell, Hunter
11
Lugoff-Elgin
40-10.00
(40.00m)
nwi
1
41
Ethridge, Samuel
10
Mauldin
40-10.00
(40.00m)
nwi
1
41
Caldwell, Quanteri
12
Northwestern
40-10.00
(40.00m)
nwi
1
44
Quick, Tevin
12
Ragsdale
40-09.50
(40.00m)
nwi
1
45
Simmons, Nigel
11
South Pointe
40-08.50
(40.00m)
nwi
1
46
Jackson, Marzell
11
Richland Northea
40-06.50
(40.00m)
nwi
1
47
Butler, Dwight
12
Rabun Gap Nacooc
40-06.00
(40.00m)
nwi
1
48
Drayton, Khali
09
Woodmont
40-02.50
(40.00m)
nwi
1
49
Durham, Joe
12
D W Daniel
40-02.00
(40.00m)
nwi
1
50
Donelson, Dana
12
Weddington
40-00.50
(40.00m)
nwi
1
51
Dowie, Ethan
12
Pearl River
40-00.00
(40.00m)
nwi
1
52
Wilson, Nicholas
11
Dutch Fork
39-09.00
(39.00m)
nwi
1
52
Hicks, Tavis
12
JL Mann
39-09.00
(39.00m)
nwi
1
54
Lewis, Jadarius
11
James Island
39-08.50
(39.00m)
nwi
1
54
Jones, Chris
12
Ashley Ridge
39-08.50
(39.00m)
nwi
1
56
Hair, Jaquarius
11
Batesburg-Leesvi
39-07.00
(39.00m)
nwi
1
57
Stephens, Langston
10
Bullis
39-06.00
(39.00m)
nwi
1
58
Bell, Keldrick
09
Baldwin
39-03.50
(39.00m)
nwi
1
59
Crowell, Exzayvian
11
Huntington
39-03.00
(39.00m)
nwi
1
60
Drummond, Devin
09
Independence
39-00.00
(39.00m)
nwi
1
61
Jean-Baptiste, Son
12
Huntington
38-08.50
(38.00m)
nwi
1
61
Frazier, Zion
10
TL Hanna
38-08.50
(38.00m)
nwi
1
63
Perryman, Donovan
11
Rock Hill
38-06.00
(38.00m)
nwi
1
64
Pringle, Darnez
11
Westwood
38-04.00
(38.00m)
nwi
1
65
Clayton, TaCorey
10
Baldwin
38-02.00
(38.00m)
nwi
1
66
Selman, trey
12
Hebron Christian
38-01.00
(38.00m)
nwi
1
67
moffatt, joseph
09
Greenbrier
37-10.50
(37.00m)
nwi
1
68
Styles, Garrett
11
Wren
37-10.00
(37.00m)
nwi
1
69
Olive, Omar
11
Butler
37-09.00
(37.00m)
nwi
1
70
Witt, Jonathan
10
Battery Creek
37-08.00
(37.00m)
nwi
1
71
Smith, Jacob
11
Eastside
37-01.50
(37.00m)
nwi
1
72
Frazier, Tyler
12
Spring Valley
37-00.00
(37.00m)
nwi
1
73
Schultheis, Chandl
11
Hebron Christian
36-10.00
(36.00m)
nwi
1
74
ROBERTS, JEREMIAH
10
Banneker
36-06.00
(36.00m)
nwi
1
75
Bryant, James
10
St Xavier
36-03.00
(36.00m)
nwi
1
76
Ychiro, Aaron
11
Berry Academy Of
35-01.50
(35.00m)
nwi
1
77
Meredith, Connor
09
Nation Ford
35-01.00
(35.00m)
nwi
1
78
Hewing, Josh
10
Walton
33-06.00
(33.00m)
nwi
1
--
Henderson, Jaqaris
11
Hough High Schoo
FOUL
(--)
nwi
1
--
Ferguson, Earnest
10
Banneker
FOUL
(--)
nwi
1
--
Youance, Jordan
10
Butler
FOUL
(--)
nwi
1
--
McAlister, Ian
09
Eastside
FOUL
(--)
nwi
1
--
Ervin, Mike
11
St Xavier
FOUL
(--)
nwi
1
--
Banner, Tylik
11
Hough High Schoo
FOUL
(--)
nwi
1
Mens Pole Vault
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Pedersen, Drew
12
Apex
16-05.00
(16.00m)
1
10
2
Shank, Marshall
12
East Rowan
15-00.00
(15.00m)
1
8
3
Utecht, Michael
12
Apex
15-00.00
(15.00m)
1
6
4
Frederick, Bailey
11
Marvin Ridge
15-00.00
(15.00m)
1
5
10
Conerly, Mitt
11
Central (Carroll
14-00.00
(14.00m)
1
10
Clasper, Carter
11
Marvin Ridge
14-00.00
(14.00m)
1
10
Brinker, Brandon
12
Walton
14-00.00
(14.00m)
1
10
Griffith, Zane
11
Ripley
14-00.00
(14.00m)
1
5
Popek, Joseph
11
Ragsdale
14-06.00
(14.00m)
1
3.50
5
St. Helen, Christo
10
Highland Springs
14-06.00
(14.00m)
1
3.50
6
Wood, Gauge
12
Wando
14-06.00
(14.00m)
1
1.50
6
Oldfield, Blake
11
Powdersville
14-06.00
(14.00m)
1
1.50
8
Howe, Keon
12
Mallard Creek
14-06.00
(14.00m)
1
14
Bolin, Daniel
12
Northwestern
13-06.00
(13.00m)
1
14
Boyd, Armand
12
Alexander
13-06.00
(13.00m)
1
14
Lenser, David
12
Eastside
13-06.00
(13.00m)
1
14
Dixon, Liam
11
Mooresville Seni
13-06.00
(13.00m)
1
14
Hoffman, Gil
11
North Hall
13-06.00
(13.00m)
1
14
Bailey, Evan
11
Wando
13-06.00
(13.00m)
1
20
Torres, Emmanuel
12
Swansea
13-00.00
(13.00m)
1
20
Hart, Bailey
Wando
13-00.00
(13.00m)
1
20
Sheets, Steven
11
South Aiken
13-00.00
(13.00m)
1
20
Heeneham, Seamus
10
Boiling Springs
13-00.00
(13.00m)
1
20
Brush, Kolbey
12
Riverside
13-00.00
(13.00m)
1
25
Pierce, Lindsay
10
Camden
12-06.00
(12.00m)
1
25
Perry, Van
12
Rock Hill
12-06.00
(12.00m)
1
25
Winn, Nathan
12
Dreher
12-06.00
(12.00m)
1
25
Finger, Ben
09
North Gaston
12-06.00
(12.00m)
1
29
Cole, Gus
11
Spring Valley
12-00.00
(12.00m)
1
--
Staudt, Chris
9
Spring Valley
11-06.00
(11.00m)
1
30
Carson, Tristen
11
Mallard Creek
11-06.00
(11.00m)
1
30
Gibbard, Richard
12
T C Roberson
11-06.00
(11.00m)
1
30
Sheppard, Dakota
12
Saluda
11-06.00
(11.00m)
1
--
Jones, Dylan
12
Rock Hill
NH
(--)
1
--
Sherrill, Rivers
11
D W Daniel
NH
(--)
1
--
Blizzard, Colby
8
Lugoff-Elgin
NH
(--)
1
--
Jones, jr
09
Beaufort
NH
(--)
1
--
Kelly, Ryan
11
Camden
NH
(--)
1
--
Storms, Jake
12
Nation Ford
NH
(--)
1
--
Ibere, Mushadi
10
Newton County
NH
(--)
1
--
Bourdon, Blake
12
Mauldin
NH
(--)
1
Womens 100m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Hill, Candace
10
Rockdale County
11.62
+0.3
2
10
2
Murphy, Sydnei
12
Apex
11.94
+0.3
2
8
3
Singletary, Cedrin
12
Paxon
11.96
+0.3
2
6
4
Cunningham, Gabrie
12
Mallard Creek
12.07
-1.4
1
5
5
Clark, Tamara
10
High Point Centr
12.09
-1.4
1
4
6
DeLoach, Taylor
11
St Vincents
12.11
+0.3
2
3
7
Dennis, Kennedy
10
Berea
12.11
+0.3
2
2
8
Stanley, Makyla
12
James Island
12.18
+0.3
2
1
10
Johnson, Genaya
11
Mallard Creek
12.26
+0.3
2
9
Morrison, Quamecha
12
Battery Creek
12.26
+0.3
2
11
Ward, Charla
10
Ragsdale
12.40
-1.4
1
12
Hackney, Charminiq
11
Cary
12.41
-1.4
1
13
Trawick, Brittany
09
Baldwin
12.44
-1.4
1
14
Glover, Savionna
10
Beaufort
12.53
-1.4
1
15
hankins, Jordyn
11
Greenbrier
12.60
-1.4
1
Womens 100m
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
Hill, Candace
10
Rockdale County
12.07
-1.3
18
2
Murphy, Sydnei
12
Apex
12.08
-2.0
17
3
Dennis, Kennedy
10
Berea
12.49
-3.1
1
4
Stanley, Makyla
12
James Island
12.50
-3.7
11
5
DeLoach, Taylor
11
St Vincents
12.52
-3.0
6
6
Singletary, Cedrin
12
Paxon
12.59
-4.9
14
7
Johnson, Genaya
11
Mallard Creek
12.60
-3.8
5
8
Morrison, Quamecha
12
Battery Creek
12.60
-2.0
17
9
Morgan, Lauren
10
Elizabeth Seton
12.62
-2.2
10
10
Cunningham, Gabrie
12
Mallard Creek
12.65
-2.6
9
11
hankins, Jordyn
11
Greenbrier
12.67
-2.2
10
12
Hackney, Charminiq
11
Cary
12.71
-3.8
5
13
Clark, Tamara
10
High Point Centr
12.75
-4.2
15
14
Trawick, Brittany
09
Baldwin
12.77
-3.1
1
15
Glover, Savionna
10
Beaufort
12.79
-1.9
13
16
Ward, Charla
10
Ragsdale
12.80
-3.1
8
17
Egbula, Riley
12
Hillcrest
12.82
-4.2
4
18
Ward, Destiny
10
Oscar Smith
12.88
-3.0
6
19
Smith, Rebakah
11
Dutch Fork
12.88
-4.5
12
20
Robinson, Kiana
12
Fox Creek Charte
12.89
-1.9
13
21
Alston, Dakota
12
Dutch Fork
12.93
-2.0
17
22
Lewis, Kyla
12
Bullis
12.94
-4.5
12
23
Mahon, Lanesa
11
Spring Valley
12.94
-4.6
2
24
Lewis, Kenndy
09
Riverwood Intern
12.95
-3.8
5
25
Adams, Alexis
12
Grayson
12.99
-2.6
9
26
Glass, Jon
09
Bullis
13.01
-2.1
3
27
Alston, Sharnae
10
Blythewood
13.03
-2.2
10
28
White-Kennedy, Kel
10
Travelers Rest
13.03
-2.1
3
29
Williams, Sunsara
11
Independence
13.04
-4.2
4
30
Lawrence, Zeniyah
09
Wando
13.04
-4.2
15
31
Cheeseboro, Shando
10
Batesburg-Leesvi
13.06
-2.1
3
32
Booth, Andria
12
Archer
13.08
-3.0
6
33
Foster, Byunka
12
Eagle's Landing
13.09
-2.6
9
34
Afon, Ife
12
Dutchtown
13.15
-3.2
7
35
White, Nadia
11
Northwestern
13.17
-4.9
14
36
Alexander, Tyresha
10
North Mecklenbur
13.20
-2.1
3
37
Bolden, Leah
09
High Point Centr
13.21
-3.7
11
38
Simmons, Jacquelin
10
Elizabeth Seton
13.21
-4.2
4
39
Barnes, Jada
10
Northwestern
13.22
-3.1
1
40
Williams, T'Kaja
11
South Pointe
13.24
-1.3
18
41
Smith, Diamond
10
Battery Creek
13.26
-2.2
10
41
Dempsey, Alysia
11
Berry Academy Of
13.26
-4.5
12
43
Ubah, Charlene
11
Baldwin
13.31
-4.9
14
44
Cox, Jasmine
11
Cox Mill
13.31
-4.5
12
45
Chancy, Hattie
10
Marist
13.32
-2.2
10
46
Gates, Mylayshia
09
Batesburg-Leesvi
13.33
-3.7
11
47
Arnaut, Dasha
12
T C Roberson
13.36
-3.2
7
48
Prince, Imani
11
Hopewell
13.38
-1.9
13
49
Grayson, Monique
09
James Island
13.39
-2.0
17
50
Rush, Diamond
09
Westwood
13.40
-3.1
8
51
Morris, Cleo
11
James Monroe
13.41
-2.2
10
52
Smalls, Cierra
10
Wando
13.44
-1.9
13
53
Sims, Ayanna
11
James Monroe
13.44
-4.2
16
54
Reynolds, Madison
12
Greenbrier
13.49
-3.2
7
55
Hooper, Alexis
12
Olympic
13.49
-2.6
9
56
Campbell, Tatayann
10
West Mecklenburg
13.50
-4.6
2
57
Jant, Jessica
10
Providence Day
13.51
-1.3
18
58
Wilder, Shekinah
12
South Aiken
13.53
-3.8
5
59
Foster, DezJanay
11
Gaffney
13.54
-2.1
3
60
Logan, Lexus
09
Pendleton
13.57
-2.0
17
61
Pighet, Maya
09
Olympic
13.59
-3.0
6
62
Sherrill, Kyla
10
Hopewell
13.59
-3.1
8
63
Brown, Aniya
11
JL Mann
13.60
-4.2
15
64
Martin, LaNaya
09
Ridge View
13.66
-3.2
7
65
Medlock, Quandrian
10
South Atlanta
13.67
-3.7
11
66
Brown, Jasmine
09
Westwood
13.70
-3.1
1
66
Lane, Zachyre
10
Cardinal Gibbons
13.70
-1.3
18
68
Bowser, Mycal
8
Travelers Rest
13.71
-4.2
16
69
Brown, Breyanna
10
Abbeville
13.71
-3.2
7
69
Dawkins, Jamie
12
Boiling Springs
13.71
-2.6
9
71
Byars, McKayla
10
Gaffney
13.72
-4.2
4
72
Williams, Tanzania
10
R B Stall
13.74
-3.0
6
73
Coleman, JerNasia
10
Irmo
13.75
-3.1
8
74
Harrison, Nescotia
09
South Aiken
13.77
-3.8
5
75
Randle, Savanna
11
Watauga
13.80
-2.0
17
76
Williams, Jonai
11
Richland Northea
13.80
-4.9
14
77
Kauffman, Kristen
11
St. Joseph's Cat
13.82
-3.0
6
78
White, Marshayia
11
Whale Branch Ear
13.82
-3.8
5
79
Edwards, Nekira
10
Rock Hill
13.84
-3.0
6
80
Redden, Janae
09
Goose Creek
13.85
-3.1
1
81
Lewis, Jayla
11
Richland Northea
13.85
-4.2
15
82
Hames, Katilin
09
Hillcrest
13.87
-4.2
15
83
Belton, Kiara
09
Blythewood
13.87
-4.9
14
84
Lacan, Jhetaime
11
West Mecklenburg
13.89
-4.9
14
85
Smalls, Chelsi
09
R B Stall
13.90
-2.1
3
86
Griffin, Reagine
12
A.C. Reynolds
13.91
-2.0
17
87
Lynch, Hayley
11
T C Roberson
13.94
-4.2
4
88
Brooks, Alliyah
8
Ridge View
13.94
-4.2
16
89
Nimmons, Janae
09
Goose Creek
14.00
-1.9
13
90
Waiters, Journey
09
Wren
14.02
-4.2
4
91
Hymes, Kawanda
10
Ashley Ridge
14.04
-3.7
11
92
webster, Ravin
10
Rocky River
14.05
-1.9
13
93
Albers, Maddie
11
Cardinal Gibbons
14.08
-3.1
1
94
Hall, Alexxus
11
Rock Hill
14.09
-1.9
13
95
Skinner, Ke'Arria
11
Statesville
14.10
-3.1
1
96
Wright, Chynna
12
Oak Ridge Mi
14.11
-3.2
7
97
Moody, Emily
09
St Vincents
14.20
-3.8
5
98
Boys, Tianna
10
Riverwood Intern
14.23
-4.2
16
100
Gibbs, Teana
12
Spring Valley
14.24
-3.1
1
99
Siokos, Drucy
10
A.C. Flora
14.24
-1.3
18
101
Cleveland, Harmony
11
Whale Branch Ear
14.26
-3.8
5
102
Dendy, Kamiya
7
TL Hanna
14.27
-4.5
12
103
Bell, Annamarie
10
St. Joseph's Cat
14.30
-3.1
8
104
Henry, Maya
10
Leesville Rd
14.34
-1.3
18
105
Gaiton, Terriane
09
South Pointe
14.41
-3.2
7
106
Logan, Mekenzie
10
Leesville Rd
14.41
-4.9
14
107
STAFFORD, JANINE
09
South Atlanta
14.42
-3.2
7
108
Jackson, Ila
11
Archbishop Colem
14.52
-2.1
3
109
Sumpter, Staci
7
Camden
14.61
-4.2
15
110
Suber, Quiana
7
Clinton
14.62
-4.2
16
111
St. Julian, Elan
10
Starr's Mill
14.67
-3.7
11
112
Styron, Sidney
09
Watauga
14.68
-4.6
2
113
Williams, Lauren
09
Ragsdale
14.83
-4.5
12
114
Sumter, Kelcey
7
Lower Richland
14.83
-2.1
3
115
Brooks, Keaira
09
Rabun Gap Nacooc
14.88
-4.5
12
116
Jones, Stacia
09
Rabun Gap Nacooc
14.92
-4.2
4
117
Fisher, Kerian
10
Nation Ford
15.02
-1.3
18
118
Cook, Kiara
10
Sol C Johnson
15.10
-2.2
10
119
Diyonte, Ladson
11
Lower Richland
15.16
-3.7
11
120
Elliott, Alyssa
10
Hebron Christian
15.21
-4.2
16
121
Gordon, Diamond
10
Sol C Johnson
15.25
-3.1
8
122
Gallagher, Hannah
09
Hebron Christian
16.79
-3.7
11
Womens 200m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Hill, Candace
10
Rockdale County
23.50
-0.1
2
10
2
DeLoach, Taylor
11
St Vincents
24.34
-0.1
2
8
3
Singletary, Cedrin
12
Paxon
24.48
-0.1
2
6
4
Williams, Zykeria
10
Baldwin
24.61
-0.1
2
5
5
Lewis, Kyla
12
Bullis
24.78
-1.6
1
4
6
Egbula, Riley
12
Hillcrest
24.85
-0.1
2
3
7
Ward, Destiny
10
Oscar Smith
24.86
-1.6
1
2
8
Cunningham, Gabrie
12
Mallard Creek
24.89
-0.1
2
1
9
Robinson, Kiana
12
Fox Creek Charte
24.99
-1.6
1
10
Douglas, Serenity
11
Archer
25.03
-0.1
2
11
Njoku, Chinyere
12
Fayette County
25.27
-1.6
1
12
Clark, Tamara
10
High Point Centr
25.29
-0.1
2
13
Bush, Arlicia
11
Ridge View
25.35
-1.6
1
14
Mcmillan, Kylie
12
Southern Guilfor
25.43
-1.6
1
15
Williams, Sunsara
11
Independence
25.60
-1.6
1
16
Rowell, Desi
12
Cary
25.80
-1.6
1
Womens 200m
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
Hill, Candace
10
Rockdale County
23.49
+1.5
19
2
DeLoach, Taylor
11
St Vincents
24.34w
+2.2
6
3
Clark, Tamara
10
High Point Centr
24.42
+1.1
12
4
Singletary, Cedrin
12
Paxon
24.46
+1.8
18
5
Williams, Zykeria
10
Baldwin
24.51
+1.7
13
6
Cunningham, Gabrie
12
Mallard Creek
24.62w
+2.6
2
7
Egbula, Riley
12
Hillcrest
24.63
+1.8
3
8
Douglas, Serenity
11
Archer
24.70
+0.5
15
9
Robinson, Kiana
12
Fox Creek Charte
24.72
+0.9
9
10
Ward, Destiny
10
Oscar Smith
24.78w
+2.8
5
11
Lewis, Kyla
12
Bullis
24.86
+1.3
14
12
Bush, Arlicia
11
Ridge View
24.87
+1.7
13
13
Rowell, Desi
12
Cary
24.88
+1.9
1
14
Williams, Sunsara
11
Independence
24.93w
+2.6
2
15
Mcmillan, Kylie
12
Southern Guilfor
24.99w
+2.2
6
16
Njoku, Chinyere
12
Fayette County
24.99
+1.5
10
--
Hackney, Charminiq
11
Cary
25.17
+0.9
9
17
Anthony, Jonnay
12
Berkeley
25.18
nwi
16
18
Davis, Sydney
12
Grayson
25.28
+1.5
19
19
Afon, Ife
12
Dutchtown
25.42
+1.3
17
20
Lawrence, Zeniyah
09
Wando
25.48
+1.1
12
21
Savoy, Chynna
11
Elizabeth Seton
25.53
nwi
16
22
Holliday, DaMetria
11
Dutch Fork
25.54
+1.5
10
23
Adams, Alexis
12
Grayson
25.56
+0.5
15
24
Eliscar, Johnaida
09
Ridge View
25.57
nwi
16
25
Heyward, Kelsey
11
JL Mann
25.62
+1.3
14
26
Mahon, Lanesa
11
Spring Valley
25.64
+1.5
10
27
Warner, Paris
11
Archer
25.68
+1.5
19
28
Mackey, Pia
12
Asheville
25.71
+1.9
1
29
Ngwe, Susie
10
Cary
25.72
+1.1
12
30
Hooper, Alexis
12
Olympic
25.76
+1.3
17
31
Bowser, Mycal
8
Travelers Rest
25.81w
+2.6
2
32
Richards, Arianna
09
Bullis
25.82
+1.3
7
33
Arnaut, Dasha
12
T C Roberson
25.87
+0.9
9
34
Atwater, Mariah
09
Rocky River
25.93
+1.3
7
35
Watkins, Jessica
11
Fayette County
25.93
+1.2
11
36
Alston, Sharnae
10
Blythewood
25.95
+1.2
11
36
Toliver, Shamara
09
Irmo
25.95
+1.9
1
38
Thompson, Jennifer
11
Riverwood Intern
25.97
+1.2
11
39
White-Kennedy, Kel
10
Travelers Rest
25.99w
+2.8
5
40
Cox, Jasmine
11
Cox Mill
26.05
+1.1
12
41
Sims, Ayanna
11
James Monroe
26.07
+1.3
14
42
Prince, Imani
11
Hopewell
26.10
+0.9
9
43
White, Amaryah
7
Spring Valley
26.13
+1.7
4
44
Alexander, Tyresha
10
North Mecklenbur
26.19
+1.9
8
45
Bennon, Adia
09
Hillcrest
26.23w
+2.6
2
46
Robinson, Jasmine
12
Elizabeth Seton
26.24
+1.7
13
47
Foster, Byunka
12
Eagle's Landing
26.42w
+2.2
6
48
Smallwood, Lauren
12
Oak Ridge Mi
26.52
nwi
16
49
Harrison, Nescotia
09
South Aiken
26.57
+1.7
13
50
Philips, Katie
09
Athens Academy
26.63w
+2.8
5
51
Smith, Diamond
10
Battery Creek
26.65w
+2.2
6
52
Sherrill, Kyla
10
Hopewell
26.67
+1.3
14
53
Strong, Blake
09
Olympic
26.71
+1.3
7
54
Maye, Kemi
11
Archbishop Colem
26.71
+1.8
18
55
Gidderon, Ticoiya
09
Ragsdale
26.74
+1.7
13
56
Tully, Sarah
11
Wando
26.74
+1.3
17
57
Sikes, Molly
09
Marist
26.78
+1.3
7
58
Brown, Aniya
11
JL Mann
26.81
+1.8
3
59
Rush, Diamond
09
Westwood
26.82
+1.7
4
60
Davis, Gabi
11
Asheville School
26.85
+1.8
3
61
Ubah, Charlene
11
Baldwin
26.86
+0.5
15
62
Randolph, Brianna
11
Hough High Schoo
26.90
+1.7
13
63
Lane, Zachyre
10
Cardinal Gibbons
26.91
+1.5
19
64
Brown, Breyanna
10
Abbeville
26.93
+0.5
15
65
Edwards, Nekira
10
Rock Hill
26.95
+1.9
1
66
Milford-Nelson, Jo
10
R B Stall
27.02w
+2.2
6
67
Thompson, Caelyn
11
Oak Ridge Mi
27.07
+1.2
11
67
Best, Devanna
09
Hickory
27.07w
+2.6
2
69
Belton, Kiara
09
Blythewood
27.16
+1.8
18
70
Portis, Nia
8
Ashley Ridge
27.17
+1.9
8
71
Skinner, Ke'Arria
11
Statesville
27.25
+1.5
10
72
Pringle, Maya
11
Dutch Fork
27.26
+0.5
15
73
McQueen, D'Miya
10
Southern Guilfor
27.27
+1.2
11
74
Nimmons, Janae
09
Goose Creek
27.37w
+2.6
2
75
Washington, Ariel
11
Sol C Johnson
27.41
+1.3
7
76
Mauldin, Shaleena
10
Wren
27.51
+1.8
3
77
Brown, Sharnea
11
James Monroe
27.52w
+2.8
5
78
Williams, Lauren
09
Ragsdale
27.52
+1.3
7
79
Redden, Janae
09
Goose Creek
27.59
+1.1
12
80
Sumpter, Staci
7
Camden
27.63
+1.3
14
81
Capone, Tarnisa
11
A.C. Flora
27.64
+1.9
1
82
Williams, Jonai
11
Richland Northea
27.66
nwi
16
83
Holley, Ashley
11
Pinecrest
27.72
+0.9
9
84
Cypress, Trenea
11
Rock Hill
27.90
+1.5
19
85
Kauffman, Kristen
11
St. Joseph's Cat
27.91
+1.7
13
86
Suber, Quiana
7
Clinton
27.96
+0.5
15
87
Wilder, Shekinah
12
South Aiken
28.06
+1.8
3
88
Milam, Maggie
11
St. Joseph's Cat
28.06
+1.1
12
89
Soyebo, Bailey
09
Ashley Ridge
28.08
+0.9
9
90
Johnson, Leniah
7
TL Hanna
28.11
+0.9
9
91
Flores, Sofia
12
Pinecrest
28.13
+1.5
10
92
Lynch, Hayley
11
T C Roberson
28.23
+1.3
14
93
McHugh, Meredith
10
Hough High Schoo
28.25
+1.5
19
94
Manus, Haley
10
Piedmont
28.30
+1.8
18
95
Moore, Riley
09
South Pointe
28.30
+1.3
17
96
Young, Angel
10
Leesville Rd
28.34
+0.5
15
97
Brown, Jasmine
09
Westwood
28.38
+1.2
11
98
Logan, Mekenzie
10
Leesville Rd
28.42
+1.5
10
99
Randle, Savanna
11
Watauga
28.43
+1.5
19
100
Boyd, Amber
10
South Pointe
28.46
+1.8
18
101
Stockton, Elizabet
11
Forsyth Country
28.53
nwi
16
102
Furman, Maggie
12
Watauga
28.57
+1.7
4
103
St. Julian, Elan
10
Starr's Mill
28.60
+1.5
10
104
Carter, Yazmine
10
Walton
28.67w
+2.6
2
105
Burke, Junie
11
Cardinal Gibbons
28.68
+1.7
4
106
Ward, Taylor
11
Sol C Johnson
28.86
+1.8
3
107
Frady, Kylee
10
South Iredell
28.88w
+2.8
5
108
Johnson, Breanna
12
Lower Richland
28.91w
+2.2
6
109
Arthur, Deniah
7
Camden
28.96
+1.3
14
110
Brooks, Keaira
09
Rabun Gap Nacooc
29.01
+1.3
14
111
Moody, Emily
09
St Vincents
29.06
+0.9
9
112
Farrington, Deja
11
South Iredell
29.12
+1.3
7
113
Ferguson, Holdyn
10
Nation Ford
29.22w
+2.8
5
114
Maia, Andrea
10
Rabun Gap Nacooc
29.28
+1.9
8
115
Fisher, Kerian
10
Nation Ford
29.73
+1.7
13
116
Smith, Alize
12
R B Stall
29.77
nwi
16
117
Lipscomb, Donisha
11
Gaffney
29.96
+1.9
8
118
Jackson, Ila
11
Archbishop Colem
30.09w
+2.2
6
119
Elliott, Alyssa
10
Hebron Christian
30.21
+1.9
8
120
Buchanan, Taylor
09
Irmo
30.47
+0.5
15
121
Probst, Alex
12
Hebron Christian
32.71
+1.8
3
--
Johnson, Genaya
11
Mallard Creek
DQ
+1.8
18
Womens 400m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Douglas, Serenity
11
Archer
54.88
12
10
2
Ward, Destiny
10
Oscar Smith
55.24
12
8
3
White, Layla
12
Cary
55.25
12
6
4
Heard, Kayla
12
Stanton College
55.73
12
5
5
Russell, Masai
09
Bullis
56.61
12
4
6
Agnew, Kennay
12
Spring Valley
56.82
10
3
7
Ward, Charla
10
Ragsdale
56.91
11
2
8
Eliscar, Johnaida
09
Ridge View
57.20
9
1
9
Afon, Ife
12
Dutchtown
57.29
11
10
Bush, Arlicia
11
Ridge View
57.30
12
11
Davis, Sydney
12
Grayson
57.73
11
12
Boone, Daloria
09
Baldwin
57.82
10
13
Anthony, Jonnay
12
Berkeley
57.89
11
14
Vandross, LaSamrae
12
St. Joseph's Cat
57.96
10
15
Johnson, T'Reyah
11
Elizabeth Seton
58.08
11
16
McHugh, Maddie
12
Hough High Schoo
58.16
9
--
Crawford, Nina
11
Elizabeth Seton
58.23
10
17
James, Alexis
11
Elizabeth Seton
58.65
11
18
Bowser, Mycal
8
Travelers Rest
58.66
9
19
Bailey, Tiara
12
Jack Britt
59.00
10
20
Bennon, Adia
09
Hillcrest
59.15
10
21
Cooper, Tori
12
Greer Middle Col
59.69
6
22
Richardson, Diamon
12
Arabia Mountain
59.76
11
22
Whelan, Gracie
10
Providence Day
59.76
10
24
Thompson, Jennifer
11
Riverwood Intern
59.83
9
25
Mackey, Pia
12
Asheville
59.93
10
26
Best, Devanna
09
Hickory
1:00.36
5
27
Atwater, Mariah
09
Rocky River
1:00.48
11
28
Strong, Blake
09
Olympic
1:00.58
9
29
Green, Asia
11
Fayette County
1:00.69
8
30
Freeman, Miya
12
Spring Valley
1:00.70
7
31
Nelson, Ebony
11
Pinecrest
1:00.76
7
32
Brewer, Anna
09
Fort Mill
1:00.89
8
33
Kirkland, Taylor
11
Northwestern
1:00.96
9
34
Carroll, Shannon
11
Ashley Ridge
1:00.98
7
35
Mitchell, Ashley
10
Blythewood
1:01.24
4
36
Henderson, Michael
10
Wando
1:01.27
5
37
Lane, Zachyre
10
Cardinal Gibbons
1:01.89
4
38
Myers, Emily Balla
10
Athens Academy
1:01.90
4
39
Cordray, Lamiah
09
Berry Academy Of
1:01.96
6
40
Altacho, Shadaisha
10
Bluffton
1:02.20
8
41
Tate, Jordyn
10
Butler
1:02.33
3
42
Washington, Ariel
11
Sol C Johnson
1:02.48
5
43
Swinton, Jasira
12
Asheville School
1:02.59
6
44
Drayton, Traci
12
Dutch Fork
1:02.69
3
45
Alexander, Tyresha
10
North Mecklenbur
1:02.76
8
46
Frady, Kylee
10
South Iredell
1:02.81
5
47
Fennelly, Meg
09
Marist
1:02.83
4
48
Ennis, Kayla
11
Pelion
1:03.01
7
49
Covington, Jerrica
10
White Knoll
1:03.10
5
50
Foster, Ashley
12
Hopewell
1:03.26
4
51
Gardener, Victoria
10
Providence
1:03.43
7
52
Salmond, Darlasia
12
Camden
1:03.55
6
53
Morris, Cleo
11
James Monroe
1:03.61
8
54
Bellamy, Shania
7
Westwood
1:03.65
1
55
Brown, Breyanna
10
Abbeville
1:03.84
8
56
Brechbiel, Rachel
11
South Pointe
1:03.87
6
57
Manus, Haley
10
Piedmont
1:03.98
4
58
Derrico, Danielle
11
Eagle's Landing
1:04.16
7
59
Holliman, Alana
10
Greenbrier
1:04.38
6
60
Hardy, Caroline
11
T C Roberson
1:04.51
5
61
Johnson, Sarah
12
Riverside
1:04.55
8
62
Skinner, Ke'Arria
11
Statesville
1:04.69
9
63
Cook, Shailyn
12
Wren
1:04.80
5
64
McQueen, D'Miya
10
Southern Guilfor
1:04.81
6
65
Banks, Rickii
12
Rock Hill
1:05.46
1
66
Plyler, Grace
12
Watauga
1:05.67
3
67
Williams, Debriell
8
A.C. Flora
1:05.74
2
68
Jenkins, Juliana
8
Woodmont
1:06.18
2
69
Coleman, JerNasia
10
Irmo
1:06.39
7
70
Gordon, Lissi
10
Community School
1:06.80
2
71
Guerrant, Sarah-Pa
12
Eastside
1:06.83
1
72
Johnson, Tori
10
Hebron Christian
1:06.83
2
73
Morris, Tinea
12
Battery Creek
1:06.88
4
74
Thompson, Genelle
11
Lower Richland
1:06.95
4
75
Houser, Kelsey
12
Lake Norman
1:06.97
3
76
Stancil, Emma
8
Powdersville
1:07.10
3
77
Colleton, Taylor
11
Leesville Rd
1:07.18
3
78
Dinkins, Tyrione
12
Richland Northea
1:07.34
6
79
Wright, Chynna
12
Oak Ridge Mi
1:07.84
3
80
Griffin, Jasmine
11
Gaffney
1:08.18
5
81
Freeman, Aleaya
10
Goose Creek
1:08.22
3
82
Weeks, Lily
12
Watauga
1:08.99
2
83
Wyndham, Emily
12
Nation Ford
1:09.28
1
84
Barrett, Bre'Ann
11
Whale Branch Ear
1:09.76
2
85
Turner, Mikenzie
8
Hammond
1:10.18
2
86
Dorsey, Corbin
10
TL Hanna
1:10.53
2
87
Crews, Asha
10
South Atlanta
1:20.01
1
Womens 800m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Barton, Laurie
11
D W Daniel
2:10.79
6
10
2
Ellington, Malia
12
Community School
2:14.17
6
8
3
McHugh, Maddie
12
Hough High Schoo
2:14.69
6
6
4
Shupe, Alyssa
12
Jefferson Forest
2:15.59
6
5
5
Greenle, Ashley
12
Bethel
2:15.98
6
4
6
Henes, Elly
11
Green Hope
2:17.15
6
3
7
Hoffert, Sarah
12
Cary
2:17.32
6
2
8
Jackson, Betty
10
Eagle's Landing
2:17.42
6
1
9
Rennyson, Maddi
10
E C Glass
2:18.00
6
10
Butler, G'Jasmyne
11
Leesville Rd
2:18.14
6
11
Kepley, Mason
12
High Point Centr
2:19.24
6
12
McGowan, Imani
12
Hillcrest
2:19.65
6
13
Brown, Julia
12
Cary
2:19.81
6
14
Gyau, Mia
11
Bullis
2:19.84
6
15
Decarmo, Kami
11
E C Glass
2:20.21
6
16
Mills, Tatiana
11
Berry Academy Of
2:20.54
5
17
Turner, Brooke
11
Tuscola
2:20.66
6
18
Brown, Emma
12
Providence Day
2:20.83
6
19
Glova, Kayla
11
Providence
2:20.93
5
20
Sanborn, Kate
11
Jack Britt
2:21.07
5
21
Vaughn, Megan
12
Cardinal Gibbons
2:21.23
6
22
Creary, Monzerad
09
High Point Centr
2:21.42
5
23
Martin, Camilli
11
Independence
2:21.95
4
24
Garrett, Morgan
12
Weddington
2:21.98
5
24
Nelson, Kendall
10
Marist
2:21.98
4
26
Winchel, Sydney
11
Leesville Rd
2:22.30
6
27
Soule, Anastasia
12
T C Roberson
2:22.94
5
28
Jansen, Camryn
10
T C Roberson
2:22.95
5
29
Harris, Aureilya
10
Rocky River
2:24.00
4
30
Henderson, Lauren
8
Irmo
2:24.35
4
31
Bailey, Tiara
12
Jack Britt
2:24.78
5
32
Cannon, Claudia
10
Spring Valley
2:24.91
4
33
Lingard, Kaitlyn
12
Greensboro Day
2:25.19
2
34
Bridges, Morgan
11
Irmo
2:25.34
5
35
Howe, Maddy
11
Hebron Christian
2:25.53
4
36
Boyd, Jazzmone
10
Rocky River
2:25.65
5
37
Smith, Abigail
10
Riverside
2:26.02
5
38
Bowen, Gabby
11
Marist
2:26.29
4
39
Cartier, Naomi
11
Asheville
2:26.31
5
40
Sargent, Elisa
12
Green Hope
2:26.38
5
41
Mackenzie, Sommer
11
Summerville
2:26.49
4
42
Knight, Lanie Jo
09
Rock Hill
2:26.54
4
43
Frady, Kylee
10
South Iredell
2:26.63
4
44
Greengrass, Rebeka
12
Panther Creek
2:27.06
5
45
Bissinger, Annika
8
St. Joseph's Cat
2:27.23
1
46
Heinold, Lily
8
Wando
2:27.49
4
47
Spearman, Jasmir
12
Arabia Mountain
2:27.73
5
48
Gidderon, Ticoiya
09
Ragsdale
2:28.12
2
49
Kavanaugh, Macie
09
Pinecrest
2:28.19
4
50
Feacher, Monie
11
Bluffton
2:28.20
3
51
Caraway, Meagan
10
Wando
2:28.24
3
52
Spencer, Emma
11
Riverside
2:28.32
5
53
Rovnak, Alina
09
Cardinal Gibbons
2:28.61
4
54
Bloch, Ana Marian
09
Athens Academy
2:28.65
6
55
Hamilton, Kate
10
Dorman
2:28.75
4
56
Stoddard, Anna Kat
11
Greenwood
2:29.10
4
57
Trabold, Anna
11
Northwestern
2:29.26
3
58
Adams, Abbie
12
Wren
2:29.36
4
59
Bartley, Daje
8
Battery Creek
2:29.50
2
60
Hannah, Lindsay
10
Eastside
2:29.70
3
61
Wilson, Aleah
10
Blythewood
2:29.73
3
62
Tierney, Lea
11
Bluffton
2:29.85
4
63
Smith, Katherine
12
James Monroe
2:29.88
4
64
Sislava, Stephany
12
Butler
2:29.89
2
65
Combo, LeAndrea
12
Hopewell
2:30.08
2
66
Barefoot, Hannah
12
Apex
2:30.13
3
67
Vansant, Aubrey
09
Lake Norman
2:30.63
3
68
Brevard, Trisana
10
North Mecklenbur
2:30.65
3
69
Mullins, Bailey
11
St. Joseph's Cat
2:30.66
2
70
Marshall, Shaniya
11
Blythewood
2:30.79
3
71
Finley, Madison
11
Dorman
2:31.18
4
72
Williams, Sydney
11
Elizabeth Seton
2:31.69
3
73
Faircloth, Rebecca
11
Eastside
2:32.77
2
--
Hofmeister, Kylie
10
Apex
2:32.86
2
74
Steger, Sara
10
Dutch Fork
2:32.86
4
75
Patterson, Victori
7
Christ Church Ep
2:32.88
3
76
Ballou, Kelsey
12
Ridge View
2:33.46
5
77
Hawkins, Alyssa
10
Hebron Christian
2:33.53
2
78
Glover, Sarah
11
Savannah Country
2:33.66
3
79
West, Grace
11
Pinecrest
2:33.93
3
80
Benfield, Haley
10
Northwestern
2:34.67
2
81
Dorsey, Lawson
7
TL Hanna
2:34.82
2
82
Mower, Paige
11
TL Hanna
2:35.23
3
83
Irvine, Sara
09
Athens Academy
2:35.36
4
84
Dottin, Siyana
11
Elizabeth Seton
2:35.44
2
85
Jones, Hannah
11
Tuscola
2:35.57
2
86
Butts, Makayla
09
Baldwin
2:35.66
3
87
Summey, Morgan
8
Blue Ridge
2:35.90
3
88
Wood, Robyn
09
Oak Ridge Mi
2:36.10
2
89
Steger, Hope
10
Dutch Fork
2:36.54
3
90
Burchette, Kelly
10
Ashley Ridge
2:36.95
3
91
Hardymon, Anna
10
Nation Ford
2:37.49
1
92
Panasko, Olivia
8
Wren
2:37.51
3
93
Goolsby, Mia'mirai
09
JL Mann
2:37.93
3
94
Davis, Mia
11
Fort Mill
2:37.95
2
95
Holliman, Alana
10
Greenbrier
2:38.16
3
96
Apple, Alex
11
Ragsdale
2:38.17
2
97
Dickinson, Abi
11
Starr's Mill
2:38.29
3
98
Gambrell, Lydia
10
Powdersville
2:38.39
3
99
Illsley, Megan
11
Ashley Ridge
2:38.45
2
100
Cushing, Megan
09
Walton
2:38.57
2
101
Farris, Sydney
11
Myers Park
2:38.64
3
102
Davis, Meredith
09
Weddington
2:39.25
2
103
Woolard, Caroline
09
Camden
2:39.75
1
104
Stancil, Emma
8
Powdersville
2:39.94
2
105
Agostini, Tori
11
Spring Valley
2:40.08
1
106
Wilson, Lauryn
10
Eagle's Landing
2:40.15
3
107
Jackson, Kathryn
10
Butler
2:40.53
1
108
Shupe, Savannah
09
Jefferson Forest
2:41.00
1
109
Nelson, Haegan
09
Hillcrest
2:41.25
1
110
Tabor, Erica
09
Bullis
2:42.05
3
111
Wright, Jordan
10
Nation Ford
2:42.68
2
112
Sloboda, Sophie
11
Watauga
2:42.97
2
113
Payne, Mary Beth
09
Hammond
2:43.75
2
114
McCutchen, Kennedy
10
Mallard Creek
2:44.56
2
115
Smith, Chelsea
09
South Pointe
2:44.81
2
116
Veasley-Johnson, N
11
Hopewell
2:44.92
1
117
Potter, Kaitlyn
11
South Pointe
2:45.15
2
118
Hull, Emma
8
Spartanburg
2:45.84
2
119
Serapion, Kailani
09
Starr's Mill
2:45.85
2
120
Cortese, Kaylee
11
Community School
2:47.56
1
121
Felder, Ahshontiqu
12
R B Stall
2:48.52
1
122
McCallum, Mia
12
Ridge View
2:49.70
4
123
McLeod, Mary Grace
10
A.C. Flora
2:49.82
1
124
Linder, Abbey
8
Rock Hill
2:50.90
1
125
Jenkins, Juliana
8
Woodmont
2:50.95
3
126
Ferguson, Kadrea
11
Camden
2:51.70
1
127
Bynum, Mel'Leigha
10
Richland Northea
2:52.04
1
128
Colbert, Laura
12
Archbishop Colem
2:52.15
1
129
Smith, Nekebah
10
Baldwin
2:52.43
1
130
Perkins, Brittani
09
Berry Academy Of
2:52.75
2
131
Campbell, Mary Eli
10
Myers Park
2:53.93
1
132
Trefz, Hannah
09
Watauga
2:55.04
1
133
Tolber, Brianna
10
Battery Creek
2:55.18
1
134
Raphael, Tarayaez
10
R B Stall
2:56.19
1
135
McGee, Josie
10
Apex
2:56.54
4
136
Watkins, Thalia
10
Richland Northea
2:57.07
1
137
Karel, Rebecca
7
Greenwood
2:57.49
1
138
Flemming, Adontis
10
A.C. Flora
2:59.54
1
139
Farrington, Deja
11
South Iredell
3:00.24
1
140
Alexander, Jordon
09
Lower Richland
3:03.26
1
141
MITCHELL, DAKOTA
09
South Atlanta
3:05.64
1
142
Ludy, Taylor
10
Lugoff-Elgin
3:06.08
1
143
Ramirez, Victoria
8
Lower Richland
3:11.38
2
Womens Mile
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Bloch, Ana Marian
09
Athens Academy
4:58.25
5
10
2
Davidson, Libby
10
E C Glass
5:00.68
5
8
3
Vess, Anna
11
A.C. Reynolds
5:03.72
5
6
4
Assinzo, Mary Jean
12
Marietta
5:04.78
5
5
5
Shupe, Alyssa
12
Jefferson Forest
5:06.19
5
4
6
Greengrass, Rebeka
12
Panther Creek
5:07.26
5
3
7
Butler, G'Jasmyne
11
Leesville Rd
5:08.04
5
2
8
Faust, Caitie
12
Marist
5:08.77
5
1
9
Bussjager, Avery
12
Walton
5:08.97
5
10
Mansure, Kathleen
12
Watauga
5:09.75
5
11
Turner, Brooke
11
Tuscola
5:11.03
5
12
Sullivan, Grace
12
Providence
5:12.79
5
13
Ebihara, Sophie
11
Cardinal Gibbons
5:12.89
5
14
Anderson, Lily
12
T C Roberson
5:15.30
5
15
Wirtz, Josie
09
Marist
5:16.44
5
16
Poteet, Reagan
10
Kell
5:16.86
4
--
Pierce, Annie
10
Cardinal Gibbons
5:17.91
4
17
Lanier, Lindsey
10
Providence
5:18.16
4
18
McKinney, Paige
11
Hough High Schoo
5:18.62
3
19
Martin, Shawnda
11
Robbinsville
5:18.91
3
20
Zammitti, Melissa
10
Lake Norman
5:20.22
4
21
Cate, Susannah
11
A.C. Flora
5:21.00
5
22
Bishop, Marissa
09
Cardinal Gibbons
5:21.02
4
23
Stoddard, Anna Kat
11
Greenwood
5:21.32
5
24
Sarah, Venable
11
Cary
5:21.43
4
25
Adams, Abbie
12
Wren
5:21.57
4
26
Hendrix, Katerina
7
Dorman
5:22.42
4
27
Compton, Rosa Mari
12
Wando
5:22.56
5
28
Tomasi, Katie
11
Green Hope
5:22.90
4
29
Myers, Emily Balla
10
Athens Academy
5:23.45
4
30
Paxton, Olivia
11
South Pointe
5:23.54
4
31
Lingard, Kaitlyn
12
Greensboro Day
5:23.94
3
32
Roach, Kaleigh
12
Dorman
5:24.60
4
33
Hartley, Briana
8
Dutch Fork
5:24.67
4
34
Bridges, Morgan
11
Irmo
5:25.41
4
35
Joseph, Molly
8
Heathwood Hall
5:25.60
3
--
Smith, Abigail
10
Riverside
5:26.92
4
36
Cannon, Claudia
10
Spring Valley
5:26.93
4
37
Summey, Morgan
8
Blue Ridge
5:27.63
3
38
Dawson, Kayla
11
Marietta
5:27.84
3
39
Himelein-Wachowiak,
12
A.C. Reynolds
5:27.96
4
40
Ballou, Kelsey
12
Ridge View
5:28.85
4
41
Smith, Malea
10
Hough High Schoo
5:29.01
3
42
Martin, Camilli
11
Independence
5:29.29
1
43
Entrekin, Rebecca
12
St Pius X Cathol
5:29.66
3
44
Patterson, Victori
7
Christ Church Ep
5:29.86
3
44
Howe, Maddy
11
Hebron Christian
5:29.86
3
46
Hall, Kayla
11
Green Hope
5:30.33
3
47
Griffith, Allie
8
Wren
5:30.81
3
--
Jordan, Emily
10
Green Hope
5:31.10
3
48
Glover, Sarah
11
Savannah Country
5:31.40
3
49
Kuisel, Katherine
8
Wando
5:32.17
3
50
Sislava, Stephany
12
Butler
5:32.32
2
51
Richards, Kate
09
Walton
5:32.45
3
52
Saunders, Erin
12
Jefferson Forest
5:32.92
5
53
Knight, Lanie Jo
09
Rock Hill
5:33.72
3
54
Brown, Katie
11
Providence Day
5:33.80
3
55
Nails, Tori
11
Starr's Mill
5:34.11
3
56
Allden, Kathleen
8
Dreher
5:34.19
4
57
Bissinger, Annika
8
St. Joseph's Cat
5:34.24
1
58
Elliott, Heather
12
Eastside
5:35.25
4
59
Hardymon, Anna
10
Nation Ford
5:36.04
3
60
Deroberts, Emma
09
Woodmont
5:36.19
2
61
Fallow, Ashley
10
Riverside
5:37.25
4
62
Sangl, Melea
09
TL Hanna
5:37.91
3
63
Apple, Alex
11
Ragsdale
5:39.01
3
64
Parrish, Elizabeth
12
Wyman King Acade
5:39.07
1
65
Tolly, Caroline
09
TL Hanna
5:39.21
2
66
Lewellyn, Madison
09
Bluffton
5:40.26
2
67
Whisman, Hope
11
Dutch Fork
5:40.44
3
68
Smith, Katherine
12
James Monroe
5:40.60
2
69
Tierney, Lea
11
Bluffton
5:42.61
2
70
Smith, Melissa
12
Fort Mill
5:43.29
3
71
Wotus, Sarah
12
Apex
5:43.87
2
72
Cronk, Regan
09
Providence Day
5:46.75
2
73
Thompson, Shamia
12
Irmo
5:48.48
3
74
Portelance, Reagan
11
Lake Norman
5:49.59
3
75
DeLorenzo, Heather
09
James Island
5:49.85
2
76
Hawkins, Alyssa
10
Hebron Christian
5:50.77
2
77
Zawisza, Maddie
10
Oak Ridge Mi
5:52.52
2
78
Hastings, Isabella
09
South Mecklenbur
5:52.74
2
79
Gambrell, Lydia
10
Powdersville
5:52.79
2
80
Rodman, Kaitlyn
7
Indian Land
5:55.03
2
81
Morse, Elizabeth
10
JL Mann
5:55.30
2
82
Flores, Isabel
09
Pinecrest
5:56.35
2
83
Cortese, Kaylee
11
Community School
5:56.45
2
84
Bolin, Maci
11
Northwestern
5:57.82
1
85
Smith, Margaret
10
Eastside
5:57.93
2
86
Payne, Mary Beth
09
Hammond
5:58.26
2
87
Welsh, Lauren
11
Watauga
6:00.15
1
88
McCutchen, Kennedy
10
Mallard Creek
6:00.26
2
89
Ringer, Annamarie
10
Spring Valley
6:02.78
1
90
Agha, Noor
10
Butler
6:04.80
1
91
Joyce, Anya
09
Pinecrest
6:05.06
1
92
Beaver, Elliott
11
Northwestern
6:07.79
1
93
Cashion, Hunter
10
Community School
6:08.26
2
94
Stuart, Cameron
09
Rock Hill
6:11.41
1
95
Buie-Cox, Sky
09
Eagle's Landing
6:14.97
1
96
Stoddard, Madison
7
Greenwood
6:16.27
1
97
Fite, Janelle
10
Blythewood
6:17.54
1
98
Butts, Makayla
09
Baldwin
6:17.70
2
99
Martin, Elisabeth
11
Oak Ridge Mi
6:22.74
1
100
Garner, Sarah
10
South Pointe
6:22.94
2
101
McLaughlin, Abby
11
Camden
6:26.41
1
102
Raphael, Tarayaez
10
R B Stall
6:28.28
1
103
Harris, Jessica
11
Fort Mill
6:28.35
2
104
Watkins, Thalia
10
Richland Northea
6:28.79
1
105
McCallum, Mia
12
Ridge View
6:31.79
2
106
Lindstrom, Catalin
09
St. Joseph's Cat
6:34.61
1
107
Goodrich, Megan
09
Camden
6:37.82
1
108
Ford, Blake
10
A.C. Flora
6:42.81
1
109
Ludy, Taylor
10
Lugoff-Elgin
7:01.70
1
110
SEVILLE, SYMONE'
10
South Atlanta
7:25.83
1
111
Ramirez, Ashley
09
Lower Richland
7:47.08
1
Womens 3200m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Davidson, Libby
10
E C Glass
10:35.20
3
10
2
Mansure, Kathleen
12
Watauga
10:44.26
3
8
3
Ilse, Morgan
12
Marist
10:45.51
3
6
4
Ellington, Malia
12
Community School
10:51.48
3
5
5
Prouty, Mary
12
Myers Park
10:59.92
3
4
6
Morris, Logan
11
Spartanburg
11:14.49
3
3
7
McKinney, Paige
11
Hough High Schoo
11:14.89
3
2
8
Compton, Rosa Mari
12
Wando
11:21.14
2
1
9
Stephenson, Jennif
11
Village Christia
11:26.12
3
10
Cate, Susannah
11
A.C. Flora
11:26.39
3
11
VonCannon, Rachel
11
Pinecrest
11:26.93
2
12
Entrekin, Rebecca
12
St Pius X Cathol
11:27.12
2
13
Enright, Theresa
12
Green Hope
11:28.99
3
14
Martin, Shawnda
11
Robbinsville
11:29.24
3
15
Crowley, Jessie
7
Riverside
11:30.87
3
16
Wiggenhorn, Amanda
12
Cardinal Gibbons
11:31.55
3
17
Strickler, Claire
11
Providence
11:32.76
3
18
Wavro, France
12
Christ Church Ep
11:33.22
2
19
Dow, Rebecca
12
Marietta
11:33.43
3
20
Saunders, Erin
12
Jefferson Forest
11:33.87
3
21
Taylor, Sarah
10
Green Hope
11:39.87
3
22
Ellis, Madison
09
Eastside
11:40.30
3
23
Knight, Madelynn
10
Jefferson Forest
11:41.65
2
24
Fallow, Ashley
10
Riverside
11:42.30
3
25
Griffith, Allie
8
Wren
11:42.97
2
--
Ambrose, Cate
10
Riverside
11:47.66
3
26
Johnson, Anna
12
Dutch Fork
11:48.31
3
27
Sides, Madeline
11
North Lincoln
11:48.49
2
28
Bailey, Holly
10
Lake Norman
11:49.63
2
29
Griffith, Helen
12
Providence
11:51.20
2
30
Jenkins, Anna
8
Dutch Fork
11:52.26
3
31
Shearer, Courtney
12
Emerald
11:54.37
2
32
Elder, Emily
09
Athens Academy
11:56.18
2
33
Pellizzari, Sarah
10
John T Hoggard
11:56.64
2
34
Deroberts, Emma
09
Woodmont
11:57.36
2
35
Elliott, Heather
12
Eastside
11:59.27
3
36
Moseley, Morgan
09
JL Mann
12:00.79
3
37
Doyle, Abby
11
Cardinal Gibbons
12:01.12
2
38
Smith, Ashtyn
9
Lake Norman
12:05.16
2
39
Hayden, Anna
11
Riverwood Intern
12:07.74
3
40
Sanders, Katie
12
Walton
12:10.64
2
41
Yoder, Daria
11
Irmo
12:11.59
1
42
Morse, Elizabeth
10
JL Mann
12:12.45
2
43
Apple, Alex
11
Ragsdale
12:13.73
2
44
Lockhart, Mari Cag
7
D W Daniel
12:13.74
2
45
Fulton, Antoinett
11
Pelion
12:15.19
2
46
Henderson, Lauren
8
Irmo
12:16.94
2
47
Ickes, Lindsey
09
Forsyth Country
12:21.75
2
48
Boeshore, Samantha
11
A.C. Reynolds
12:22.20
2
49
Jones, Lynsie
11
James Island
12:24.39
2
50
Novotny, Martina
11
Spring Valley
12:24.42
1
51
Hipp, Rebecca
11
Pinecrest
12:26.00
2
52
Doherty, Emily
10
Athens Academy
12:30.23
1
53
Hartigan, Katie
09
Marist
12:31.08
1
54
Elminowski, Nikkit
12
Piedmont
12:33.53
2
55
Driggers, Paige
8
Pelion
12:34.42
1
56
Rodman, Kaitlyn
7
Indian Land
12:34.47
1
57
Golbus, Alexa
11
Chapin
12:34.58
2
58
Golbus, Ashley
11
Chapin
12:36.80
2
59
Himelein-Wachowiak,
11
A.C. Reynolds
12:37.03
1
60
Karel, Kathy
11
Greenwood
12:38.35
1
61
Matthews, Elise
7
Wren
12:39.20
1
62
Tyler, Mia
10
Wando
12:41.40
1
63
Masaschi, Sara Cat
11
St. Joseph's Cat
12:45.24
2
64
Cashion, Hunter
10
Community School
12:47.71
1
65
Martin, Kate
12
TL Hanna
12:47.97
1
66
Sharpe, Hannah
12
Walton
12:49.22
1
67
Jackson, Amanda
09
Hebron Christian
12:51.57
1
68
Shepherd, Sophie
10
Myers Park
12:58.05
1
69
Hundley, Hannah
11
Bluffton
12:58.43
1
70
Linder, Abbey
8
Rock Hill
13:11.02
1
71
Davis, Sarah
12
Northwestern
13:11.64
1
72
Stuart, Cameron
09
Rock Hill
13:14.84
1
73
Davidson, Bailey
11
TL Hanna
13:22.96
1
74
Whitt, Rose
7
Emerald
13:28.69
1
75
Morrow, Jocie
7
Travelers Rest
13:28.85
1
76
Shillingsburg, Lau
12
Greenbrier
13:30.69
1
77
Sizemore, Baileigh
8
Indian Land
13:32.29
1
78
Fite, Janelle
10
Blythewood
13:33.26
1
79
Allen, Megan
11
Fort Mill
13:37.37
1
80
Markowski, Katheri
12
Greenbrier
13:53.69
1
81
Goodrich, Megan
09
Camden
14:03.98
1
82
Sampson, Jasmine
10
Ridge View
14:09.80
1
83
Turner, Emerson
09
Blythewood
14:09.93
1
84
Nix, Claudia
11
Travelers Rest
14:27.18
1
85
McLaughlin, Abby
11
Camden
14:40.75
1
Womens 100m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Cockrell, Anna
11
Providence Day
13.72
-2.1
2
10
2
Mcmillan, Kylie
12
Southern Guilfor
14.17
-2.1
2
8
3
Njoku, Chinyere
12
Fayette County
14.40
-2.1
2
6
4
Cunningham, Gabrie
12
Mallard Creek
14.50
-2.1
2
5
5
Heyward, Kelsey
11
JL Mann
14.93
-2.1
2
4
6
Farley, Alexis
11
Starr's Mill
15.02
-2.0
1
3
7
Polsgrove, Kylie
12
Avery County
15.37
-2.0
1
2
8
Barnes, Asia
12
Northwestern
15.44
-2.0
1
1
9
Rocker, Destiny
10
Arabia Mountain
15.49
-2.1
2
10
Watkins, Jessica
11
Fayette County
15.59
-2.0
1
11
Rhodes, Akira
09
Cox Mill
15.62
-2.0
1
12
Hammett, Princess
12
Lower Richland
15.63
-2.0
1
13
Williams, Zykeria
10
Baldwin
15.97
-2.1
2
14
Morrison, Quamecha
12
Battery Creek
18.50
-2.1
2
15
Awuruonye, Amaka
12
Olympic
25.23
-2.0
1
16
Starks, Alexis
12
Greenbrier
34.21
-2.0
1
Womens 100m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
Cockrell, Anna
11
Providence Day
13.97
-1.9
12
2
Njoku, Chinyere
12
Fayette County
14.45
-0.2
11
3
Mcmillan, Kylie
12
Southern Guilfor
14.74
-2.1
10
4
Cunningham, Gabrie
12
Mallard Creek
14.80
-1.5
9
5
Morrison, Quamecha
12
Battery Creek
14.99
-2.7
3
6
Heyward, Kelsey
11
JL Mann
15.24
-2.8
1
7
Williams, Zykeria
10
Baldwin
15.39
-3.2
2
8
Rocker, Destiny
10
Arabia Mountain
15.42
-2.8
1
9
Farley, Alexis
11
Starr's Mill
15.43
-2.9
5
10
Awuruonye, Amaka
12
Olympic
15.47
-3.2
2
11
Watkins, Jessica
11
Fayette County
15.61
-3.9
6
12
Polsgrove, Kylie
12
Avery County
15.74
-2.1
10
13
Hammett, Princess
12
Lower Richland
15.78
-2.4
8
14
Rhodes, Akira
09
Cox Mill
15.84
-3.1
4
15
Barnes, Asia
12
Northwestern
15.85
-1.7
7
16
Starks, Alexis
12
Greenbrier
15.86
-2.9
5
17
White-Kennedy, Kel
10
Travelers Rest
15.88
-0.2
11
18
Postell, Alexis
10
Bullis
15.98
-3.1
4
19
Soule, Kendall
12
T C Roberson
16.14
-2.7
3
20
Davis, Gabi
11
Asheville School
16.15
-1.5
9
21
Polk, Casey
11
Berry Academy Of
16.33
-1.9
12
22
Parks, Kalyn
11
Mallard Creek
16.40
-0.2
11
23
Rauppius, Nicole
11
Northwestern
16.67
-1.5
9
24
Hughes, Emma
10
Wando
16.72
-3.1
4
25
Philips, Katie
09
Athens Academy
16.76
-3.1
4
26
Thompson, Tamia
11
Sol C Johnson
16.85
-2.1
10
27
Weathers, Torri
10
Hickory Ridge
16.89
-1.9
12
28
Sweatman, Hailey
11
James Island
16.97
-2.4
8
29
Rasmus, Lauren
12
Riverwood Intern
17.04
-2.4
8
30
Rice, Asante
11
Hillcrest
17.16
-3.2
2
31
Robinson, Chandler
09
Wando
17.25
-1.5
9
32
Jenkins, Kemoni
12
Whale Branch Ear
17.26
-0.2
11
33
Brown, Aniya
11
JL Mann
17.28
-2.8
1
33
McLean, Corbin
09
Ragsdale
17.28
-2.1
10
35
Fleming, Reagan
10
Wren
17.35
-2.9
5
36
Nandrasy, Lindsey
10
James Island
17.36
-2.9
5
37
Belk, Aaliyah
11
Butler
17.38
-1.5
9
38
Lamb, Savannah
11
Independence
17.40
-1.7
7
39
McKie, Faith
11
Ridge View
17.41
-2.1
10
40
Ruff, Kaylah
12
Hickory
17.45
-1.7
7
41
Cattell, Michaela
11
Dutch Fork
17.50
-1.9
12
42
Griffin, Elizabeth
10
T C Roberson
17.54
-3.9
6
43
Pettis, Kiara
10
Olympic
17.72
-2.9
5
44
Ball, Jayla
10
Ashley Ridge
17.77
-0.2
11
45
McGruder, Taylor
11
Hammond
17.87
-3.2
2
46
Thompson, Alexis
12
Sol C Johnson
17.91
-2.9
5
47
Frempong, Anu
10
A.C. Reynolds
17.92
-2.7
3
48
Fuerst, Allison
09
Hough High Schoo
18.09
-3.1
4
49
Clements, Cara
09
Starr's Mill
18.12
-0.2
11
50
Watson, Mary
12
Fort Mill
18.21
-2.8
1
51
Jay, Sakia
11
Batesburg-Leesvi
18.23
-2.8
1
52
Watson, Maddie
11
Irmo
18.31
-3.9
6
53
Laws, Sydney
10
Riverwood Intern
18.40
-2.1
10
53
McCrorey, Mykhia
10
South Pointe
18.40
-3.1
4
55
Loar, Michaela
12
Pendleton
18.42
-2.4
8
56
Pratt, Courtney
10
Spring Valley
18.50
-2.7
3
57
Williams, Shailah
11
Richland Northea
18.58
-2.4
8
58
Angelique, Mentor
12
Spring Valley
18.75
-2.9
5
59
Harrison, Quanterr
09
Hopewell
18.78
-3.9
6
60
Walters, Caroline
09
Metrolina Christ
19.02
-1.5
9
61
Bishop, Bridgid
09
Oak Ridge Mi
19.03
-3.1
4
62
Kennedy, Maya
11
Blythewood
19.06
-2.4
8
63
Johnson, Gabriella
10
Elizabeth Seton
19.08
-3.1
4
64
Latterner, Rebecca
09
Butler
19.17
-1.7
7
65
McCorkle, Alicia
11
Ridge View
19.43
-1.9
12
66
Jones, Imani
10
James Monroe
19.46
-3.2
2
67
DeMino, Catherine
8
TL Hanna
19.95
-3.2
2
68
Johnson, Caitlin
10
Richland Northea
19.96
-3.9
6
69
Shoaf, Annie
11
Hough High Schoo
20.11
-2.8
1
70
Davis, Alesia
12
Camden
20.27
-3.2
2
71
Kauffman, Kristen
11
St. Joseph's Cat
20.42
-1.5
9
72
Bass, D'Arcy
12
Dutch Fork
20.44
-2.7
3
73
Richards, Arianna
09
Bullis
20.44
-2.4
8
74
Sherry, Rachel
12
Oak Ridge Mi
20.52
-1.7
7
75
Foxworth, Maya
11
Elizabeth Seton
20.52
-2.7
3
76
Santee, Ashlyn
10
Eagle's Landing
20.95
-3.9
6
77
Harrison, Katrina
11
Lower Richland
20.97
-3.2
2
78
Whitley, Morgan
09
Gaffney
20.99
-2.9
5
79
jackson=barnett, j
10
Greenbrier
22.99
-1.7
7
80
Workman, Annabelle
10
Eastside
28.44
-1.7
7
Womens 400m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Cockrell, Anna
11
Providence Day
1:01.37
8
10
2
Patterson, Imagine
09
Summerville
1:02.85
7
8
3
Awuruonye, Amaka
12
Olympic
1:03.39
8
6
4
Heyward, Kelsey
11
JL Mann
1:03.73
8
5
5
Stevenson, Deja
11
Baltimore Polyte
1:05.97
6
4
6
Rasmus, Lauren
12
Riverwood Intern
1:06.13
8
3
7
Polsgrove, Kylie
12
Avery County
1:06.48
8
2
8
Cheeseboro, Shando
10
Batesburg-Leesvi
1:06.56
7
1
9
McKie, Faith
11
Ridge View
1:07.10
7
10
Gitonga, Tammy
11
Marist
1:07.20
6
11
Maye, Kemi
11
Archbishop Colem
1:08.17
7
12
Weathers, Torri
10
Hickory Ridge
1:08.69
8
13
Langley, Sydney
11
Wando
1:09.38
6
14
Williams, Kendra
11
Beaufort
1:09.48
6
15
Rauppius, Nicole
11
Northwestern
1:09.56
5
16
Staten, Jada
11
West Mecklenburg
1:09.90
5
17
White-Kennedy, Kel
10
Travelers Rest
1:10.17
4
18
Hughes, Emma
10
Wando
1:10.60
6
19
Lewis, Brianna
12
Northwestern
1:11.12
7
20
Jenkins, Kemoni
12
Whale Branch Ear
1:11.55
4
21
Lewis, Lindsay
10
Bullis
1:11.86
7
22
Johnson, Vanessa
12
Elizabeth Seton
1:11.93
6
23
Kohler, Haley
12
Bluffton
1:12.30
4
24
Seay, Madison
12
Spartanburg
1:12.40
6
25
Teague, Ariana
Elizabeth Seton
1:12.75
5
26
Whalen-Jenkins, Sy
11
Mallard Creek
1:12.95
7
27
Brewer, Anna
09
Fort Mill
1:13.19
4
28
Watson, Maddie
11
Irmo
1:13.54
3
29
McLean, Corbin
09
Ragsdale
1:13.59
2
30
Farabaugh, Annabel
11
Marist
1:13.60
1
31
Clements, Cara
09
Starr's Mill
1:13.83
5
32
Angelique, Mentor
Spring Valley
1:13.90
4
33
Fuerst, Allison
09
Hough High Schoo
1:14.40
2
34
Turcotte, Madison
09
St. Joseph's Cat
1:14.43
1
35
Brown, Maiya
12
Blythewood
1:14.56
3
36
Castillo, Katherin
11
Spring Valley
1:14.67
3
37
Rose-Innes, Erin
12
Riverside
1:14.69
3
38
Cattell, Michaela
11
Dutch Fork
1:14.70
3
39
McDuffie, Meilein
10
Richland Northea
1:14.82
2
40
Harris, Khai
10
Hopewell
1:15.51
4
41
West, Mary Margare
10
Pinecrest
1:16.45
4
42
McCrorey, Mykhia
10
South Pointe
1:16.80
3
43
Johnson, Tori
10
Hebron Christian
1:17.31
5
44
Davis, Alesia
12
Camden
1:17.36
2
45
Strom, Bailey
12
Rabun Gap Nacooc
1:17.85
1
46
Ledford, Megan
12
T C Roberson
1:18.35
5
47
jackson=barnett, j
10
Greenbrier
1:18.81
3
48
Silvestri, Matilda
09
Butler
1:18.83
3
49
DeMino, Catherine
8
TL Hanna
1:22.16
2
50
Rhue, Arianna
10
A.C. Flora
1:55.50
4
Womens 4x100m Relay
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Chester
,
Boone
,
Trawick
,
Williams
Baldwin
46.89
5
10
2
White
,
Rowell
,
Ngwe
,
Hackney
Cary
47.43
6
8
3
Johnson
,
Simmons
,
Morgan
,
Savoy
Elizabeth Seton
47.93
7
6
4
Barnes
,
White
,
Lewis
,
Young
Northwestern
48.06
7
5
5
Cunningh
,
Johnson
,
Lebby
,
Wells
Mallard Creek
48.13
6
4
6
Drayton
,
Alston
,
Pringle
,
Smith
Dutch Fork
48.65
7
3
7
Bolden
,
Brown
,
Thomas
,
Clark
High Point Centr
48.71
6
2
8
Smalls
,
Lawrence
,
Robinson
,
Hughes
Wando
48.72
6
1
9
Bush
,
Eliscar
,
Martin
,
Brooks
Ridge View
48.78
7
10
Dumas
,
Egbula
,
Bennon
,
Hames
Hillcrest
48.79
6
11
Turner
,
Mahon
,
Gibbs
,
Agnew
Spring Valley
49.12
6
12
Broner
,
Campbell
,
Lacan
,
Staten
West Mecklenburg
49.14
6
13
Boys
,
Thompson
,
Rasmus
,
Lewis
Riverwood Intern
49.26
5
14
Glover
,
Heyward-
,
Shields
,
Fripp
Beaufort
49.42
7
15
Pettis
,
Strong
,
Pighet
,
Hooper
Olympic
49.63
4
16
Woods
,
Sherrill
,
Prince
,
Chase
Hopewell
49.70
5
17
Jones
,
Sims
,
Brown
,
Morris
James Monroe
49.84
5
18
Harden
,
madison
,
hankins
,
Starks
Greenbrier
49.97
4
19
Williams
,
Dockery
,
Robinson
,
Lewis
Richland Northea
50.30
5
20
Arnaut
,
King
,
Ledford
,
Lynch
T C Roberson
50.42
5
21
Byars
,
Foster
,
Griffin
,
Lipscomb
Gaffney
50.67
4
22
Watson
,
Cypress
,
Hall
,
Edwards
Rock Hill
50.86
2
23
Sheetz
,
Smallwoo
,
Thompson
,
Young
Oak Ridge Mi
50.99
4
24
Portis
,
Ball
,
Warner
,
Hymes
Ashley Ridge
51.07
5
25
Johnson
,
Drew
,
Matthews
,
Jacobs
Butler
51.15
2
26
Logan
,
Rooks
,
Brown
,
Burgess
Pendleton
51.20
4
27
Johnson
,
Moore
,
Williams
,
Williams
South Pointe
51.23
4
28
Ray
,
Wilson
,
Millhous
,
Belton
Blythewood
51.24
3
29
Smalls
,
Clevelan
,
Smalls
,
White
Whale Branch Ear
51.93
3
30
Capone
,
Williams
,
Siokos
,
Rhue
A.C. Flora
52.00
3
31
Milam
,
Bell
,
Kauffman
,
Vandross
St. Joseph's Cat
52.20
2
32
Goodwin
,
Davis
,
Deas
,
Whittake
Heathwood Hall
52.35
3
33
Nimmons
,
Freeman
,
Redden
,
McKnight
Goose Creek
52.57
3
34
Lane
,
Burke
,
Andrews
,
Baker
Cardinal Gibbons
52.58
2
35
Furman
,
Styron
,
Kavanaug
,
Randle
Watauga
52.71
1
36
Henry
,
Logan
,
Colleton
,
Young
Leesville Rd
53.22
1
37
Frempong
,
Griffin
,
Schlotte
,
Ray
A.C. Reynolds
53.27
3
38
Battle
,
Moore
,
Smiley
,
Ladson
Lower Richland
53.57
2
39
Flores
,
Holley
,
Richards
,
McKeithe
Pinecrest
53.72
3
40
Medlock
,
Crews
,
Stafford
,
Mitchell
South Atlanta
54.30
2
--
Glass
,
Richards
,
Postell
,
Lewis
Bullis
DNF
7
--
Waiters
,
Crouch
,
Crews
,
Mauldin
Wren
DQ
1
Womens 4x400m Relay
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
White
,
Warner
,
Hoffert
,
Brown
Cary
3:48.99
6
10
2
Crawford
,
James
,
Johnson
,
Robinson
Elizabeth Seton
3:51.89
6
8
3
Lewis
,
Russell
,
Gyau
,
Postell
Bullis
3:54.36
6
6
4
Bennon
,
McGowan
,
Dumas
,
Egbula
Hillcrest
3:57.04
6
5
5
Creary
,
scott
,
Kepley
,
Clark
High Point Centr
3:57.70
5
4
6
Boyd
,
Harris
,
Livingst
,
Atwater
Rocky River
3:58.50
6
3
7
Boone
,
Trawick
,
Chester
,
Williams
Baldwin
4:01.08
6
2
8
Shields
,
Williams
,
Heyward-
,
Brown
Beaufort
4:02.25
5
1
9
Brown
,
Whelan
,
Joyner
,
Cockrell
Providence Day
4:03.12
4
10
Turner
,
White
,
Freeman
,
Agnew
Spring Valley
4:03.13
3
11
Allen
,
Richards
,
Spearman
,
evans
Arabia Mountain
4:03.71
5
12
Cordray
,
Perkins
,
Dempsey
,
Mills
Berry Academy Of
4:03.97
5
13
Arnaut
,
Krug
,
Soule
,
King
T C Roberson
4:06.50
4
14
Wilson
,
Alston
,
Mitchell
,
Brown
Blythewood
4:07.65
3
15
Rauppius
,
Barnes
,
Robinson
,
Lewis
Northwestern
4:08.05
5
16
Thompson
,
Parfiate
,
Rasmus
,
Lewis
Riverwood Intern
4:08.47
4
17
Broner
,
Campbell
,
Lacan
,
Staten
West Mecklenburg
4:08.77
5
18
Bowen
,
Faust
,
Gitonga
,
Fennelly
Marist
4:09.54
5
19
Patterso
,
Mackenzi
,
Felder
,
Marx
Summerville
4:10.00
3
20
Ballou
,
Bush
,
Eliscar
,
Brooks
Ridge View
4:11.04
6
21
McLeod
,
Martin
,
Lamb
,
SunSara
Independence
4:11.87
2
22
Bayadi
,
Mullins
,
Bissinge
,
Vandross
St. Joseph's Cat
4:13.10
2
23
Carroll
,
Portis
,
Soyebo
,
Warner
Ashley Ridge
4:15.44c
1
24
McDonald
,
Smith
,
Byrd
,
Parks
Mallard Creek
4:16.12
3
25
Tate
,
Drew
,
Jacobs
,
Sislava
Butler
4:16.23
2
26
Feacher
,
Donaldso
,
Roberts
,
Altacho
Bluffton
4:16.66
3
27
Foster
,
Combo
,
Harrison
,
Harris
Hopewell
4:17.69
4
28
Bridges
,
Henderso
,
Coleman
,
Thompson
Irmo
4:18.45
3
29
Williams
,
Milford-
,
Smith
,
Felder
R B Stall
4:19.41
2
30
Flores
,
Kavanaug
,
West
,
Nelson
Pinecrest
4:21.48
4
31
Brechbie
,
Moore
,
Sweeney
,
Boyd
South Pointe
4:22.25
2
32
Furman
,
Kavanaug
,
Plyler
,
Sloboda
Watauga
4:25.34c
1
33
Cook
,
Wilson
,
Waiters
,
Mauldin
Wren
4:25.38
2
34
Cook
,
Ward
,
Thompson
,
washingt
Sol C Johnson
4:28.74c
1
35
Johnson
,
Black
,
Rose-Inn
,
McMurray
Riverside
4:28.99
2
36
Dickinso
,
St. Juli
,
Nails
,
Clements
Starr's Mill
4:30.99
2
37
Cantey
,
Armstron
,
Bellamy
,
Green
Westwood
4:35.55
4
38
Woolard
,
Arthur
,
Sumpter
,
Woolard
Camden
4:37.64
3
39
Medlock
,
Crews
,
Turner
,
Stafford
South Atlanta
4:41.84c
1
40
McKnight
,
Nimmons
,
Freeman
,
Redden
Goose Creek
4:44.43
6
41
Gallaghe
,
Johnson
,
Martinez
,
Jackson
Hebron Christian
4:48.94c
1
--
Morrall
,
Cobban
,
Morrison
,
Bartley
Battery Creek
DQ
5
--
Bynum
,
Windley
,
Williams
,
Dinkins
Richland Northea
DQ
1
Womens 4x800m Relay
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Brown
,
White
,
Warner
,
Hoffert
Cary
9:21.64
3
10
2
Glova
,
Lainer
,
Parrish
,
Sullivan
Providence
9:28.25
3
8
3
Henes
,
Hall
,
Sargent
,
Tomasi
Green Hope
9:38.95
3
6
4
Anderson
,
Jansen
,
Krug
,
Soule
T C Roberson
9:46.12
3
5
5
Zammitti
,
Portelan
,
Vansant
,
Bailey
Lake Norman
9:46.91
3
4
6
Bishop
,
Ebihara
,
Pierce
,
Vaughn
Cardinal Gibbons
9:52.29
3
3
7
Creary
,
scott
,
Hairston
,
Kepley
High Point Centr
9:53.73
2
2
8
Irvine
,
Myers
,
Elder
,
Bloch
Athens Academy
9:53.89
3
1
9
McKinney
,
Smith
,
Mchugh
,
McHugh
Hough High Schoo
9:54.81
3
10
May
,
Knight
,
Southall
,
Shupe
Jefferson Forest
9:56.28
3
11
James
,
Crawford
,
Williams
,
Johnson
Elizabeth Seton
9:56.71
3
12
Reeves
,
Ray
,
Himelein
,
Vess
A.C. Reynolds
9:59.66
3
13
Ambrose
,
Smith
,
Fallow
,
Crowley
Riverside
10:01.64
3
14
Russell
,
Lewis
,
Tabor
,
Gyau
Bullis
10:03.69
3
15
Heinold
,
Mitchell
,
Nelson
,
Caraway
Wando
10:04.13
2
16
Masaschi
,
Bayadi
,
Mullins
,
Bissinge
St. Joseph's Cat
10:04.67
1
17
Boyd
,
Atwater
,
Harris
,
Livingst
Rocky River
10:05.76
2
18
Hendrix
,
Finley
,
Hamilton
,
Roach
Dorman
10:06.50
2
19
McGee
,
Hofmeist
,
Wotus
,
Barefoot
Apex
10:07.74
2
20
Martin
,
Sangl
,
Tolly
,
Mower
TL Hanna
10:08.25
2
21
Plaus
,
Brown
,
Cronk
,
Brown
Providence Day
10:10.23
2
22
Guerrant
,
Fairclot
,
Elliott
,
Hannah
Eastside
10:10.33
2
23
Bridges
,
Thompson
,
Yoder
,
Bhagat
Irmo
10:12.06
2
24
Agostini
,
Castillo
,
Novotny
,
Cannon
Spring Valley
10:12.88
1
25
Feacher
,
Donaldso
,
Lewellyn
,
Tierney
Bluffton
10:13.55
2
26
Alexande
,
Dupree
,
DeLorenz
,
Wilson
James Island
10:18.88
2
27
Beaver
,
Trabold
,
Bolin
,
Robinson
Northwestern
10:19.10
1
28
Marshall
,
Wilson
,
Mitchell
,
Corder
Blythewood
10:24.28
1
29
Whisman
,
Perry
,
Steger
,
Steger
Dutch Fork
10:27.54
2
30
Flower
,
Oleary
,
Golbus
,
Golbus
Chapin
10:28.03
1
31
Jackson
,
Agha
,
Baker
,
Sislava
Butler
10:28.86
1
32
Illsley
,
Burchett
,
Carroll
,
Winningh
Ashley Ridge
10:30.00
1
33
Allden
,
Strickla
,
Kelley
,
Mathis
Dreher
10:31.98
1
34
Schwab
,
Johnson
,
Dietrich
,
Popescu
Marist
10:32.47
2
35
Allen
,
Spearman
,
Wilson
,
evans
Arabia Mountain
10:33.94
2
36
Brooks
,
Ballou
,
Alford
,
McKie
Ridge View
10:39.34
2
37
Goolsby
,
Harris
,
Moseley
,
Wolski
JL Mann
10:41.93
3
38
Mansure
,
Plyler
,
Weeks
,
Sloboda
Watauga
10:43.66
1
39
Wyndham
,
Hardymon
,
Wright
,
Domanski
Nation Ford
10:47.12
1
40
Zawisza
,
Peacock
,
Vohra
,
Wood
Oak Ridge Mi
10:49.56
2
41
Potter
,
Paxton
,
Garner
,
Smith
South Pointe
10:56.31
1
42
Woolard
,
McLaughl
,
Arthur
,
Ferguson
Camden
11:31.68
1
43
Smith
,
Butts
,
Worsham
,
Williams
Baldwin
12:00.60
3
44
Ford
,
Flemming
,
McLeod
,
Webb
A.C. Flora
12:14.43
2
45
Alexande
,
Murphy
,
Nixon
,
Pickens
Lower Richland
12:38.65
1
Womens Shot Put
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Dawson, Khayla
11
Olympic
48-01.00
(48.00m)
1
10
2
Springs, Alycia
11
Mallard Creek
44-11.00
(44.00m)
1
8
3
Holland, Carisma
10
Seneca
43-07.00
(43.00m)
1
6
4
Seldon, Nia
11
Marietta
41-11.00
(41.00m)
1
5
5
Beverly, Jourdyn
12
Elizabeth Seton
38-10.25
(38.00m)
1
4
6
Coleman, Lauren
12
Elizabeth Seton
38-09.50
(38.00m)
1
3
7
Harrison, Julia
10
Athens Academy
38-06.75
(38.00m)
1
2
8
Clark, Alexis
09
James Monroe
38-03.25
(38.00m)
1
1
10
Gant, Alexis
12
Eagle's Landing
37-02.00
(37.00m)
1
11
Holiday, Mahogani
11
Myers Park
37-00.50
(37.00m)
1
9
Baker, Nia
12
Butler
37-06.00
(37.00m)
1
12
Brinson, Kamryn
11
Marist
36-00.00
(36.00m)
1
13
Jackson, Khaliya
12
Lancaster
35-09.25
(35.00m)
1
14
Tinker, Shanika
12
High Point Centr
35-06.50
(35.00m)
1
15
West, Paris
11
White Knoll
35-00.50
(35.00m)
1
16
Washington, Sydney
11
Porter Ridge
34-08.00
(34.00m)
1
17
Johnson, Jasmine
11
Arabia Mountain
34-07.50
(34.00m)
1
18
Hamilton, Kaitlyn
12
Beaufort
34-04.50
(34.00m)
1
19
Njoku, Chinyere
12
Fayette County
34-01.00
(34.00m)
1
20
Hopkins, Avianna
12
Queens Grant
34-00.00
(34.00m)
1
21
Williams, Simone
12
Rocky River
33-09.75
(33.00m)
1
22
Ross, Alexis
11
JL Mann
33-05.25
(33.00m)
1
23
Walston, Jewell
10
Hammond
32-11.00
(32.00m)
1
24
Riley, Jonae
11
Whale Branch Ear
32-10.75
(32.00m)
1
25
West, Tylayshia
8
Batesburg-Leesvi
32-09.25
(32.00m)
1
26
Love, Emma
11
Providence
32-05.50
(32.00m)
1
27
Harris, Hilary
11
JL Mann
32-02.75
(32.00m)
1
28
Miller, Rikkelle
09
Fayette County
31-07.50
(31.00m)
1
29
Crawford, Chyna
11
Nation Ford
31-05.75
(31.00m)
1
30
Doctor, Mileesha
11
Spring Valley
31-05.00
(31.00m)
1
30
Merritt, NyFashia
8
Batesburg-Leesvi
31-05.00
(31.00m)
1
32
Bordallo, Micayla
11
James Island
31-04.50
(31.00m)
1
33
Hodgson, Asanna
10
Rabun Gap Nacooc
30-04.00
(30.00m)
1
34
Pelletier, Emily
11
Bluffton
30-00.50
(30.00m)
1
35
Fulford, Breha
10
Spring Valley
29-11.50
(29.00m)
1
36
Summers, Kayla
10
Oak Ridge Mi
29-05.50
(29.00m)
1
37
Taylor, Ashley
10
Berry Academy Of
29-05.00
(29.00m)
1
37
Wallach, Bethany
11
Fort Mill
29-05.00
(29.00m)
1
39
Johnson, Vaniecia
12
Rocky River
29-03.75
(29.00m)
1
40
Dogan, Erica
10
Hillcrest
28-11.50
(28.00m)
1
40
Rodgers, Gabrielle
11
Ridge View
28-11.50
(28.00m)
1
42
Foster, Victoria
12
Eagle's Landing
28-02.00
(28.00m)
1
43
Dagin, Raymone
10
Beaufort
27-11.50
(27.00m)
1
44
Moten, Lelani
10
Bullis
27-07.00
(27.00m)
1
45
Rooks, Ka'Shunyna
11
Pendleton
27-00.50
(27.00m)
1
46
McKenzie, Ariana
11
Bullis
26-09.00
(26.00m)
1
47
Markow, Ashley
12
Wando
26-07.50
(26.00m)
1
48
Webb, Shauna
12
A.C. Flora
26-07.25
(26.00m)
1
49
Griffin, Logan
11
Walton
26-06.25
(26.00m)
1
50
Smith, Taylor
12
A.C. Flora
26-05.75
(26.00m)
1
51
Quitman, Kenya
10
Sol C Johnson
26-03.75
(26.00m)
1
52
Reese, Malikiya
12
Travelers Rest
26-03.50
(26.00m)
1
53
O'Neal, Ashley
11
Oak Ridge Mi
26-00.75
(26.00m)
1
54
Pickett, Katelyn
12
Olympic
26-00.50
(26.00m)
1
55
Cohen, Cierra
11
Battery Creek
25-02.00
(25.00m)
1
56
Ford-Benjamin, Jay
11
Dutch Fork
24-09.00
(24.00m)
1
57
WILLIAMS, KYRA
09
South Atlanta
24-06.25
(24.00m)
1
58
Lott, Amari
11
Blythewood
24-05.00
(24.00m)
1
59
Richards, Tamaira
12
South Aiken
23-09.75
(23.00m)
1
60
DeLeon, Julie
12
T C Roberson
23-08.25
(23.00m)
1
61
Forehand, Gi Gi
10
Battery Creek
23-05.50
(23.00m)
1
62
Kent, Sydney
09
T C Roberson
22-07.00
(22.00m)
1
63
Seymour, Nadja
12
Ridge View
21-00.50
(21.00m)
1
64
Walters, Caroline
09
Metrolina Christ
20-10.75
(20.00m)
1
65
Muldrow, Destiny
11
Lower Richland
18-11.25
(18.00m)
1
66
Jenkins, Samarya
10
Westwood
17-11.25
(17.00m)
1
67
Martin, Alayna
09
Nation Ford
16-02.75
(16.00m)
1
Womens Discus
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Springs, Alycia
11
Mallard Creek
140-02
(140.24m)
1
10
2
Harrison, Julia
10
Athens Academy
130-07
(130.24m)
1
8
3
Dawson, Khayla
11
Olympic
127-08
(127.24m)
1
6
4
Clark, Alexis
09
James Monroe
123-03
(123.24m)
1
5
5
Holland, Carisma
10
Seneca
120-07
(120.24m)
1
4
6
Baker, Nia
12
Butler
119-06
(119.24m)
1
3
7
Beverly, Jourdyn
12
Elizabeth Seton
119-01
(119.24m)
1
2
8
Hopkins, Avianna
12
Queens Grant
119-00
(119.24m)
1
1
9
Holiday, Mahogani
11
Myers Park
113-06
(113.24m)
1
10
Brinson, Kamryn
11
Marist
108-11
(108.24m)
1
11
Coleman, Lauren
12
Elizabeth Seton
104-02
(104.24m)
1
12
Myers, Aneka
10
Fort Mill
103-05
(103.24m)
1
12
Malchow, Cassidy
12
Northwestern
103-05
(103.24m)
1
14
Harris, Hilary
11
JL Mann
103-01
(103.24m)
1
15
Love, Emma
11
Providence
101-10
(101.24m)
1
16
Harris, Claire
12
Watauga
100-00
(100.24m)
1
17
SAMPSON, SYMPHONY
09
Beaufort
99-10
(99.24m)
1
18
Bordallo, Micayla
11
James Island
99-06
(99.24m)
1
19
Ross, Alexis
11
JL Mann
99-02
(99.24m)
1
20
Miller, Rikkelle
09
Fayette County
98-11
(98.24m)
1
21
Gant, Alexis
12
Eagle's Landing
98-02
(98.24m)
1
22
Wesley, Shakura
11
Blythewood
97-11
(97.24m)
1
23
Salmond, Kentrell
12
Camden
97-07
(97.24m)
1
24
Williams, Simone
12
Rocky River
91-08
(91.24m)
1
25
Forehand, Gi Gi
10
Battery Creek
90-08
(90.24m)
1
26
Akinjobi, Monea
12
Wando
89-11
(89.24m)
1
27
Washington, Sydney
11
Porter Ridge
89-09
(89.24m)
1
28
Seldon, Nia
11
Marietta
89-01
(89.24m)
1
29
Marzell, Janae
11
Eagle's Landing
80-11
(80.24m)
1
30
Doctor, Mileesha
11
Spring Valley
80-08
(80.24m)
1
31
Rooks, Ka'Shunyna
11
Pendleton
80-05
(80.24m)
1
32
Oswald, Christina
10
Batesburg-Leesvi
78-11
(78.24m)
1
33
DeLeon, Julie
12
T C Roberson
77-08
(77.24m)
1
34
Pelletier, Emily
11
Bluffton
77-05
(77.24m)
1
35
Quitman, Kenya
10
Sol C Johnson
76-11
(76.24m)
1
36
Serapion, Kailani
09
Starr's Mill
76-09
(76.24m)
1
37
Dogan, Erica
10
Hillcrest
76-05
(76.24m)
1
38
Walters, Caroline
09
Metrolina Christ
75-02
(75.24m)
1
39
McKenzie, Ariana
11
Bullis
74-05
(74.24m)
1
40
Ford-Benjamin, Jay
11
Dutch Fork
74-02
(74.24m)
1
41
Thornton, Taylor
8
Travelers Rest
73-09
(73.24m)
1
42
Summers, Kayla
10
Oak Ridge Mi
73-01
(73.24m)
1
43
Smith, Avonlea
8
Batesburg-Leesvi
72-11
(72.24m)
1
44
Lott, Amari
11
Blythewood
72-05
(72.24m)
1
45
Kent, Sydney
09
T C Roberson
70-08
(70.24m)
1
46
Smith, Taylor
12
A.C. Flora
69-10
(69.24m)
1
47
Elmore, Denona
09
Dutch Fork
68-08
(68.24m)
1
48
Rodgers, Gabrielle
11
Ridge View
68-05
(68.24m)
1
49
Crawford, Chyna
11
Nation Ford
68-00
(68.24m)
1
50
Griffin, Logan
11
Walton
67-02
(67.24m)
1
51
Hodgson, Asanna
10
Rabun Gap Nacooc
66-11
(66.24m)
1
52
Kenelly, Morgan
12
Pendleton
66-10
(66.24m)
1
53
Seymour, Nadja
12
Ridge View
65-10
(65.24m)
1
54
Nowell-tucker, Tri
7
Richland Northea
65-01
(65.24m)
1
55
Fulford, Breha
10
Spring Valley
64-00
(64.24m)
1
56
Messier, Christina
10
Travelers Rest
63-03
(63.24m)
1
57
Webb, Shauna
12
A.C. Flora
61-05
(61.24m)
1
58
Moten, Lawrencia
11
Bullis
59-06
(59.24m)
1
59
O'Neal, Ashley
11
Oak Ridge Mi
58-11
(58.24m)
1
60
WILLIAMS, KYRA
09
South Atlanta
54-09
(54.24m)
1
61
Junious, Carrie
10
Richland Northea
52-09
(52.24m)
1
62
Demirovic, Leonola
12
Independence
46-01
(46.24m)
1
63
Jenkins, Samarya
10
Westwood
26-01
(26.24m)
1
--
Walker, Morgan
09
Hammond
FOUL
(--)
1
--
Walston, Jewell
10
Hammond
FOUL
(--)
1
--
Hamilton, Kaitlyn
12
Beaufort
FOUL
(--)
1
--
Johnson, Vaniecia
12
Rocky River
FOUL
(--)
1
--
Young, Jessica
10
Northwestern
FOUL
(--)
1
Womens High Jump
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Green, Asia
11
Fayette County
5-06.00
(5.00m)
1
10
11
Robinson, Autumn
12
Elizabeth Seton
5-00.00
(5.00m)
1
11
Rasmus, Lauren
12
Riverwood Intern
5-00.00
(5.00m)
1
11
Hill, Dominique
11
Spring Valley
5-00.00
(5.00m)
1
11
Dendy, Kamiya
7
TL Hanna
5-00.00
(5.00m)
1
2
Nesbit-McEwen, Kay
10
High Point Centr
5-04.00
(5.00m)
1
8
3
Livingston, Kenya
09
Rocky River
5-02.00
(5.00m)
1
4.50
3
Stanley, Makyla
12
James Island
5-02.00
(5.00m)
1
4.50
3
Hammond, Madeline
10
Starr's Mill
5-02.00
(5.00m)
1
4.50
3
Polsgrove, Kylie
12
Avery County
5-02.00
(5.00m)
1
4.50
6
Morrison, Quamecha
12
Battery Creek
5-02.00
(5.00m)
1
1.50
6
Breasseale, Rachel
12
Union Pines
5-02.00
(5.00m)
1
1.50
8
Awuruonye, Amaka
12
Olympic
5-02.00
(5.00m)
1
8
Hithe, Christian
11
Spring Valley
5-02.00
(5.00m)
1
15
Rauppius, Nicole
11
Northwestern
4-10.00
(4.00m)
1
15
Nelson, Ebony
11
Pinecrest
4-10.00
(4.00m)
1
15
Wilform, Victoria
09
Northwestern
4-10.00
(4.00m)
1
15
Nandrasy, Lindsey
10
James Island
4-10.00
(4.00m)
1
15
Thompson, Tanisha
12
Gaffney
4-10.00
(4.00m)
1
15
Thompson, Alexis
12
Sol C Johnson
4-10.00
(4.00m)
1
15
Baker, Haley
09
Wando
4-10.00
(4.00m)
1
15
Salam, Madison
12
Summerville
4-10.00
(4.00m)
1
15
Finley, Charity
12
Wren
4-10.00
(4.00m)
1
15
McCoy, Zarria
12
Rock Hill
4-10.00
(4.00m)
1
15
Goettee, Reeves
11
Summerville
4-10.00
(4.00m)
1
15
Okebalama, Muna
11
Archer
4-10.00
(4.00m)
1
15
Simmons, Jacquelin
10
Elizabeth Seton
4-10.00
(4.00m)
1
15
Cooper, Emily
12
A.C. Reynolds
4-10.00
(4.00m)
1
15
Workman, Annabelle
10
Eastside
4-10.00
(4.00m)
1
15
Smith, Rebakah
11
Dutch Fork
4-10.00
(4.00m)
1
15
Thomas, Antonika
12
Baldwin
4-10.00
(4.00m)
1
--
Lewis, Lindsay
10
Bullis
NH
(--)
1
--
Ricks, Rukiyah
09
Baldwin
NH
(--)
1
--
Broadie, Tierra
12
Olympic
NH
(--)
1
--
Sweeney, Catera
11
Dutch Fork
NH
(--)
1
--
McHam, Cynthia
11
Clinton
NH
(--)
1
--
Simms, Brianna
11
Ragsdale
NH
(--)
1
--
Kurtz, Zoe
09
Forsyth Country
NH
(--)
1
--
Rice, Asante
11
Hillcrest
NH
(--)
1
--
Buchanan, Taylor
09
Irmo
NH
(--)
1
--
Wood, Robyn
09
Oak Ridge Mi
NH
(--)
1
--
Kirk, destiny
10
Richland Northea
NH
(--)
1
--
White, Autumn
10
Jefferson Forest
NH
(--)
1
--
Moore, Zaria
8
Lower Richland
NH
(--)
1
Womens Long Jump
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Boone, Daloria
09
Baldwin
20-04.00
(20.00m)
nwi
1
10
2
DeLoach, Taylor
11
St Vincents
19-10.00
(19.00m)
nwi
1
8
3
Robinson, Autumn
12
Elizabeth Seton
19-04.00
(19.00m)
nwi
1
6
4
Farley, Alexis
11
Starr's Mill
18-08.00
(18.00m)
nwi
1
5
5
Glover, Savionna
10
Beaufort
18-03.00
(18.00m)
nwi
1
4
6
Stanley, Makyla
12
James Island
18-02.50
(18.00m)
nwi
1
3
10
King, Elyse
10
T C Roberson
17-04.00
(17.00m)
nwi
1
11
Watkins, Jessica
11
Fayette County
17-03.00
(17.00m)
nwi
1
7
Nesbit-McEwen, Kay
10
High Point Centr
17-08.50
(17.00m)
nwi
1
2
8
Lebby, Courtney
12
Mallard Creek
17-07.00
(17.00m)
nwi
1
1
9
Wilder, Shekinah
12
South Aiken
17-06.00
(17.00m)
nwi
1
12
Dawkins, Jamie
12
Boiling Springs
16-11.50
(16.00m)
nwi
1
13
McGruder, Taylor
11
Hammond
16-10.50
(16.00m)
nwi
1
14
Milam, Maggie
11
St. Joseph's Cat
16-10.00
(16.00m)
nwi
1
15
Woods, Jada
11
Hopewell
16-09.50
(16.00m)
nwi
1
16
Burgess, Alex
12
Pendleton
16-09.00
(16.00m)
nwi
1
17
Workman, Annabelle
10
Eastside
16-08.00
(16.00m)
nwi
1
18
Rice, Asante
11
Hillcrest
16-07.00
(16.00m)
nwi
1
19
McHam, Cynthia
11
Clinton
16-06.50
(16.00m)
nwi
1
20
Morrall, La' Schir
12
Battery Creek
16-06.00
(16.00m)
nwi
1
20
Cobb, Michelle
10
T C Roberson
16-06.00
(16.00m)
nwi
1
22
White, Nadia
11
Northwestern
16-05.00
(16.00m)
nwi
1
23
Hamilton, Sequora
10
West Mecklenburg
16-04.00
(16.00m)
nwi
1
24
Brown, Sharnea
11
James Monroe
16-03.00
(16.00m)
nwi
1
24
Tatum, Breanna
11
JL Mann
16-03.00
(16.00m)
nwi
1
26
Davis, Gabi
11
Asheville School
16-02.50
(16.00m)
nwi
1
26
Hithe, Christian
11
Spring Valley
16-02.50
(16.00m)
nwi
1
28
Cromwell, Ashley
11
James Island
16-01.00
(16.00m)
nwi
1
29
Cobban, Zakiya
11
Battery Creek
15-11.00
(15.00m)
nwi
1
30
Williams, Kendra
11
Beaufort
15-10.50
(15.00m)
nwi
1
31
Jackson, Kennedy
11
Blythewood
15-09.50
(15.00m)
nwi
1
31
Kirkland, Taylor
11
Northwestern
15-09.50
(15.00m)
nwi
1
31
Ayers, Amber
12
Liberty
15-09.50
(15.00m)
nwi
1
34
Dempsey, Alysia
11
Berry Academy Of
15-09.00
(15.00m)
nwi
1
34
Brown, Dreyona
12
Pendleton
15-09.00
(15.00m)
nwi
1
34
Robinson, Chandler
09
Wando
15-09.00
(15.00m)
nwi
1
37
Sanders, Amaryia
8
Lugoff-Elgin
15-08.50
(15.00m)
nwi
1
38
Byars, McKayla
10
Gaffney
15-08.25
(15.00m)
nwi
1
39
Cheeseboro, Shando
10
Batesburg-Leesvi
15-08.00
(15.00m)
nwi
1
40
Harris, Claire
12
Watauga
15-07.50
(15.00m)
nwi
1
40
Smalls, Da'Ja
11
Whale Branch Ear
15-07.50
(15.00m)
nwi
1
40
Weathers, Torri
10
Hickory Ridge
15-07.50
(15.00m)
nwi
1
43
Lawson, Nicole
12
Hopewell
15-07.00
(15.00m)
nwi
1
43
Pighet, Maya
09
Olympic
15-07.00
(15.00m)
nwi
1
45
Dendy, Kamiya
7
TL Hanna
15-05.50
(15.00m)
nwi
1
46
Bryant, Chandler
12
Bullis
15-02.50
(15.00m)
nwi
1
47
Philips, Katie
09
Athens Academy
15-02.00
(15.00m)
nwi
1
48
Thompson, Tamia
11
Sol C Johnson
15-01.50
(15.00m)
nwi
1
49
Williams, T'Kaja
11
South Pointe
15-01.00
(15.00m)
nwi
1
50
Simms, Brianna
11
Ragsdale
15-00.50
(15.00m)
nwi
1
51
Perry, Mariah
12
Blythewood
15-00.00
(15.00m)
nwi
1
51
Robinson, Dominiqu
11
Richland Northea
15-00.00
(15.00m)
nwi
1
51
Banks, Rickii
12
Rock Hill
15-00.00
(15.00m)
nwi
1
54
Martin, Alayna
09
Nation Ford
14-10.00
(14.00m)
nwi
1
55
Johnston, De'Arion
10
Irmo
14-08.50
(14.00m)
nwi
1
56
Hill, Dominique
11
Spring Valley
14-08.00
(14.00m)
nwi
1
56
Woolard, Heather
09
Camden
14-08.00
(14.00m)
nwi
1
58
Lamb, Savannah
11
Independence
14-07.00
(14.00m)
nwi
1
58
Jones, Imani
10
James Monroe
14-07.00
(14.00m)
nwi
1
60
Campbell, Maddie
09
Lugoff-Elgin
14-06.50
(14.00m)
nwi
1
61
Turner, Mikenzie
8
Hammond
14-06.00
(14.00m)
nwi
1
62
White, Kelli
10
Elizabeth Seton
14-05.00
(14.00m)
nwi
1
63
Bolston, Jada
11
Baldwin
14-04.00
(14.00m)
nwi
1
63
Alexander, Latashi
12
South Pointe
14-04.00
(14.00m)
nwi
1
65
Finley, Charity
12
Wren
14-03.00
(14.00m)
nwi
1
66
Dantzler, Dominiqu
12
Olympic
14-02.50
(14.00m)
nwi
1
67
Smalls, Nichole
11
Whale Branch Ear
14-01.75
(14.00m)
nwi
1
68
Moore, Zaria
8
Lower Richland
13-10.00
(13.00m)
nwi
1
69
Richards, Tamaira
12
South Aiken
13-09.00
(13.00m)
nwi
1
70
Dinkins, Tyrione
12
Richland Northea
13-07.50
(13.00m)
nwi
1
71
Latterner, Rebecca
09
Butler
13-02.50
(13.00m)
nwi
1
72
Sumpter, Staci
7
Camden
13-00.50
(13.00m)
nwi
1
73
Soyebo, Bailey
09
Ashley Ridge
13-00.00
(13.00m)
nwi
1
74
McCorkle, Alicia
11
Ridge View
12-11.00
(12.00m)
nwi
1
74
Johnson, Rekara
12
TL Hanna
12-11.00
(12.00m)
nwi
1
76
Cox, Rachel
11
Cardinal Gibbons
12-04.00
(12.00m)
nwi
1
76
Wilson, Tara
12
Oak Ridge Mi
12-04.00
(12.00m)
nwi
1
76
Maia, Andrea
10
Rabun Gap Nacooc
12-04.00
(12.00m)
nwi
1
79
Jones, Stacia
09
Rabun Gap Nacooc
12-01.50
(12.00m)
nwi
1
80
McLure, Addie
12
Watauga
12-01.00
(12.00m)
nwi
1
81
Cook, Kiara
10
Sol C Johnson
12-00.00
(12.00m)
nwi
1
82
Beatty, Taylor
8
Travelers Rest
11-04.00
(11.00m)
nwi
1
--
Ejindu, Cindy
10
North Mecklenbur
FOUL
(--)
nwi
1
--
Belk, Aaliyah
11
Butler
FOUL
(--)
nwi
1
Womens Triple Jump
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Murphy, Sydnei
12
Apex
40-01.50
(40.00m)
nwi
1
10
2
Farley, Alexis
11
Starr's Mill
39-05.00
(39.00m)
nwi
1
8
3
Stanley, Makyla
12
James Island
37-09.00
(37.00m)
nwi
1
6
4
Lawson, Nicole
12
Hopewell
37-06.50
(37.00m)
nwi
1
5
5
Glover, Savionna
10
Beaufort
37-05.00
(37.00m)
nwi
1
4
6
Stevenson, Deja
11
Baltimore Polyte
37-04.00
(37.00m)
nwi
1
3
7
King, Elyse
10
T C Roberson
37-05.00
(37.00m)
nwi
1
2
8
Robinson, Autumn
12
Elizabeth Seton
37-00.00
(37.00m)
nwi
1
1
9
Awuruonye, Amaka
12
Olympic
37-02.50
(37.00m)
nwi
1
10
McGruder, Taylor
11
Hammond
36-10.00
(36.00m)
nwi
1
11
Woods, Jada
11
Hopewell
36-05.00
(36.00m)
nwi
1
12
Cobb, Michelle
10
T C Roberson
36-03.00
(36.00m)
nwi
1
13
Lebby, Courtney
12
Mallard Creek
36-01.00
(36.00m)
nwi
1
14
McLeod, Lydajah
10
Independence
35-10.00
(35.00m)
nwi
1
15
Morrall, La' Schir
12
Battery Creek
35-09.00
(35.00m)
nwi
1
16
Wilder, Shekinah
12
South Aiken
35-08.50
(35.00m)
nwi
1
17
Tatum, Breanna
11
JL Mann
35-06.00
(35.00m)
nwi
1
18
Burgess, Alex
12
Pendleton
35-05.00
(35.00m)
nwi
1
18
Trawick, Brittany
09
Baldwin
35-05.00
(35.00m)
nwi
1
20
McLain, Lyndsey
12
Marvin Ridge
35-03.50
(35.00m)
nwi
1
21
Nesbitt, Angel
12
JL Mann
35-02.00
(35.00m)
nwi
1
21
Brown, Sharnea
11
James Monroe
35-02.00
(35.00m)
nwi
1
23
Cobban, Zakiya
11
Battery Creek
35-01.50
(35.00m)
nwi
1
24
Self, Elizabeth
10
Emerald
35-00.00
(35.00m)
nwi
1
25
Milam, Maggie
11
St. Joseph's Cat
34-10.00
(34.00m)
nwi
1
26
Hill, Dominique
11
Spring Valley
34-09.50
(34.00m)
nwi
1
27
Hithe, Christian
11
Spring Valley
34-08.00
(34.00m)
nwi
1
28
Henderson, Robyn
11
Dorman
34-08.00
(34.00m)
nwi
1
29
Johnson, Tierra
10
Irmo
34-07.50
(34.00m)
nwi
1
30
Brown, Dreyona
12
Pendleton
34-07.00
(34.00m)
nwi
1
31
Providence, Kadeis
Cary
34-06.50
(34.00m)
nwi
1
32
Robinson, Chandler
09
Wando
34-05.50
(34.00m)
nwi
1
33
Williams, Kendra
11
Beaufort
34-03.00
(34.00m)
nwi
1
34
Smith, Rebakah
11
Dutch Fork
34-02.00
(34.00m)
nwi
1
35
Johnston, De'Arion
10
Irmo
33-10.00
(33.00m)
nwi
1
35
Cromwell, Ashley
11
James Island
33-10.00
(33.00m)
nwi
1
37
Collins, Grace
12
Bluffton
33-08.00
(33.00m)
nwi
1
38
Dawkins, Jamie
12
Boiling Springs
33-06.50
(33.00m)
nwi
1
39
Broadie, Tierra
12
Olympic
33-03.00
(33.00m)
nwi
1
40
Ward, Taylor
11
Sol C Johnson
33-02.50
(33.00m)
nwi
1
40
Carter, Dashalea
12
Rocky River
33-02.50
(33.00m)
nwi
1
42
Guthrie, Morgan
12
Marietta
33-01.00
(33.00m)
nwi
1
42
McHam, Cynthia
11
Clinton
33-01.00
(33.00m)
nwi
1
44
Baker, Haley
09
Wando
32-09.00
(32.00m)
nwi
1
44
Jackson, Kennedy
11
Blythewood
32-09.00
(32.00m)
nwi
1
46
Perry, Mariah
12
Blythewood
32-07.00
(32.00m)
nwi
1
47
Merritt, Megan
11
Northwestern
32-06.00
(32.00m)
nwi
1
47
LeJaun, Moore
11
Lower Richland
32-06.00
(32.00m)
nwi
1
49
Smalls, Da'Ja
11
Whale Branch Ear
32-04.50
(32.00m)
nwi
1
49
Chappell, Mariah
12
Dorman
32-04.50
(32.00m)
nwi
1
51
Liggins, Knyla
10
Baldwin
32-03.00
(32.00m)
nwi
1
52
Warner, Cai'lah
10
Ashley Ridge
32-02.50
(32.00m)
nwi
1
52
Laws, Sydney
10
Riverwood Intern
32-02.50
(32.00m)
nwi
1
52
Rose-Innes, Erin
12
Riverside
32-02.50
(32.00m)
nwi
1
55
Strom, Bailey
12
Rabun Gap Nacooc
32-01.50
(32.00m)
nwi
1
56
Bryant, Chandler
12
Bullis
32-00.00
(32.00m)
nwi
1
56
Gates, Mylayshia
09
Batesburg-Leesvi
32-00.00
(32.00m)
nwi
1
58
Robinson, Dominiqu
11
Richland Northea
31-09.50
(31.00m)
nwi
1
59
Brown, De'Arria
10
High Point Centr
31-07.50
(31.00m)
nwi
1
60
Woolard, Heather
09
Camden
31-03.50
(31.00m)
nwi
1
61
Cox, Rachel
11
Cardinal Gibbons
31-00.50
(31.00m)
nwi
1
62
Turner, Mikenzie
8
Hammond
31-00.00
(31.00m)
nwi
1
62
Alexander, Latashi
12
South Pointe
31-00.00
(31.00m)
nwi
1
64
Harris, Claire
12
Watauga
30-09.00
(30.00m)
nwi
1
65
Ejindu, Cindy
10
North Mecklenbur
30-07.00
(30.00m)
nwi
1
66
Scott, Zhu'nae
11
Richland Northea
30-06.50
(30.00m)
nwi
1
67
White, Alexus
12
Whale Branch Ear
30-06.00
(30.00m)
nwi
1
68
Martin, Alayna
09
Nation Ford
30-04.00
(30.00m)
nwi
1
69
Tayler, Cayla
11
Eagle's Landing
30-02.00
(30.00m)
nwi
1
70
Onley, Cassidy
12
Weddington
30-00.00
(30.00m)
nwi
1
71
McKeithen, Essence
11
Pinecrest
29-09.50
(29.00m)
nwi
1
72
White, Bayleigh
8
TL Hanna
29-09.00
(29.00m)
nwi
1
73
Latterner, Rebecca
09
Butler
29-05.00
(29.00m)
nwi
1
74
Houser, Kelsey
12
Lake Norman
29-02.00
(29.00m)
nwi
1
75
McCoy, Zarria
12
Rock Hill
28-11.50
(28.00m)
nwi
1
76
McLure, Addie
12
Watauga
28-07.00
(28.00m)
nwi
1
77
Peters, Julia
10
Hough High Schoo
28-06.00
(28.00m)
nwi
1
78
White, Kelli
10
Elizabeth Seton
28-03.00
(28.00m)
nwi
1
79
McCorkle, Alicia
11
Ridge View
27-10.00
(27.00m)
nwi
1
--
McKenzie, Natasha
11
Lugoff-Elgin
FOUL
(--)
nwi
1
Womens Pole Vault
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Barnes, Amanda
11
Beaufort
12-06.00
(12.00m)
1
10
2
Arbiv, Becky
10
Weber
12-06.00
(12.00m)
1
8
3
Ward, Chesney
11
Ragsdale
12-00.00
(12.00m)
1
6
4
Eaton, Anna
12
Apex
12-00.00
(12.00m)
1
5
5
Tomczak, Katheryn
12
Lafayette
11-06.00
(11.00m)
1
4
6
Sweatman, Hailey
11
James Island
11-06.00
(11.00m)
1
3
10
White, Autumn
10
Jefferson Forest
10-00.00
(10.00m)
1
10
Button, Anita
12
Archer
10-00.00
(10.00m)
1
7
Krug, Chesley
11
T C Roberson
10-06.00
(10.00m)
1
2
8
Stegall, Shaye
12
Marvin Ridge
10-06.00
(10.00m)
1
1
9
Fleming, Reagan
10
Wren
10-06.00
(10.00m)
1
12
Dickinson, Abi
11
Starr's Mill
9-06.00
(9.00m)
1
12
Brewer, Jessica
09
Fort Mill
9-06.00
(9.00m)
1
12
Hood, Donna
10
Northwestern
9-06.00
(9.00m)
1
12
Salam, Madison
12
Summerville
9-06.00
(9.00m)
1
16
West, Mary Margare
10
Pinecrest
9-00.00
(9.00m)
1
16
Evans, Kate
12
Heathwood Hall
9-00.00
(9.00m)
1
18
Roberts, Cathryn
8
Bluffton
8-06.00
(8.00m)
1
--
Arent, Taylor
09
Wando
NH
(--)
1
--
Thomason, Catie Ra
12
Northwestern
NH
(--)
1
--
McCleod, Morgan
10
Spring Valley
NH
(--)
1
--
Minson, Isabella
09
Wando
NH
(--)
1
--
KADAS, ALLYSON
11
Battery Creek
NH
(--)
1
--
Wills, Zoe
09
Battery Creek
NH
(--)
1
--
Hughes, Emily
12
Pinecrest
NH
(--)
1
--
McLaughlin, Haley
10
Emerald
NH
(--)
1
--
Miskin, Jenalyn
11
Lugoff-Elgin
NH
(--)
1
--
Smith, Melissa
12
Fort Mill
NH
(--)
1
Notations:
c = converted Hand Timing
w = Wind Assisted (>2.0 meters per second)
^ = Altitude
Hashtags
#taco-bell-classic
#taco-bell
#high-school
#track
#field
More news
2014 Results - South Carolina SCHSL Cross Country State Championships
0 shares:
Bojangles Track and Field Classic
,
A C Flora High Track & Field and Cross Country - Columbia, South Carolina
,
A C Reynolds High Track & Field and Cross Country - Asheville, North Carolina
,
Abbeville Hi Track & Field and Cross Country - Abbeville, South Carolina
view all
0
likes:
0
comment(s)
History for Spartanburg High School Track & Field and Cross Country - Spartanburg, South Carolina
Year
Videos
News
Photos
Blogs
2021
1
2017
20
2015
1
3
2014
5
2013
7
2012
3
2011
2
2
2010
1
2009
1
Show 6 more
Hashtags
#taco-bell-classic
#taco-bell
#high-school
#track
#field
+PLUS highlights
+PLUS coverage
Live Events
Get +PLUS!